demontaz hlavice radicky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
SV-STORM
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 19, 2008 10:12
Bydliště: Bela nad Cirochou, Slovensko

demontaz hlavice radicky

Příspěvek od SV-STORM »

Zdravim, chcel by som sa spytat ci sa na espere da demontovat hlavica radicky, doma sa mi totiz povaluje jedna krajsia taq ma napadlo ci by sa to nedalo vymenit... ak s tym mate niekto skusenost tak budem vdacny za radu... :D
SV-STORM
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Daj si vyhladať je toho tu strašne vela asi tak 10x už to tu dakdo písal takže používajte hladanie dá sa to :lol:

Napríklad :lol: :lol: :lol:

https://www.nexiaclub.com/jak-vymenit-h ... a-manzetu/
roberto33
Příspěvky: 224
Registrován: stř zář 12, 2007 11:24
Bydliště: Vranov n. T.

Příspěvek od roberto33 »

Presne tak použi haldanie na fóre.Inač Ja som sa pri svojej tiež dosť natrápil a nakoniec keď som ju nemohol vybrať tak som ju jednoducho rozpílil flexou.Ozaj odkiaľ máš spredu tú mriežku Daewoo kto ti to robil.si zo Sniny, že aj kapotu si si dal zamračiť?
Daewoo Espero 1,5 16V (1996), klíma, ABS,Alu 185/60 Michelin, hudba SONY GTX616U,Ground ZERO 165MK2,Sinus Live SL240, MACAUDIO Z4200!,Neóny, Poťahy na mieru, podsvietený interiér na červeno, modré neóny,
Uživatelský avatar
SV-STORM
Příspěvky: 46
Registrován: úte úno 19, 2008 10:12
Bydliště: Bela nad Cirochou, Slovensko

re

Příspěvek od SV-STORM »

ja som to tak kupil, predomnou to mal chlapik z MI, kapota je povodna, zamraceny je len ten medzikus plechu nad svetlami (cca tak 1.5cm), a ta mriezka je obycajny tahokov nalepeny zospodu (silikonom) na ten zamraceny plech a je oramovana gumovym tesnenim aby to aj trosku seriozne vyzeralo ;)
SV-STORM
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“