Displej klimy

Moderátor: Blue Lanos

Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Displej klimy

Příspěvek od Google [Bot] »

Zdravim. Vyskytla sa mi teraz takato zalezitost: po otoceni kluca do 1. polohy (a ani po nastartovani) sa nezobrazi nic na displeji klimatizacie, v podstate je ako keby odpojena, tlacidla tiez nereaguju, takze na nejake prikurenie mozem zabudnut. Mohlo by to byt nejakou poistkou? Alebo sa nieco odpojilo.. ? :roll: Vdaka :cry:


PS: dnes nove zistenie, po nastartovani zacne cely displej klimy nonstop blikat.. :roll:
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Hodil so Ti to do ss ale aj tak bacha tady :!: :!: :!:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=12091
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No po kontrole konektorov som zistil, ze teda tam problem asi nie je.. aktualne teda displej nesvieti, asi tak po 10 minutach jazdy 6x zablika teplota a potom uz blika cely displej v pravidelnych intervaloch.. ma niekto nejaky napad? Alebo posledna moznost - ist na diagnostiku do dejva... dik
SEO Crawler
Příspěvky: 18
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od SEO Crawler »

Chod na diagnostiku a potom uvidis.
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No, ine mi uz asi neostava. Takze potom napisem ako som pochodil a ako sa to vyriesilo..aby pripadne niekto s podobnym problemom bol nabuduce v obraze..

//inak 6x blik by mal znamenat nieco ako "power transistor error"
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Aha, no podla priznakov by to mohlo byt kludne ono. Ale kedze nepoznam nikoho z okruhu 50km kto by mi s tym vedel help, tak to musim nechat na dejvo servis :cry: Ale vdaka, v servise to budem interpretovat ;)
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Ach jo, takze bolo zle cele zariadnie.. teda ten "pocitac" ako to nazvali v dejve.. Novy 17 tisic :lol: :lol: kua to mame poriadne drahe limuziny :lol: :lol: Ale odrazu si ma zbrali bokom a vraj za 4 tisic aj s robotou sa vieme dohodnut na vymene... takze sme sa dohodli.. Som lahsi o 4 tisicky, mam namontovanu klimu z nejakej buranej leganzy, ale aspon vidim pred seba a nemusim soferovat v rukaviciach.. inak to stare teleso mi dali, takze mozem darovat, ak niekto chce :lol: Este otazka - displej teraz vyzera trocha inak - ukazovatel teploty je asi 2x vacsi ako ten co tam bol a cele to vyzera trocha inak.. je to starsi typ, alebo novsi? //nehovoriac o tom, ze podsvietenie tlacidiel to ma RUZOVE :shock: To tiez neviem ci je standard... tak napiste co o tom viete.. vdaka.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To mas volake cudne a ruzovou mel rad asi nekdo teplejsi a predelal ho :D
Jinak nevim jestli v novejsich typech nebylo to trosku jinak ale jinak dily mam kontakt v Nachode na jakekoli Daewatka nase... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Podsviceni to bude mit takove, jake si tam nastrkas (nebo nechas nastrkat) zarovicky (original je dozelena). Displej novejsi verze klimy vypada jako na tehle fotce (dole):

http://slm.ic.cz/pages/image/imagepage16.html
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo jo staršia má rozsah značený od 18 do 32 a na novej je LO a HI a zobrazenie je tiež trocha odlišné :D Ale podsvietenie má byť zelené to však nie je problém proste vyber tie ledky zo starej a prelož ich alebo sa dajú kúpiť také zelené gumky( vyzerajú ako kondómik :oops: ) alebo si urob osvetlenie aké chceš :lol: Jo a kúpil si skvelo blahoželám lebo nové ovládanie je fakt zrelé na požičku :D Tak nech Ti kúrí a chladí :lol:
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

Jo, mam to presne take ako ma na fotke Slam, akurat ze tam mam normal stupnicu a nie to Lo..hoci to starsie sa mi trocha viac asi paci... ale to je iba zvyk :) Takze nejak pozriem to podsvietenie, osobne sa mi zda ako keby to bolo iba natrete nejakou ruzovou farbou, miestami je to totiz ako keby osuchane :roll:
TO peha - tie "gumky" som pouzival este pri skode 120, takze viem o co ide :lol:
No vdaka za postrehy -i
Naposledy upravil(a) Google [Bot] dne čtv pro 18, 2008 00:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

spire011 píše:mam to presne take ako ma na fotke Slam, akurat ze tam mam normal stupnicu a nie to Lo..
Vidim, ze nekteri se jeste nanaucili ovladat klimu! ;) SAMOZREJME ze i ja tam mam normalne cisla (s krokem po pul stupni Celsia) a ta hodnota "Lo" je "pod stupnici", tj. jakoby nejnizsi nastavitelna hodnota, neboli to znamena, ze v tomto rezimu klima netopi ani nehlida teplotu, ale jenom vhani vzduch zvenku! 8) A "Lo" je na fotce proto, ponevadz nejsem zadnej zhejckanec a tudiz topim jen velmi sporadicky (a to musi uz byt venku klada, coz tuhle zimu byla zatim jen jednou).
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Google [Bot]
Příspěvky: 71
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Google [Bot] »

No pozri, tu klimu mi tam namontovali iba dnes a isiel som s tym iba zo servisu domov.. tak mi nenadavaj, hej?? :lol: :lol: :lol: Takze nemal som to odkial vediet :o) Ale uz v tom mam jasno,takze dik :)
Uživatelský avatar
taxiares
Příspěvky: 41
Registrován: sob led 17, 2009 17:38
Bydliště: Humenne SK

Re: Displej klimy

Příspěvek od taxiares »

Mna to stalo 2500sk + cesta do ke a spet do he.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“