Mlhovka (zadní)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
lenintom
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 16, 2009 21:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mlhovka (zadní)

Příspěvek od lenintom »

Ahoj mam jistej problem, ja bych vedel jak ho vyresit, ale nevim jestli neni vadna elektrika bo neco. Vzadu mam na svetlech na kazde strane zpateckovy svetlo. Ale kdyz zaradim zpatecku rozne se jen Pravy a levy se zapne po zapnuti mlhovky(i bez zpatecky). Bohuzel Sviti bíle.( Jak na to?
Nubi SW SX 02 1,6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Re: Mlhovka (zadní)

Příspěvek od skip63 »

Jakub T. píše:Ahoj mam jistej problem, ja bych vedel jak ho vyresit, ale nevim jestli neni vadna elektrika bo neco. Vzadu mam na svetlech na kazde strane zpateckovy svetlo. Ale kdyz zaradim zpatecku rozne se jen Pravy a levy se zapne po zapnuti mlhovky(i bez zpatecky). Bohuzel Sviti bíle.( Jak na to?
Dival sem se na fotky asi 5 raceru a všechni meli bilou coubačku jen na pravo a v levo od zhora červena oranžovej blink a zas červena takže nemaš tam jen blbej plast.Protože jinak by bylo logicke že s mlhovkama se rosviti zadni světlo do mlhy
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
Uživatelský avatar
skip63
Příspěvky: 132
Registrován: čtv bře 01, 2007 14:17
Bydliště: Praha 10 Strašnice

Re: Mlhovka (zadní)

Příspěvek od skip63 »

Jakub T. píše:Ahoj mam jistej problem, ja bych vedel jak ho vyresit, ale nevim jestli neni vadna elektrika bo neco. Vzadu mam na svetlech na kazde strane zpateckovy svetlo. Ale kdyz zaradim zpatecku rozne se jen Pravy a levy se zapne po zapnuti mlhovky(i bez zpatecky). Bohuzel Sviti bíle.( Jak na to?

tak sem se díval i na nahradní díly a prava zadní je s bílou a leva s červenou dole
Fiat Brava 1,2 16V červena r.v.99
Nexia GTX 16V Hatchback3 bilá r.v.96
predtim favo 136L r.v.90
mravco
Příspěvky: 37
Registrován: pon led 26, 2009 15:33

Re: Mlhovka (zadní)

Příspěvek od mravco »

skip63 píše:
Jakub T. píše:Ahoj mam jistej problem, ja bych vedel jak ho vyresit, ale nevim jestli neni vadna elektrika bo neco. Vzadu mam na svetlech na kazde strane zpateckovy svetlo. Ale kdyz zaradim zpatecku rozne se jen Pravy a levy se zapne po zapnuti mlhovky(i bez zpatecky). Bohuzel Sviti bíle.( Jak na to?

tak sem se díval i na nahradní díly a prava zadní je s bílou a leva s červenou dole
Elektriku máš dobře, ale světla máš z Kadetta GSI. Normální Kadett má nalevo mlhovku a napravo zpátečku a GSI má zpátečku nalevo i napravo a mlhovku v nárazníku, takže si buď sežeň světlo z obyčejného Kadetta nebo, pokud nemáš, dokup obyčejnou mlhovku a předělej dráty.
lenintom
Příspěvky: 6
Registrován: pon úno 16, 2009 21:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lenintom »

Uz jsem to vyresil a to naprosto primitivne... Koupil jsem si CERVENOU MLHOVOU ZAROVKU. a neni co resit, diky
Nubi SW SX 02 1,6 16V
Odpovědět

Zpět na „RACER“