Palivove cerpadlo?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Palivove cerpadlo?

Příspěvek od krtkuvdort »

Tak aby nebylo malo, ze sem nedal technickou, tak mi asi odeslo palivovy cerpadlo. Jen mooje domenka, stalo se to uz nekomu? Normalne jedu 25km, zastavim na chvili pred barakem, nahodim motor a jako kdyby dosel benzin... cuka netahne... a pak uz ani nenastartuje.
Jestli je moje diagnoza spravna, nevi nekdo kde sehnat levne cerpadlo? Klidne jety, Diky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Boze, benzin mas?prve co pozrem , po dalsie ak otocis klucikom do polohy 2 tak cerpadlo bzuci bzzzzzz cca 3 sekund,to pocujes volnym uchom, tak sadni do auta zatvor sa a bud ticho- otoc klucikom a pocuvaj...ak bude bzucat tak skoro vzdy vo vsetkych 100% pripadoch cerpadlo funguje a moze byt len zavdzdusnene malom paliva..ak to bude Ok chybu hladaj inde- pozry kable, rozdelovac atd.
Naposledy upravil(a) Dark69 dne sob zář 06, 2008 21:13, celkem upraveno 2 x.
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Budli
Příspěvky: 17
Registrován: pát úno 06, 2009 19:57

Příspěvek od Budli »

Mně se stalo to samý . . . odešlo mi ikdyž bzučí tak benzín nenasaje . Tak scháním taky palivový zkoušel jsem nejdřív z Kadetta 1.4 ale bohužel auto sice jelo ale škobalo . . . a teď jsem zkoušel z 1.6 a žkube znovu tak scháním origoš na Nexii . Sehnal jsem uplně nové na netu ale je za 2 500 což se mi dávat nechce
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

benzinu mam jeste minimalne 20litru. Myslim ze bzucelo, a trubky sem kontroloval jen tak okem ze spodu. Rozdelovac, kabely i svicky mam novy asi mesic.
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Tak odpoj trubku paliva od regulatora tlaku co je pri motoru pri vstrekoch je to take ploske koliesko okruhle...a niekto naj ti otoci klucikom a uvidis ako ti bude tlacit benzin..nic zlozite
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

ok, vyzkousim to :) Diky
Budli
Příspěvky: 17
Registrován: pát úno 06, 2009 19:57

Příspěvek od Budli »

Nebo stačí když odpojíš hadičku od čerpadla a čerpadlo necháš v nádrži a uvidíš když natočíš jestli ti jde benzín z čerpadla nebo ne .traky můžeš mít ucpaný jenom palivový filtr ;)
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

Toncek píše:Nebo stačí když odpojíš hadičku od čerpadla a čerpadlo necháš v nádrži a uvidíš když natočíš jestli ti jde benzín z čerpadla nebo ne .traky můžeš mít ucpaný jenom palivový filtr ;)
Filtr sem měnil taky asi před pul rokem. Uvidim nekde to odpojim. Diky moc za rady
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

Pekne krasne to odpoj tam kde som ti to napisal...staci tu hadicku iba vytiahnut mne isla v pohode, alebo povol tu pasku co tam je a ju vyber a oskusaj to...Tam je to potrubie aspon hned vedla vstrekov a uvidis ci cerpadlo vytlaci benzin az tam ku vstrekom a akou silou...cuss
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

njn, tak je to cerpadlo :( uplne zrezly.. civka cvaka, ale nesaje :( Takze Bosch za 2700Kc, mazec ...
Drobek
Příspěvky: 16
Registrován: ned úno 01, 2009 13:56
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Drobek »

[sevas,zhanas palivove cerpadlo,pozri sa na moj inzerat,setto rozpredam,mam komplet nahradne dieli na nexiu
Uživatelský avatar
krtkuvdort
Příspěvky: 115
Registrován: čtv bře 08, 2007 09:23

Příspěvek od krtkuvdort »

setto píše:[sevas,zhanas palivove cerpadlo,pozri sa na moj inzerat,setto rozpredam,mam komplet nahradne dieli na nexiu
Ahoj, diky moc, ale ne, uz je objednane :) sem to dal kamosovi do servisu, pac nemam poradnej hever a on to zrovna objednal :-D tak aspon to bude kvalita...
Uživatelský avatar
Pepe
Příspěvky: 302
Registrován: sob říj 18, 2003 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepe »

Osobně bych starý z vraku stejně nedával, už by mělo svý nejlepší léta za sebou. Průměrná životnost čerpadla je cca 80k km. Já ho dával ve 110k.
Jinak v Praze, Autodíly Krč jsem ho tenkrát kupoval přes net za nějakejch 2100 kč, dneska ho mají za 2,5k
http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... 8c009114db
V aktivní službě:
Hyundai i30 - r.v.2012 1,4 LPG - český sen z Nošovic :)
Ford Mondeo 2.0 TDCi Titanium S - r.v.2010
Chevrolet Spark 0.8 STAR - r.v.2006 od 5.2012 v LPG - na prodej
Ford Mondeo 1.8 TCDi Turnier Trend - r.v.2000 - prodán
jirkac
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 19, 2009 11:25

Re: Palivove cerpadlo?

Příspěvek od jirkac »

krtkuvdort píše:Tak aby nebylo malo, ze sem nedal technickou, tak mi asi odeslo palivovy cerpadlo. Jen mooje domenka, stalo se to uz nekomu? Normalne jedu 25km, zastavim na chvili pred barakem, nahodim motor a jako kdyby dosel benzin... cuka netahne... a pak uz ani nenastartuje.
Jestli je moje diagnoza spravna, nevi nekdo kde sehnat levne cerpadlo? Klidne jety, Diky moc
no ja som mal tiez taky problem , uz som myslel ze nove cerpadlo a tak, tie mi bzucalo , ale nedavalo benziin , ale potom mi jeden poradil ze skus ho prefuknut , tak som ho napojil na baterku a precucol a potom uz islo normalne. ale potom sa mi to stalo asi styri petkrat - stacilo pri skoro prazdnej nadrzi vyjst na obrubnik. cerpadlo uz potom islo horsie a horsie az nakoniec odislo uplne , potom mi jeden ledva ledva zozhnal na vrakovisku a potom som len brnkol a slapalo to paradne.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“