expedice Krkonoše

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

expedice Krkonoše

Příspěvek od Vít, Jiří »

Tak jsme se po dohodě(já , Tomáš ,Conpet) sjeli na malinkatej srázek do přírody plné panoramat :D .Po příjezdu po nejdříve rozbité a potom velice luxusní silnici, jsme se nasoukali na připravenné parkovišťátko .Panoramata uplně nádherná----sluníčko přálo a ten božskej klid .Vypakovali jsme potřebný proviant a oblečení uložili si věci do pokojů a jali jsme se odebrat pro NAPIVO.Cestička klikatá zeleným osením .a tu pojednou se vyklubala alpská chata a za ní krásná hospůdka ve Strážném.Usedli jsme a objednali si pití .....museli jsme ochutnat i vysokohorské Kyselo ,a čekali na příjezd Conpeta (chudák musel ještě v sobotu do práce )Padlo pár kousku piva a tu se ozval mobil že už jede přes Vrchlabí .....nu počkali jsme si na něj ještě ...auto šetřil ale přece dorazil -rozpaření ze sluncem zalité podkrkonošské krajiny přijeli do opravdu horského vzduchu ---ihned se oděli aby neumrzli a vypustily šelmy :lol: Po napojení a doplnění kofeinu jsme se zvedli a odkráčeli k chatě kde se odehrávalo grilování a konzumování potravin neurčeného charakteru(děti marschmalou,dospělí klobásky a špek).Popíjeli Tokajské a vyprávěli zážitky z jiných dob .Poté jsme se odebrali kvuli chladu do vnitř chalupy a pokračovali ve volné zábavě a konzumaci pochutin .Když odpadli i ty nejkovanější jedinci (já ,tomáš ,conpet)rozhostilo se pravé horské ticho kdy byla slyšet i soutěska dole pod chalupou.Usnuli jsme všichni spánkem spravedlivým.
Ráno nás přivítaly hory pláčem ....pršelo tak vydatně že jsme nevylezli z chalupy dřív než přestalo a to bylo akorát na moment kdy jsme se chystali na oběd do Speck stübe -hospudky ve Vrchlabí ---tam jsme doplnili síly a vyrazili na poslední foto před zámek (podotýkám že se tam nesmí ... jen na povolení a za rohem sídlí městská i PČR)foto se snad povedlo a po malé opravě na jednom stroji Daewoo,jsme vyrazili ku domovům .Celou cestu bylo minimálně zataženo s deštěm a po přejetí Jičína prokouklo sluníčko, po příjezdu domu jsem informoval oba účastníky expedice že u nás je to na tričko a kratasy...NO CO NORMÁLNÍ SRAZOVÝ POČASÍ !!!!!! :lol: :lol:

A ted mi držte palce jdu nahrát fotky na web :shock: :shock: :shock: :shock:
ŘEZNÍK
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jiříku krásné povídání a na fotky se teším tak šupito-presto ať sou tadýýýý :lol: :lol: :lol:
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

ŘEZNÍK
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No krásný ale kde máte Krakonoše :lol: :lol: :lol:
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

-peha- píše:No krásný ale kde máte Krakonoše :lol: :lol: :lol:
Ten parkuje svýho matýzka až ve Špindlu :lol: :lol: :lol:ale mám jeho fotky http://vitroz.rajce.idnes.cz/Plocha/#album
ŘEZNÍK
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No a já zasa pozerám asi tak ob den Krkonošské pohádky práve s týmto Krakonošem a hajný,Ančí,Kuba a jemnost pán :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Tak už se taky hlásím z domova :D , Jirka to všechno vystihnul naprosto přesně ;) i když počasí bylo srazový , tak to bylo super a parádně jsme si to užili , viz. válení sudů - převážně mladší členové a taky Nebe Peklo Nos :lol: Až se Tomáš dostane z chaty do civilizace, tak taky nahodí nějaký momentky. Tady něco ode mě : http://conpet.rajce.idnes.cz/Expedice_Krkonose/
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No kluci krásný. Jirko, kdybys dal vědět, že bereš sebou cestu, tak našlápnu Sedánka a jsem tam jak na koni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

tak už jsem v civilizaci , ale hned bych jel zpátky . Jirko , hezky jsi to popsal , škoda , že od té neděle už pršelo jen v pátek - jinak celý týden jasno . Alespoň jsem dokopal to parkoviště , tak příště už se vejdem vedle sebe .
Potěšující je předpověď počasí na Vřešťov - tak snad vyjde .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „Srazy“