klepe ako traktor

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal M.
Příspěvky: 99
Registrován: pát kvě 12, 2006 13:22
Bydliště: Bratislava

klepe ako traktor

Příspěvek od Michal M. »

Zdravim,
moje ESPERKO mi ide ako traktor pri volnobeznych otackach. Strasne sa trase cely motor. Pri vyssich otackach to obcas, sem, tam trhne. Ale ked prepnem na LPG, tak ide uplne v poriadku. Neviete poradit cim by to mohlo byt. Neviem si dat rady. Robi to iba na benzine.
Dik
Daewoo Espero 1.5 16V DOHC (66kW), 1996, LPG (Lovato-LDW01), 230 000 km (15.10.2010)
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaA

Příspěvek od simone »

DODAVKA PALIVA TJ PQALIVOVý FILTER A čERPADLO SKONTROLOVAť TLAK
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
djneo
Příspěvky: 55
Registrován: stř led 14, 2009 09:01

Re: klepe ako traktor

Příspěvek od djneo »

Michal M. píše:Zdravim,
moje ESPERKO mi ide ako traktor pri volnobeznych otackach. Strasne sa trase cely motor. Pri vyssich otackach to obcas, sem, tam trhne. Ale ked prepnem na LPG, tak ide uplne v poriadku. Neviete poradit cim by to mohlo byt. Neviem si dat rady. Robi to iba na benzine.
Dik
Asi máš vadný niektorý vstrek.Skús odpájať a pripájať vstreky po jednom pri volnobehu.Keď ti skape motor pri odpojení vstreku tento bude dobrý.Keď pri odpojení vstreku nepríde k zmene správania motora tak tento bude pravdepodobne ucpaný a treba ho prečistiť.
Michal M.
Příspěvky: 99
Registrován: pát kvě 12, 2006 13:22
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Michal M. »

Dakujem za rady. Asi ale budem musiet s tym ist do servisu kde vedia aj zmerat tlak v benzinovej sustave.
A este nieco. Ked idem na benzine tak mi aj velmi klepu ventilky a je strasne slaby vykon motora. Teraz neviem ci je zmes chudobna alebo bohata. Na plyne ide vsetko O.K. a ventilky vtedy neklepu.
Ale asi sa mi zna najviac pravdepodobne, ze uz bude slebe benzinove cerpadlo a dava maly tlak.
Ak mate este nejaky poznatok, tak budem rad za kazdy nazor.
Daewoo Espero 1.5 16V DOHC (66kW), 1996, LPG (Lovato-LDW01), 230 000 km (15.10.2010)
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“