Chevrolet Dream garage

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Chevrolet Dream garage

Příspěvek od PeS »

Ahoj, dnes mne potěšili - dostal jsem CD od Chevroletu, ale proč píšu - s tímto CD přišel i slevový kupón na nové auto v hodnotě 7000,- Kč, který mohu předat i druhé osobě. Jelikož nikdo z mých blízkých neplánuje koupi Chevroletu - platnost je do 10.9.2008, tak ho zde nabízím.
Víte o někom, kdo v této době bude kupovat či objednávat Chevrolet a uplatnil by si slevu 7000,- Kč? Je škoda ji nechat propadnout. Kdyby mi potom chtěl věnovat třeba kvalitní láhev archivního vína, nebo něco jiného - zlobit se nebudu ;-)
Takže Vaše návrhy sem... ;-)
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

JJ, soutěž skončila už 30.6.2008 a zatím se tu nikdo nepochlubil, kolik má doma nových Chevroletů! ;)

PS: Kdyby někdo vyhrál nějaké zajímavé upomínkové předměty a chtěl by se jich za nějaký mrzký peníz zbavit, jsem tu připraven s rukou na peněžence! 8)

@PeS: Kdyby se Ti náhodou na ten slevový kupón nikdo do toho 10.9.2008 neozval, rád bych ho za nějaký symbolický poplatek zařadil do své sbírky. Stejně jako to CD "Chevrolet Legends Volume 2" nebo skládací obal Chevrolet Dream Garage GB apod. :PP:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Slam píše:JJ, soutěž skončila už 30.6.2008 a zatím se tu nikdo nepochlubil, kolik má doma nových Chevroletů! ;)

PS: Kdyby někdo vyhrál nějaké zajímavé upomínkové předměty a chtěl by se jich za nějaký mrzký peníz zbavit, jsem tu připraven s rukou na peněžence! 8)

@PeS: Kdyby se Ti náhodou na ten slevový kupón nikdo do toho 10.9.2008 neozval, rád bych ho za nějaký symbolický poplatek zařadil do své sbírky. Stejně jako to CD "Chevrolet Legends Volume 2" nebo skládací obal Chevrolet Dream Garage GB apod. :PP:
No, docela to potěšilo - i když nic nevyhraji, tak to CD včetně 5 automap (se asi spletli :-)) a slevového kupónu - tomu říkám marketing :P
Víte-li tedy někdo, kdo zvažuje koupi Chevroletu - bylo by škoda slevu nechat propadnout... klidně mu řekněte - pošlu poukázku poštou- musím ji předvyplnit...
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Hm, 30.6. skončila soutěž a 10.7. ještě nejsou na webu výherci??? To tak dlouho trvá, než se vyberou kamarádi a známí :twisted: ?
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to Docente to je v překladu převtělení nebo tak něco...co máš společnýho s Docentem, nejseš z Kladna...ale příspěvek je trefný a nejspíš taky opodstatněný...

A tak se mějte fajn s novým Chevroletem
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

Ahoj, to koukám já jsem taky soutěžila a zatim žádná odezva... :cry: vůbec bych nevěřila, že někomu něco pošlou :)

jaký jsou webovky tý soutěže, já už ten druhej ústřižek někam jaksi uklídila :), díky
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Re: pokec

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Serpico píše:co máš společnýho s Docentem, nejseš z Kladna...
No jsem ten jedinej pravej Docent :lol: . A protože na původním účtu mám neexistující mailovou adresu, tak ho nemůžu aktivovat a začínám znovu od píky :lol: .

Stránky soutěže
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Janinka píše:Ahoj, to koukám já jsem taky soutěžila a zatim žádná odezva... :cry: vůbec bych nevěřila, že někomu něco pošlou :)
To vis, my pravoverni priznivci znacky utreme, ale prekupnici vyhravaji (Aukro je temi slevovymi kupony primo precpane). :mrgreen:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec

Příspěvek od alvin »

Reinkarnace Docenta píše:
Serpico píše:co máš společnýho s Docentem, nejseš z Kladna...
No jsem ten jedinej pravej Docent :lol: . A protože na původním účtu mám neexistující mailovou adresu, tak ho nemůžu aktivovat a začínám znovu od píky :lol: .

Stránky soutěže
Ahááááááá,no mne to bolo jasné od prvého momentu, že "Reinkarnace Docenta" je náš starý,dobrý Docent,len som nechápal celkom dôvod zmeny profilu.Nelistoval som v prehľade účtov,tak som nevedel presne,čo je dôvodom reinkarnace,ale ten preklep v adrese som si všimol už pred rokom,bolo mi to divné že "volna.cz " reku,"volny.cz" poznam,ale volna??? To je akurat sobota,aj to pre mňa nie každá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .To si ešte pamätám,že Docent sa sem registroval 13.3.2005,to bola nedeľa,tu v Nitre bolo nádherne jarné počasie,deň predtým som zacal počúvať cez NET dnes už neexistujúce Radio b1,to som bol na NETe úplným nováčkom a tom,že budem raz Daewákom sa mi ani nesnívalo,mal som vtedy 9 dní pred rozvodom s bývalou,to som mal ešte GETZa.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
hamar
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 15, 2009 17:37

Příspěvek od hamar »

Ahojky, tak já jsem jim křivdila, mam doma taky CD s dopisem, že jsem ve slosování :lol: ale autí na mně asi nezbyde 8) s tim počítám...
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Re: pokec

Příspěvek od Telekom [Bot] »

alvin píše:ale ten preklep v adrese som si všimol už pred rokom,bolo mi to divné že "volna.cz " reku,"volny.cz" poznam,ale volna???
volna.cz není překlep, je to jeden z aliasů, které si po registraci na volny.cz můžeš vybrat, celkem je jich tuším 5, např. velmi pěkný mizera.cz :D . Prostě jsem zareagoval, možná nepřiměřeně, na jistý příspěvek, ale už to nechci rozebírat, omlouvá mne snad to, že jsem měl pár dní před rozvodem ;).
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec

Příspěvek od alvin »

Reinkarnace Docenta píše:
alvin píše:ale ten preklep v adrese som si všimol už pred rokom,bolo mi to divné že "volna.cz " reku,"volny.cz" poznam,ale volna???
volna.cz není překlep, je to jeden z aliasů, které si po registraci na volny.cz můžeš vybrat, celkem je jich tuším 5, např. velmi pěkný mizera.cz :D . Prostě jsem zareagoval, možná nepřiměřeně, na jistý příspěvek, ale už to nechci rozebírat, omlouvá mne snad to, že jsem měl pár dní před rozvodem ;).
Jasné,poznám to,ja som týzdeň pred tým spomínaným 13.3.2005, v nedeľu 6.3. sa kvalite pohádal s vlastnými rodičmi,ktorí mi neskuotočne pomohli pri rozvode,tiež mi vtedy tiekli nervy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ,deň pred rozvodom (21.3.2005) my vytočil v práci jeden kolega,tak,že som hodil o stenu vlastný hrnček na kávu.Ale deň po rozvode bola idylkááááááááá,památám si to ako dnes,ten hrček,čo som si doniesol do práce 23.3.05,vydržal tam niečo vyše roka,ten som tas v amoku hodil o zem 19.4.2006,keď ma kvalitne na..al môj tuž t.č. terajšísvokor (tchán). :P :P :P
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

pokec

Příspěvek od Serpico »

...to Docente rozvod omlouvá vše...jinak mi zbývá popřát klidný průběh a... s trochou narovnaných nároků...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já jsem se registroval 2x a nepřišlo mi nic...ať si trhnou nohou...Chevrolet mě začíná pěkně štvát :(
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
PeS
Příspěvky: 209
Registrován: úte zář 25, 2007 12:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeS »

Ivoš píše:Já jsem se registroval 2x a nepřišlo mi nic...ať si trhnou nohou...Chevrolet mě začíná pěkně štvát :(
Nejsem si jist, zda stačila pouze registrace přes internet, myslím, že dárek posílali pouze těm, kteří zaslali "papírovou verzi" soutěže... Nedostal jsi ji před půl rokem do schránky? Byly tam nálepky s modely aut a v podstatě to samé, pouze fyzicky, jsi udělal na papíře a odeslal.
Myslím, že dárky posílali pouze těm, co odeslali soutěž "fyzicky". Tak si z toho nic nedělej. pokud tu poukázku nikdo nebude chtít, tak Ti ji pošlu i s CD... ;-)
Lacetti 5 dvř. CDX Platinum 2,0 16V 120k/1991cm3 DIESEL s auto. klimatizací. (PRODÁNO)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „POKEC“