zapalovací kabely TESLA

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

zapalovací kabely TESLA

Příspěvek od krowman »

Zdarec lanosaci, kterou sadu kabelu mam koupit? T738B nebo T699B supplement?? Link zde > http://www.tesla-blatna.cz/cs/zapalovac ... y-sada,475 :?:
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Reklama
 

Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zapalovací kabely TESLA

Příspěvek od krowman »

UP! uz to videlo pres 60 lidi a nikdo nic nenapise? ja si myslim, ze bych mel koupit ten prvni, drazsi typ. Ten T738B, pac podle toho obrazku vypada schodne s tema kabelama co mam v aute, co ja vim... Ale zase ten druhej typ ma > S - supplement - funkční náhrada sady ORIGINAL
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

no u mna tesla znamena technicky slabsia, takze sa tejto znacke vyhybam. ale je pravda ze v auto som teslu este neskusal. :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Re: zapalovací kabely TESLA

Příspěvek od Blue Lanos »

krowman píše:UP! uz to videlo pres 60 lidi a nikdo nic nenapise? ja si myslim, ze bych mel koupit ten prvni, drazsi typ. Ten T738B, pac podle toho obrazku vypada schodne s tema kabelama co mam v aute, co ja vim... Ale zase ten druhej typ ma > S - supplement - funkční náhrada sady ORIGINAL
Aj mne sa zda, ze ta prva sa podoba originalu najviac.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

peco píše:no u mna tesla znamena technicky slabsia, takze sa tejto znacke vyhybam. ale je pravda ze v auto som teslu este neskusal. :lol:
Nic ve zlém, ale to jsi někde slyšel , nebo máš vlastní zkušenost? Kdyby byla značka Tesla jak píšeš technicky slabá, myslíš, že by Japonci u ní nakupovali technologie? :roll: :) :D
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ja mám sadu od Tesla a no problem. Prečo maš problem si vybrať?? ved tam je číslo tj,typ motoru v tej tabulke tak si pozri v techničaku a je to
alebo tam napíš mail.
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od krowman »

simone píše:ja mám sadu od Tesla a no problem. Prečo maš problem si vybrať?? ved tam je číslo tj,typ motoru v tej tabulke tak si pozri v techničaku a je to
alebo tam napíš mail.
Nemam problem si vybrat, oba ty dva typy jsou do myho lanosa, jen me zajimalo jestli s tim treba nema nekdo zkusenosti :)
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zapalovací kabely TESLA

Příspěvek od krowman »

Blue Lanos píše:
krowman píše:UP! uz to videlo pres 60 lidi a nikdo nic nenapise? ja si myslim, ze bych mel koupit ten prvni, drazsi typ. Ten T738B, pac podle toho obrazku vypada schodne s tema kabelama co mam v aute, co ja vim... Ale zase ten druhej typ ma > S - supplement - funkční náhrada sady ORIGINAL
Aj mne sa zda, ze ta prva sa podoba originalu najviac.
Podoba, to jo... ale ten druhej typ ma u sebe to "S" Supplement - "funkční náhrada sady ORIGINAL", takze nevim vubec...
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

ja mam tu sadu suplement a auto ide ./čo to však znamená to fakt neviem ale ide :D /
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
krowman
Příspěvky: 252
Registrován: pon lis 27, 2006 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa

Příspěvek od krowman »

simone píše:ja mam tu sadu suplement a auto ide ./čo to však znamená to fakt neviem ale ide :D /
Takze sem koupil tu sadu T738B, a vsechno je v pohode. Lanos slape jak hodinky :lol:
Daewoo Lanos, tudor HB, 1.5, ´97
PETER NOGA
Příspěvky: 27
Registrován: stř čer 06, 2007 10:42
Bydliště: SABINOV
Kontaktovat uživatele:

kable

Příspěvek od PETER NOGA »

soory za otvorenie novej temy.omyl.Ahoj
Uživatelský avatar
Honza Beneš
Příspěvky: 370
Registrován: sob bře 03, 2007 01:44
Bydliště: Uhelná Příbram

Příspěvek od Honza Beneš »

Mám také kabely Tesla, a mám následující zkušenost. Když jsem po necelém roce potřeboval vyndat svíčky (kvůli zmenšení rozteče elektrod), tak se mi 3 ze 4 kabelů vyrvaly. Nepřetrhl se kabel, ale vodič se vytáhnul zpod objímky, přes kterou se pak přenáší napětí na svíčku. Naštěstí se to dalo opravit, kuchli jsme koncovou rozšířenou část kabelu a vodič znovu zajistili pod objímku. Nevím jen, v čem jsem udělal chybu. Možná byla chyba, že byl teplý motor? Za kabel jsem necukal, snažil jsem se ho sundat opaatrně, tahem za tu koncovou rozšířenou část.. Teď už jsme to s garážmistrem snad zajistili dostatečně, ale doufám, že to nebudu muset v dohledné době testovat..
Espero 1.8 (+LPG)
ex Espero 2.0 (+LPG)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“