Leganza VS Octavka 1,8TURBO 20V 4x4

Moderátor: Blue Lanos

obadal.rada
Příspěvky: 166
Registrován: sob zář 08, 2007 17:21
Kontaktovat uživatele:

Leganza VS Octavka 1,8TURBO 20V 4x4

Příspěvek od obadal.rada »

hoši to si pořidte, prodal jsem legu a mám ted tuhle octavku a to je fakt mazec, to turbo je tam superní, a nemá to velikou spotřebu
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Za tohle tě tu místní sežerou... :lol:

...ale jinak máš pravdu...1.8T je VELMI povedený motor...dobrý výběr... -i
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to je to posledni auto ktery bych si koupil...opravdu koktavka se mi hnusi ve vsech smerech...to uz radeji nejakyho Fiata... ;) ;) ;) Stacil mi jeden den kdy jsem kamosovi pujcil Legu a on me Octavku a me bylo spatne...opravdu sileny...proste sem si pripomel doby kdy jsem mel Zigula... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Re: Leganza VS Octavka 1,8TURBO 20V 4x4

Příspěvek od Hanzy »

obadal.rada píše:hoši to si pořidte, prodal jsem legu a mám ted tuhle octavku a to je fakt mazec, to turbo je tam superní, a nemá to velikou spotřebu
Pro deti na hrani dobre auto,zrovna z touhle si nevedeli minuly tyden rady ani chlapci tady ze Skoda servisu a meli z toho 3 valcove HTP je to si myslim nejhorsi motorizace a jinak jak chces srovnat boroka pro utlacene sotva dva lidi na prednich sedadlech s Leganzou.Neni co srovnavat... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Prečo by som to srovnával veď som to písal pred chvílou aj ja sa vozím momentálne na Octavii sice je to 1,9 TDi v koži a vlastne full je to nový má pol roka ale za Legynu ani náhodou veď aj keď spotreba je 5,30 nafty no v prepočte je to to isté ako LPG a hlavne aj tak je malá já jazdím aj so Superbom no to je trocha iné ale takto---NAFTA PATRÍ DO PECE AUTA JAZDIA NA BENZIN (a LPG) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Z tý Octávky bych udělal boudu pro psa...to je jediná věc na co se hodí....nebo možná skleník ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Leganza VS Octavka 1,8TURBO 20V 4x4

Příspěvek od Petr S. »

obadal.rada píše:hoši to si pořidte, prodal jsem legu a mám ted tuhle octavku a to je fakt mazec, to turbo je tam superní, a nemá to velikou spotřebu
Až sedneš do 2.0 16v OPC,tak ti ta oktávka bude připadat jak 1.2 HTP. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

co clovek to nazor.sice se mi s nubirou nejezdi spatne ale ma to mouchy leganza je v urcitem pohledu prijemna a oktavka je preci jen v nekterych pripadech lepsi.tenhle motor je opravdu hodne prijemny.to ze to nekdo neumi opravit je rukama ne autem.a ze je tvrda?ano je ale to se vi uz davno a diky tomu to ma docela slusny jizdni vlastnosti s nubirou nesrovnatelne a s leganzou mozna.ale mam dojem ze lega je jina trida.a je spousta lidi kterym se ta tvrdost octy libi a nemaj radi ty houpavy kocary.(treba ja)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Me by ani nevadily jizdni vlastnosti Octavky jako ty destky sedacky ktery nazovaj sedadly...maly,tvrdy...nepohodlny... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne tohle je pravda ale opet jak koho z toho boli zada.me boli zada prakticky porad a ve vsech autech takze je mi to skoro jedno.dokonce zjistuji cim tvrdsi sedacka tim mi je lepe.je to proste o kazdem co a jak mu vyhovuje.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Čo máte proti oktávke. Vydarené auto, povedal by som že
najvydarenejšia škodovka.
Leganza má ale výhodu že keď budú niekde stáť vedľa
seba. na 95% ukradnú oktávku.
A osobne men sa páčia mäkké vozy, ale je to naozaj
o každom vkuse.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Palikx ma pravdu je to hlavne uplne jina trida ktera je srovnatelna se Superbem,jak jsem psal neni misto ve vnitr vepredu nic moc a vzadu vubec to je proti tomu i Nubira obyvak...co se tyce sedadel tak cely VW sedadla vubec v te dobe neumel a dopad i nejhur v testech tvrdost je jedna vec ale hlavne maji spatne tvarovani,co se tyce tech sedadel x krat opdskouseno Lega je proti tomu luxus v pohodli a sedadla nemaji vubec chybu rek bych i co se tyce tvrdosti takovy stred...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Nechápu, co máte proti nejlepší Oktávce?? Vážně nejpovedenější Oktávka od Škodovky. Ten motor je prostě boží. Ale srovnávat ji s Leganzou... :roll: To jsou diametrálně rozdílná auta. Ale kdybych si měl vybrat, tak beru Oktávku, za předpokladu, že bude v top stavu.
to Goose: Tvrdší sedadla jsou rozhodně lepší na dlouhé cestování. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Říká se to...já mám se zádama dost problémy a když jedu dál, tak mají tendenci bolet....ale úplně stejně v Nubi, Mercedesu, Oplu atd....jak říkám, každej ať si koupí co chce, ale mě Škodovka od Fabie vejš nesmí přes práh, protože ta, pro mě, negativa těžce převáží skvělej motor 1,9 TDi. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

SkylineGTR píše:Nechápu, co máte proti nejlepší Oktávce?? Vážně nejpovedenější Oktávka od Škodovky. Ten motor je prostě boží. Ale srovnávat ji s Leganzou... :roll: To jsou diametrálně rozdílná auta. Ale kdybych si měl vybrat, tak beru Oktávku, za předpokladu, že bude v top stavu.
to Goose: Tvrdší sedadla jsou rozhodně lepší na dlouhé cestování. 8)
Souhlas, Oktávka v kombíku vede. Až budete něco většího potřebovat odevést, vzpomenete si. Já sedana proklel už několikrát. Pořád si musím půjčovat kombíky po rodině. A motor, super, ale radši bych TDI 96kw - kvůli spotřebě.
A teď, ty kdo jsi nikdy nepotřeboval kombíka a nechtěl nižší spotřebu, hoď kamenem! :lol:
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“