DAEWOO AUTOSERVIS

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
Iggy
Příspěvky: 11
Registrován: čtv pro 06, 2007 10:20
Bydliště: Bratislava

DAEWOO AUTOSERVIS

Příspěvek od Iggy »

zdravim pani...tak precital som si vsetky prispevky na servisy v BA a som z toho teda v pomikove...mam DAEWOO NUBIRA 1,6 rocnik 1998 a mal by som s nim ist na prehliadku po 150 000km...auto je zatial v uzasnom stave, lebo bolo pravidelne servisovane kazdych 10 000km a tak by som bol teraz dost nerad ak by mi tam nieco v servise dosrali...mozete mi pripadne poradit, co vsetko by sa malo dat po 150 000km skontrolovat...malo by to byt VYMENA MOTOROVEHO OLEJA, REMENE, PALIVOVY FILTER a navyse by som si chcel dat skontrolovat brzdy...je tam nieco este navyse...?

a co by ste spravili na mojom mieste...riskli by ste to v CAREXe alebo hladali nieco ine...? je vobec nieco ine...? do ktoreho servisu ist?popripade ak by ste vedeli o niecom v okoli Nitry bolo by fajn.

Druha vec je, ze predosly majitel mi tvrdil, ze v mojej NUBIRE je cip, z ktoreho sa daju stiahnut vsetky info o potrebnych opravach, co sa mi nezda byt az tak pravda, lebo to auto nema palubny pocitac. Ako to vlastne je?

Diky moc, majte sa. :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

o tom čipe som zatial nepočul je fajkt??? ak ano tak hura :D
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Tak to by bolo vynikajúce, len škoda, že tu na okolí nemôžem zohnať ani poriadny počítač..... :( :( :(
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já myslím, že auto si pamatuje jen některé chyby, a to ještě jen do doby, než na cca 1/2 hod. neodpojíš baterku. Myslím, že se chyby v tomto případě vymažou úplně. Jinak s řj. se dá komunikovat origo testrem (Palikx- buhužel už nedělá v Daewoo :cry: ) nebo k tomu potřebujeješ soft a nějakou starou 386 - notebook, hlavně aby měl seriový port. Asi před 4 roky jsem něco z netu stáhl, ale nikdy jsem to nezkoušel zprovoznit. Mám i schéma kabelu,soft atd.
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
nubira20cdx
Příspěvky: 25
Registrován: pon říj 23, 2006 12:16
Kontaktovat uživatele:

Re: DAEWOO AUTOSERVIS

Příspěvek od nubira20cdx »

Iggy píše:zdravim pani...tak precital som si vsetky prispevky na servisy v BA a som z toho teda v pomikove...mam DAEWOO NUBIRA 1,6 rocnik 1998 a mal by som s nim ist na prehliadku po 150 000km...auto je zatial v uzasnom stave, lebo bolo pravidelne servisovane kazdych 10 000km a tak by som bol... :)
Ja by som tiez rad v BA, alebo blizkom okoli spoznal dobry servis, alebo automechanika, bo mam uz tolko negativnych skusenosti s mojou nubkou aj hyundai-om, ze som sa nasilno utvrdil v tom, ze budem vzdy stat pri automechanikovi po cely cas.

Skusal som X servisov a ten co bol pri pristavnom (sa pristahovali s Piestan tusim, ze?) bol este akceptovatelny, ale zahadne zanikol. Ostatne co som skusal dopadli vzdy nejakou zakernostou, alebo flakarinou :(
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“