Ložiska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ložiska

Příspěvek od 99 »

Ahoj všem!
Tico máme již 11. rokem, říkal jsem si, že tak při 100 000 vyměním všechny ložiska, ale již kolem 90 000 začaly hlučet. A tak jsem koupil sadu neoriginálních v autodílech Krč http://www.autodilykrc.cz/eshop/detail/ ... a05f01c08f a nechal je vyměnit, najel jsem cca 1500 km a už opět levé kolo začíná hlučet a to čím dál víc. Pijde mi trochu divné, že by ty ložiska odešly takhle brzo i když jsou neoriginální...a nebo si říkám, jestli to není kloub. Prosím poraďte, co by toho mohlo být příčinou. Nevíte, kde by se daly sehnat originální? Abych se podobným nepříjemnostem vyhnul. Díky. Pepino
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Zdravim!
Těch 1500Km je opravdu dost malá výdž.Jediné co mě napadá je,že by ta ložiska utrpěla už při montáži,tedy při lisování na náboj a do otočného čepu.Občas se prý na první pokus nezadaří.... :cry: Homokloubem to nebude,ten nehučí ale jakoby křupe :D ,hlavně v plným rejdu...
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

To jsem zaomněl dodat to křupání je tam taky, ale přvážně kolem rychlosti 20-30km/hod při vyšší rychlosti se to již tolik neprojevuje, ale hlučí dl. :(
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Klouby křupou předce v rejdu ne ? Nebo i rovně ? Jinak přední ložisko jsem taky měnil a není problém ho poškodit :roll: jedna blbá rána kladiven a je to :lol:

Hluk špatnýho ložiska : www.volny.cz/conpet2/soubory/lozisko.3gp
Naposledy upravil(a) conpet dne pát bře 28, 2008 13:17, celkem upraveno 3 x.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
99
Příspěvky: 104
Registrován: čtv pro 27, 2007 13:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 99 »

Křupou i rovně, bohužel. Fakt už nevim, uvidim v po v servisu. Chápu, že jsou ložiska neorigináal, ale aby vydržela tak málo mi přujde podezřelé. :( :( :(
Uživatelský avatar
isteron
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 13, 2007 21:02

Na mojom Ticu

Příspěvek od isteron »

už tiež menili ložisko a homokinetický kĺb , Mal km 65 tisíc. Teraz, po prezutí na letné pneu tiež počúvam všelijaké zvuky a cítiť hádzanie. Ale až také to nie je ako na tej ukážke. Ja som to dal spraviť v záručnom servise, vyšlo to dosť draho, a práca bola vtedy 400 Sk / hod. Ale ináč som s tým nemal starosti. Všetky diely dodal servis. Ostatné ložiská sú ešte originál, teraz má takmer 90 tisíc km.
isteron
Odpovědět

Zpět na „TICO“