Koupím

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Re: Koupím

Příspěvek od ferino28 »

joshla píše:DAEWOO NEXIA:
Sháním motorek na stahování okna LEVÉ PŘEDNÍ u řidiče.
Nemáte ho někdo prosím na prodej nebo radu, kde se dá sehnat?
Mas zly motorcek, alebo mas v haji iba lanko? Ak je to iba lanko tak to sa da vymenit. Dalsia vec co moze byt zla na stahovani je vybehany ten klzny mechanizmus (na tej kolajnicke). Motorcek ako taky asi sotva "odide". A vypinace to je tiez velka bolest.
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

No, novy asi nema cenu kupovat koli cene.Skus pozriet vrakace. Nemusi to byt iba z Nexie, Staci aby ten motorcek mal tie lanka (nie tiahla), koncovku, dlzku lanka si uz upravis a aj uchytenie (diery v plechu na dverach). Co viem, tak napr. aj koncern (Audi, WV okolo roku 92) mali moc podobne motorky. Treba len pozriet.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

já bych zase chtěl koupit komplet elektriku. Mám GL verzi a tam jsou švihadla. Tak 4x stahovačky, 4x motůrek a všechny tapecíry protože ty kadeťácký jsou fakt hrozný a ty s el ovladači ty už fajnové. jenže vše nové to se dostanu na cca 10 tisíc. a to fakt ne. starší by bylo fajn. na vrakáči chtěj za komplet 3000 ale to člověk neví v jakym je to stavu. hlavně ty motůrky.
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

Franta P. píše:já bych zase chtěl koupit komplet elektriku. Mám GL verzi a tam jsou švihadla. Tak 4x stahovačky, 4x motůrek a všechny tapecíry protože ty kadeťácký jsou fakt hrozný a ty s el ovladači ty už fajnové. jenže vše nové to se dostanu na cca 10 tisíc. a to fakt ne. starší by bylo fajn. na vrakáči chtěj za komplet 3000 ale to člověk neví v jakym je to stavu. hlavně ty motůrky.
ja mam ale to vam asi nepomoze kedze je to dialka
PS:a to mi tu niekto tvrdil pred rokom ze naco mi bude vrak nexie po havarii
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

sergej73 píše:
Franta P. píše:já bych zase chtěl koupit komplet elektriku. Mám GL verzi a tam jsou švihadla. Tak 4x stahovačky, 4x motůrek a všechny tapecíry protože ty kadeťácký jsou fakt hrozný a ty s el ovladači ty už fajnové. jenže vše nové to se dostanu na cca 10 tisíc. a to fakt ne. starší by bylo fajn. na vrakáči chtěj za komplet 3000 ale to člověk neví v jakym je to stavu. hlavně ty motůrky.
ja mam ale to vam asi nepomoze kedze je to dialka
PS:a to mi tu niekto tvrdil pred rokom ze naco mi bude vrak nexie po havarii
a je to vše funkční??? a tapacír je taky k světu? neni nijak potrhaný??? to by šlo nějak zaslat ne?
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

tož já bych to koupil také
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

Franta P. píše:
sergej73 píše:
Franta P. píše:já bych zase chtěl koupit komplet elektriku. Mám GL verzi a tam jsou švihadla. Tak 4x stahovačky, 4x motůrek a všechny tapecíry protože ty kadeťácký jsou fakt hrozný a ty s el ovladači ty už fajnové. jenže vše nové to se dostanu na cca 10 tisíc. a to fakt ne. starší by bylo fajn. na vrakáči chtěj za komplet 3000 ale to člověk neví v jakym je to stavu. hlavně ty motůrky.
ja mam ale to vam asi nepomoze kedze je to dialka
PS:a to mi tu niekto tvrdil pred rokom ze naco mi bude vrak nexie po havarii
a je to vše funkční??? a tapacír je taky k světu? neni nijak potrhaný??? to by šlo nějak zaslat ne?

no tapacir neviem ci je cisty bolo to predsa len po buracke,vsetky dvere mam odlozene na pojde,musel by si si to vymontovat sam ono uz tu bol jeden chlap ktory chcel motorcek ale nakoniec to vzdal pretoze to vraj nejde,ja som to neskusal kedze motorceky som zatial nepotreboval
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

joshla píše:
ja mam ale to vam asi nepomoze kedze je to dialka
PS:a to mi tu niekto tvrdil pred rokom ze naco mi bude vrak nexie po havarii
Za rozumnou cenu bych to taky koupil komplet ( do foroty ). Jeden nikdy neví. 8)

tak to ti poviem a za tu cenu ,,uz som odtial pouzil par dielov a nelutujem,pal.cerpadlo,spinac svetiel,alternator,vodicovo ovladanie okien
foto sice nebolo lakave ale co by sa dalo cakat po havarii https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... highlight=
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

mam vsetky mechanizmy aj s motorcekmi... pred burackou to bolo pojazdne, takze je predpoklad, ze to funguje aj teraz... mozno sa najde aj tapacir, ovladace su urcite vsetky...
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

ja by som za to chcel 2000SK... ale fakt neviem ci su tapaciry....
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“