díly na tico

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

díly na tico

Příspěvek od Pajin »

Ahoj lidi dnes sem měl bouračku!!! tico se na mně vykašlalo apřestalo brzdit občas to dělalo ale jen tak cca 100m od nastartovani ted to bylo vic nedobrzdil sem na namrzle vozovce a soupnul jsem svuj čumak přimo do odbočujicího auta měl kulu prevít takže!!!!!!


Scháním díly na Daewoo Tico 0.8 sx jde o díly:
Přední kapota motoru
Chladič
světla -žarovky to prezily
přední nárazník
pravý blatník
a možná vanu oleje byla tam naká skvrna pod autem kapota nejde otevrit je sprajcla!

Foto přidám až budu doma ted sem v praci děkuji moc prosim kdyby kdokoliv měl nake stechto dilu at se mi ozve děkuji
dle ceny opravy bych mozna uvazoval onevem aute asi matiz nebo nexii hatbach

p.s nebo taky prodam kdo by měl zajem na nahradni dily nebo dle uvazeni vyuziti zajemce děkuji cena dohodou stav mirna koroze casti karoserie krom havarie zadne jine poskozeni auto ma dalkovy central a jine.
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Reklama
 

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

to se muže stát každému i když trochu mě mate že pokud by to více brzdilo tak by to na té namrzlé vozovce bylo k čemu platné.
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj tak sem uz doma z prace asi mas pravdu ikdybyb brzdilo tak bych tam vletel venku bylo tak -2 stupne zima jak vmarnici ato sme to museli jeste odtlacit asi tak 300m do kopce no brr... to bydlim asi tak 500m od mista nehody zdusnou carou tak na 100m ach jo je prej odepsane takze zadne dily asi neschanim nevim jiste jeste zda prodavam nebo co fotky pridam aspon par Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Tady je ma obět ale spis nejsem obet sama sebe????????
Obrázek

ANI SEM NESTIHL OBOUT SVE NOVE ALU KOLECKA ASI JE PRODAM pasuji na matizka suzuki switf a hyunday typ neznamy lite kola Aez Dion nekopla,nijak poskozena vazne jen jedno je po obvodu odrene nejspis o obruvnik rosteč 4*114,3 5,5j R13
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

Je ho škoda na druhou stranu bud rád že se nestalo nic horšího volant mě živil 40 let taže vím že stát se muže cokoliv komukoliv a když je smula nic nenaděláš já měl alespon štěstí že mě nic většího nepotkalo teda z mojí viny
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

Ahoj no to mas teda pravdu do města obchodu byl uplne suprovej i pro mou sestru ktera ma ridicak dyl jak ja orok ale jezdi min nez ja nevim zda ji dovolim sitak jezdit vmem novem tak jak stikem je to skoda velika trebas si nake jeste poridim zas tak drahy neni toto mne stalo 15000 kč
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tady je to bez debat, neopravovat, to si mel udelat pred tim nez ses zastavil o tu mazdu. Nastavalo me to ze si o tech brzdech vedel a stejne si stim jezdil, brzdy sou zaklad, predstav si kdyby na miste ty mazdy tam prebihlao ulici mali dite.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

aumirek píše:to se muže stát každému i když trochu mě mate že pokud by to více brzdilo tak by to na té namrzlé vozovce bylo k čemu platné.
Sakra normalne se neprestavam nekterim lidem divit. Davejte si vsechny vypustime brzdovku, naco tam je kdyz stejne je to namrzli a neubrzdime to. To je fakt myslenka 15letyho :( :(
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

Slavek píše:
aumirek píše:to se muže stát každému i když trochu mě mate že pokud by to více brzdilo tak by to na té namrzlé vozovce bylo k čemu platné.
Sakra normalne se neprestavam nekterim lidem divit. Davejte si vsechny vypustime brzdovku, naco tam je kdyz stejne je to namrzli a neubrzdime to. To je fakt myslenka 15letyho :( :(
Hele až se naučíš trochu chápat co jsem napsal tak také nebudeš mít myšlenky 15 letého.Mám najeto 1,5 mil bez mé nehody.Nikde jsem tu netvrdil že jezdit s vadnejma brzdama je normální.Jen jsem řekl že stát se tohle na náledí muže každému a že v tomto případě pokud je náledí mu ty brzdy nepomohou.A stát se muže komukoliv i tobě že přehlídneš značku a někoho zmrzačíš.Samozřejmě to nikoho neomlouvá a musí bejt trest spíše mne vadí že někteří jezděj ořralí nebo jak hovada ty bych teda zavřel okamžitě.Takže příště až napíšeš že někdo má myšlenky 15 letého tak prvni přemýšlej.
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Je mi toho Tica luto,ale musim sa chalana zastať.
Ja mam tiež fialove Tico a s brzdami mam taktiež ten istý problem ,proste po štarte nejaky čas trva kym začne brzdiť a ,myslim že tuto na fore niekto podobnu havarku už raz opisoval,proste mu na križovatke vypovedali brzdy.
To sa môže stať každemu a kdekolvek.

Navyše Paja podla fotiek určite nešiel rychlo,to by to Tico vyzeralo inač a on by nam takto veselo z prace nepisal. :lol:

Skôr by sme sa mali zamerať na blbcov na D1 ,ktory aj napriek chumelici frajeruju a rypu si to po dialnici a takto to potom dopadne ...
Daewoo Tico , r.v. 1996
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

Erricco111 píše:Je mi toho Tica luto,ale musim sa chalana zastať.
Ja mam tiež fialove Tico a s brzdami mam taktiež ten istý problem ,proste po štarte nejaky čas trva kym začne brzdiť a ,myslim že tuto na fore niekto podobnu havarku už raz opisoval,proste mu na križovatke vypovedali brzdy.
To sa môže stať každemu a kdekolvek.

Navyše Paja podla fotiek určite nešiel rychlo,to by to Tico vyzeralo inač a on by nam takto veselo z prace nepisal. :lol:

Skôr by sme sa mali zamerať na blbcov na D1 ,ktory aj napriek chumelici frajeruju a rypu si to po dialnici a takto to potom dopadne ...
Přesně tak jak píšeš navíc jak jsem napsal i pokud by ty brzdy byli 100 pro tak na ledu jak psal by mu stejně nepomohli.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Jasné,že sa to môže stať každému,na TICU som síce nemal problém s brzdami,ale na wartburgu mi raz prdla brzdová hadička a na škodovke rúrka,tak,viem o čom to je.Pedál ide bez výstrahy k podlahe,brzdný účinok takme nulový a to zľaknutie urobí svoje.Väčšinou,keď vidíme objekt pred sebou sa nezadržateľne približovať k predku nášho vozu,druhý raz,pre istotu, dupneme na brzdu,čo máva za následok zablokovanie niektorého z kolies :o :o :o :o :o . ono sa to pekne píše aj číta,lae viem z vlastnej skusenosti,že keď dôjde k nečakanému zlyhaniu bŕzd,každého bežného smrteľníka obleje súčasne horúčava a mráz,sekundy utekajú, a reakcia zodpovedá panike,dup na pedál,alebo prudké strhnutie volantu. Niekedy to končí dobre,niekedy aj nie... :(
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A čo takto ručná :lol: :lol: :lol: Já tak brzdil T-815 keď mi cestou do prudkého svahu rupli hadičky na brzdy no tak bolo šťastie že ručná fungovala tak som zastal asi 2m od srázu,teda já som bol v pohode ale kolega bol na mrtvicu lebo on bol vonku a všetko videl (zbabelec :twisted: ),no tak to k tomu ale pokud je človek blízko za iným vozom tak dakedy ano ABS nepomôže :D Jinak toho Tictaku je mi lúto lebo sa o neho staral a nebol to taký vrak ako je vidno tady u nás :)
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ha ha :lol: Tak to si viem živo predstaviť ,ako brzdiš tu 815 ručnou :twisted:

Ja viem,teraz je to smiešne,nechcel by som však byť v tvojej koži vtedy :(
Daewoo Tico , r.v. 1996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No brzdiť Tatričku teda 815 je lahkélen potiahneš malú páčku a vzduch to spraví za teba ale fakt že v 148 je to o jinom tam musíš párkrát hore -dolu s takovou vélkou pákou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Presne,tak ja som vtedy wartburga zabrzdil ručnou (stalo sa 15.7.1989 na vjazde do tatranskej Štrby v smere od Svitu),ale než sa človeku po tom šoku,opäť nažhavia obvody,ubehne sekundička,dve,ktorá niekedy môže rozhodnúť v neprospech veci,ako som spomenul,to zľaknutie,hrá svoju rolu. Úplne iné,je,keď človek,vie ,že ten voz brzdí slabšie...Inak od toho júla (července) 1989 sa na brzdy nikdy príliš nespolieham a nikdy nedobrzďujem na poslednú chvíľku,lenže oni tie brzdy môžu,teoreticky,vysadiť aj pred nečakanou prekážkou
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Odpovědět

Zpět na „TICO“