Ovládání větrání

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Ovládání větrání

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Lidi pls nějak se mi rozbilo ovládání větrání Viz. obrázek, ať přepnu na jakoukoly polohu tak mi to pořád fouká stejně,nevíte co s tim??

Obrázek
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Reklama
 

ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

No pekne, si tomu pomohol :lol: Je to ovladane podtlakom (resp. klapky su ovladane podtlakom a ten prepinac sluzi na usmernenie toho podtlaku pre tu ktoru klapku), ale to asi vies. Kedze ti neprepina vobec, tak hladaj chybu v privode podtlaku k tomu ovladacu. Ta privodna hadicka je niekde blizko MAP senzora v kufri (niekde som tu dal aj fotku no neviem kde :lol: ). Ak je niekde derava (predrata) tak by to malo byt pocut sycat (ked je nastartovane a malu chvilku po vypnuti motora), to by ti tiez mohlo pomoct najst chybu. Este by mohla byt chyba aj v tom ovladaci, ale .... Takze nastartuj a pozorne pocuvaj, alebo najdi tu hadicku v mot. priestore, odpoj ju (mam taky dojem, ze je napojena z tej trubky k posil. brzd) a skus ustami cucat z nej vzduch, ak ti to stale pojde lahko, tak sa len potvrdi nejaka netesnost a to bude najpravdepod. ta priv. hadicka.
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Obrázek Obrázek Obrázek
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

neměl by si ty fotky větší?
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Foto

Příspěvek od Vazoun »

S.v.o.b.i.k píše:neměl by si ty fotky větší?
-------------------------------------
Mně také nejdou zvětšit a některé obrázky mi nejdou otevřít vůbec pomocí UKAŽTO.COM - kdo poradí dědkovi který se stále učí :lol: :lol: čau lidičkové zdraví všechny " Vazoun " :lol: /mám na mysli fota v okénku s křížkem červeným/
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

SVOBIKU já som to asi pered týždnom opravoval na jednej ale on to mal vytiahnuté tam z toho ovládania ale sikot som nepočul no možno som ho nehladal já som išiel po tej hadičke a na oko nebola porušená tak som vybral ovladanie a tam bola spadnutá no vlaste ma v tom utvrdilo že tam v tom mieste kde vchádza do kabíny bol kúsok velmi čistý takže dakomu sa podarilo potiahnuť :D Ale uvidíš ju aj keď fotky sú malé je vlastne pod MAP senzorom a ide von z kabíny :idea:

To Vazounek -s toho si nič nerob oni dakedy nejdú ani načítať ale to bude problém ukážta tak treba sa obrnit trpezlivostou a vydržať oni sa občas otvoria :lol:
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

To sem měl taky. Mě to podfukovalo pod tim ovl. kolečkem tak sem to přitáhl a je klid
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Zkouška

Příspěvek od Vazoun »

Zkouším vložit foto pomocí " UKAŽTO.COM " Obrázek Obrázek Obrázek
No to je zajímavé - najednou se mi to povedlo :lol: ale občas to zlobí a více než je zdrávo - zdravím všechny na foru čau " Vazoun " :lol:
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Ukažto pořád tak nějak střídavě zlobí , jednou jde , jednou ne :roll:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No me uz UKAZTO pekne stve...je silene pomaly a porad mi to pri nahravani fotek pada... :evil:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...no Vazoune rád bych ti poradil...ale jde mi to taky blbě, dlouho a některý vůbec neotevřu...jako GOOS

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: nexia

Příspěvek od Vazoun »

Serpico píše:...no Vazoune rád bych ti poradil...ale jde mi to taky blbě, dlouho a některý vůbec neotevřu...jako GOOS

Mějte se fajn
----------------------------
Zdravim Tě velice moc kolego " Serpico " i když bych neměl být rád,ale jsem - protože vidím že,to nezlobí jenom mne.To nejsem ale škodolibý -vid ? Zdravim " Vazoun " :lol:
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Tak, ako S.v.o.b.i.k? Uz si nasiel zradu? A vam co hapruje UKAZTO.COM, aky rychle pripojenie mate? Tych serverov na obrazky je nespocet vela.
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

nexia

Příspěvek od Serpico »

...Vazoune néé proč...prostě výměna zkušeností...ale něco mi to připomnělo...
....no jako mladý kluci jsme se honili na motorkách a oblíbený jsme to měli přes Strahov - z Holečkovi do Zapovi a nahoru - tam se to kroutilo no upad jsem na naftě....a čekal jsem, kdy to položí kamarád jel za mnou a to byly zlomky sekund a stále jel...nikdy bych si nepomyslel, že to mozek dokáže při obratech, válel jsem se, zaznamenat...taky mu to uteklo na předek, chtěl se mi vyhnout...a dopadlo to dobře
...co je proti tomu stejná závada s P.C., pokud nejde o život jde o h.....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

hmm, tak ako guys? asi ozivim temu - dnes som zistil, ze mi tiez nefunguje to prepinanie. ten knoflik je na 99% dobry, nie je podtlak - ide to otocit prilis lahko. mal som podozrenie, ze som vytrhol tie hadicky zo sania, ked som cistil vstreky, ale vsetko je kde ma byt... ziadne sycanie som si nevsimol, ale zatial som to velmi neriesil. kde inde by mohla byt este zrada?
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“