výfuk

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

výfuk

Příspěvek od aumirek »

mám takovou prosbu měnil už někdo výfuk ten 1 díl.Co vše muselo dolu a jak se k tomu co nejlépe dostat.Dík.
Reklama
 

Edmond
Příspěvky: 11
Registrován: stř zář 20, 2006 17:15

Re: výfuk

Příspěvek od Edmond »

aumirek píše:mám takovou prosbu měnil už někdo výfuk ten 1 díl.Co vše muselo dolu a jak se k tomu co nejlépe dostat.Dík.
Při výměně 1.dílu musíš vědět zda s katalyzátorem (katalyzátor navazuje přímo na výfukové paroží), nebo bez. Podle toho si ho objednáš.Dobré je si ještě přiobjednat uhlíkové těsnění.
Očesávat nemusíš prakticky nic, jen povolíš šrouby(jsou pod pružinou) u paroží, povolíš matky spojující 1.díl s 2.dílem, vyhákneš z držáků. Opačným způsobem namontuješ nový(nahákneš, sešroubuješ) Je dobré namazat šrouby speciální ,teplotně odolnou vazelínou pro lepší povolení šroubů při budoucí výměně(Já jí dostal s novým výfukem od Autodíly Krč-Praha)
Vše co jsem popisoval jsem provedl na parkovišti před panelákem na heveru.Samozřejmě práce pod zdviží je pohodlnější a rychlejší
Edmond
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

dík za vyčerpávající odpověd i když teda už to mám hotové ale i tak dík měl jsem totiž hruzu že se to šroubuje od motoru šlo to perfekt .
Odpovědět

Zpět na „TICO“