Stale nic :(

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Stale nic :(

Příspěvek od jajkO »

Dnes sme rozobrali palivovy filter vyzera byt v poriadku ale po otoceni klucika do polohy 2 sa vlastne nic nestalo ziaden benzin nevytekal z hadicky cize asi je posrate cerpadlo ale sused automechanik povedal ze ide ale asi nema dostatocny tlak :( znamena to ze treba nove cerpadlo ? alebo ho treba vybrat a nejako nastavit alebo co :D som mimo z toho ak viete poradit budem vdacny :P DAKUJEM
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

AAA

Příspěvek od simone »

asi ano čerpadlo ide na dôchodok :(
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajkO »

mnooo :( tak asi idem zajtra pozriet na vrakovisko ci daco nesplasim :(
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pokud si už menil filter tak smola ale je to čerpadlo v háji :idea:
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Prověř napřed nasávací hadíčku. Je uvnitř nádrže.Mohlo by to sát vzduch místo PHM.
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajkO »

mas namysli tu co ide z palivoveho cerpadla ? tam pod zadnym sedadlom ? ak ano tak tam som to dnes skusal vytiahnut tu hadicku ale priste je tak nejak cudne to zrobene newem to vytiahnut uplne cele lebo mam strach ze mi ta hadicka zapadne tam pod plechy ci co to tam je :( nieje niekde pod kobercom este nejaky otvor odkial by sa dala ta hadicka bezpecnejsie vybrat ? a pomozem si daco ked vytiahnem cele palivove cerpadlo ?
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

Hynek píše:Prověř napřed nasávací hadíčku. Je uvnitř nádrže.Mohlo by to sát vzduch místo PHM.
Ja som nemal nasavaciu hadicku je tam len na spodu cerpadla taky cajovy sacek a cez ten to saje.Kludne to cerpadlo odsrobuj ta hadicka je tam fakt blbo umiestnena.Ja som sa toho tiez bal ale uz sa nebojim :lol: Mam aj druhe cerpadlo ,len keby bolo leto tak by sme to odskusali teraz nemam nejak chut sa drbat von v tomto pocasi
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

jajkO píše:mas namysli tu co ide z palivoveho cerpadla ? tam pod zadnym sedadlom ? ak ano tak tam som to dnes skusal vytiahnut tu hadicku ale priste je tak nejak cudne to zrobene newem to vytiahnut uplne cele lebo mam strach ze mi ta hadicka zapadne tam pod plechy ci co to tam je :( nieje niekde pod kobercom este nejaky otvor odkial by sa dala ta hadicka bezpecnejsie vybrat ? a pomozem si daco ked vytiahnem cele palivove cerpadlo ?
ta hadicka na vrchu cerpadla je uz odvod paliva z cepadla k motoru
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jinak zmerať čerpadlo na elektriku je lahké ale máme aj mechanika a on meria aj tlak a to by ste sa čudovali čo to dokáže lebo motorček môže tlačiť ale tlak môže byť malý ale na Nessi sme ješte čerpadlo nemenili zato na Esperku to robíme 2x do týždna :D
jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajkO »

cem sa spytat da sa v pohode bez problemov vybrat to palivove cerpadlo a nejako odskusat ci fakt je problem v cerpadle ci to nie je nieco ine ?
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

da, vyndej tu hadicku co je k nemu pripojena, neboj nezapadne nikam, rozpoj konektor, odsroubuj tych deset sroubku vyndej to celi a zkus primo na baterce plus a minus a uvidis jestli se roztoci ci ne, jestli nejde tak jedine zmerit jestli ti do konektoru jde stava, pokud jde cerpadlo bude po smrti, ale taky se muze stat ze spusti ale nedokaze natlacit palivo do vstriku, tak nebo tak je po nem. Schanet cerpadlo z vrakace :roll: u toho bych byl opaterny, nikdy nevis kdy te to potka znovu
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajkO »

este taka dementna otazka :D je mozne ze je tam malo benzinu ? :( akoze je tam nieco pod stvrt nadrze normalne s tym najazdim dost je mozne ze procinou moze byt aj malo benzinu ? :D ale newerim to mno ci nahodou :D
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

jajkO píše:este taka dementna otazka :D je mozne ze je tam malo benzinu ? :( akoze je tam nieco pod stvrt nadrze normalne s tym najazdim dost je mozne ze procinou moze byt aj malo benzinu ? :D ale newerim to mno ci nahodou :D
ak je stvrt nadze tak problem tam nehladaj!ja ked som chcel pozriet na plavak zo spodu nadrze co je prisrubovany tak som musel vyprazdnit nadrz a potom som to rozobral..potom som dolial 2 lite benzinu do uplne prazdnej nadrze nastartoval som a dofrcal na benzinku v pohode :lol:
Uživatelský avatar
sergej73
Příspěvky: 63
Registrován: stř bře 14, 2007 20:38
Bydliště: Horehron
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sergej73 »

jajkO píše:este taka dementna otazka :D je mozne ze je tam malo benzinu ? :( akoze je tam nieco pod stvrt nadrze normalne s tym najazdim dost je mozne ze procinou moze byt aj malo benzinu ? :D ale newerim to mno ci nahodou :D
moja skusenost
prederavena nadrz:vymenena a kedze mam plyn tak som dolial 5 litrov a zaboha nie rozbehat auto na benzin ale na plyn ano,hresba bohovanie koko.. mechanici dojebali cerpadlo a uz ani rezervu ani vobec mi neukazuje kolko mam benzinu,na benzin to skakalo ale neslo to riadne,potom dotankovanie doplna a zrazu rucicka hop nahor a uz to ukazovalo riadne a po ujdeni niekolko desiatok km na bezin vacsinou dolu kopcom ale kedze mam plyn tak to ebol problem takto rozjazdit bolo vsetko ok,,,,,,,,,,asi to bolo zavzdusnene a ten plavak nejak zaseknuty a po doplneni sa nejak uvolni
toto je len moj postreh nie navod
Nexia GLX 1.5 16V 1995,LPG
jajkO
Příspěvky: 36
Registrován: sob čer 23, 2007 18:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jajkO »

este kde zohnat love na plnu nadrz predam afto a budem mat :D ale potom mozem tankovat do bandasiek :D
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“