Sraz Brandys nad Labem

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

Prijedu na sraz v Brandyse???

Ano
5
29%
Ne
6
35%
Mozna
6
35%
 
Celkem hlasů: 17

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Sraz Brandys nad Labem

Příspěvek od Goose »

Tak pratele po domluve s Hynkem a Petou Soukupem se bude konat jednodeni srazek pro lidi z Prahy a okoli...bude se tedy konat v okoli a to presne v Brandyse nad Labem,misto srazu se teprve presne urci po domluve s kolegou Hynkem,ktery snad o nejakem place pro par aut vi a vi i o nejake restauraci...ucast necekame velkou,ale budeme radi za kazdeho cloveka...termin bych videl na sobotu 22.brezna asi tak na 10 hodinu byt uz na miste...program srazu je jednoduchy,sraz tedy okolo te 10 hodiny,pokecame,okouknem vsechna auta,pak zajdem nekam na jidlo,pokecame,muzem se projet treba na Lhotu a pak rozlouceni a zase domu... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:D Nestačím se divit,jak jsem se stal přes noc organizátorem srazu! :D :D :D :lol:
Tady v Brandejse je mnoho možností,kde se setkat. Restaurací, těch dobrých je tu asi 8. Kde se sjedem,bude nejlépe rozhodnout až na základě počtu aut, které na sraz dorazí. Problém v tom ale nevidín. Sejít se můžem třeba i na loděnici , kam se vejde tak asi 50 aut. :roll: Do dobré restaurace je to 5 minut pěšky.Procházka Houšťkou. Pak je tu parkoviště u bývalých BSS, kde je dobrá restaurace i s bowlingem. Atd. atd. Všude je jednoduchý příjezd , bez komplikací!
Obrázek
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No tak to rad slysim kolego az bude misto vybrane tak dame mapku mista a doufam,ze nas prijede aspon par...no ja,ty a Peta prijedeme snad na 100%...ty muzes jet obema auty... :lol: at je nas vic... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

dorazil bych rád ale bohužel do konce dubna maj u mě rezervaci každou sobotu prasátka - takže jedině až květen -- škoda je to pár kilometrů :( :(
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jestli se dobře vyspím, tak přijedu :lol: :lol: :lol: :lol: ale čórt ví :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak podle toho , co budu mít na práci , taky přijedu ..........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tak jelikož jsem to s Goosem tak nějak spískal,nemůžu nepřijet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hele Hynku,jak máš velkou zahradu? :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Vidis na tuhle variantu jak sme se bavili jsem uplne zapomel... ;)

PS:Kdyztak ten gril mam... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Goose píše:Vidis na tuhle variantu jak sme se bavili jsem uplne zapomel... ;)

PS:Kdyztak ten gril mam... :lol:
Tak nemůžeš myslet na vše,vid? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Doufam,že jsi to včera moc neschytal,já trošku jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja trosku taky,par desitek minut nemluvila ale pak uz to bylo dobry... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Petr Soukup píše:Tak jelikož jsem to s Goosem tak nějak spískal,nemůžu nepřijet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hele Hynku,jak máš velkou zahradu? :lol:
:D :D :D :D :D Já jsem "družstevně -panelákový "obyvatel!!!
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No hele zacinaj se lidi jakz takz hlasit,kdyz dorazi 5...6 aut budu moc rad...kazdopadne vsichni fotaky sebou...at si udelame nejaky fotky... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Pokud to bude tak kolem 10 aut, tak to můžem udělat na loděnici. Mám tam lednici,mrazák, mikrovlnou troubu, ohniště, grily dva,udírnu atd. Do restaurací jak ve Staré Boleslavi, tak v Brandýse je to pěšky procházkou do 8 minut dosažitelné. Horší by bylo, kdyby začalo pršet. Kopali tam plynové potrubí a přístupová cesta je zatím v "polním " provedení. Loděnice se nachází na pravém břehu Labe, mezi Brandýsem a Boleslaví. Pokud se podíváte po proudu z brandýského mostu je to "ostrov" mezi hlavním tokem Labe a plavební komorou.
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No myslim,ze sraz na ostrove jeste nikdo nemel,takze bych volil ostrov a pokud tam je gril tak asi nejaky to maso nebo si opeceme burty a k tomu horcici a je to...ja jsem tedy pro ostrov... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

ja bych prijel :), ale nevim jestli me pusti ( bo ten den delam dalsi krok (rok) ke svemu konci)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „Srazy“