Baldovec 2008

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Baldovec 2008

Příspěvek od milosh »

Smazal jsem tema ktery udelal Hanzy protoze tam bylo 30stran kecani mimo tema, on a jemu podobni at si jedou na svuj sraz my co jsme byli spokojeni se srazem v Baldovci ho radi navstvime znovu pokud se Ivanovi bude chtit do organizace, me je jedno ze tam je blby parkovani nebo budu mit spinavy auto ale jedu tam kvuli lidem ktery mam rad !!!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jó,jó,jó jede sa do Baldovca somza lebo jediné čo bolo blbé bolo počasie ale to sa nedá ovplivniť ale -Ludia to stojí za všetko a bola tam dobrá partia tak hurá zasa do tohoObrázek
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldovec 2008

Příspěvek od Petr S. »

milosh píše:Smazal jsem tema ktery udelal Hanzy protoze tam bylo 30stran kecani mimo tema, on a jemu podobni at si jedou na svuj sraz my co jsme byli spokojeni se srazem v Baldovci ho radi navstvime znovu pokud se Ivanovi bude chtit do organizace, me je jedno ze tam je blby parkovani nebo budu mit spinavy auto ale jedu tam kvuli lidem ktery mam rad !!!!!
Mildo ne tak hrr proti Hanzymu. Jak už jsem napsal je to "Ostravské hovado",ale jinak je to fajn kluk. Akorát by občas potřeboval pár facek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Já jsem v Baldovci nebyl,ale co jsem viděl videa a fotky,tak to tam bylo super. Mě je jedno kdy a kde to bude,ale mezi lidi z tohoto fora přijedu rád!!!!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Jednoznačný souhlas :lol: :lol: :lol: - samozřejmě s Milošem a Pehou!
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Koukam vedeni strany rozhodlo o nas bez nas a jelikoz patrim do generace ktera tohle zvrhla z trunu a mame tady demokracii odmitam poslusnost a jedu tam kde si rozhodnem o tom vsichni spolecne svodbodnym hlasovanim a pokud to bude Baldovec tak prijedu rad tam... ;)
A kdo bude chtit bude mit moznost me dat facku osobne... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Hanzy jed si kam chces ale pokud bys videl kolik lidi uz mi psalo do SZ ze diky tobe sem prestali chodit tak bys zmenil nazor.

Taky jsem rad ze je demokracie ale kdyz me nekdo sere tak mu to rovnou reknu !!!!

No jinak pripomenu ze vetsina lidi co byla v Baldovci s nim byla spokojena tak vy ostatni co se vam tam nelibilo si klido jedte jinam ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

milosh píše:Hanzy jed si kam chces ale pokud bys videl kolik lidi uz mi psalo do SZ ze diky tobe sem prestali chodit tak bys zmenil nazor.

Taky jsem rad ze je demokracie ale kdyz me nekdo sere tak mu to rovnou reknu !!!!

No jinak pripomenu ze vetsina lidi co byla v Baldovci s nim byla spokojena tak vy ostatni co se vam tam nelibilo si klido jedte jinam ;)
Kua,tak tohle je mrzuté. :( Hanzy dej si facku a už se zklidni,poslední dobou to fakt přeháníš,ale že bych sem přestal chodit,to ne. Kluci neblbněte,jsme dospělí a snad máme rozum,byla by škoda,kdyby se to tady rozpadlo! :cry:
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ono Baldovec si ako miesta stretka vyberajú aj iné kluby a fakt nemá cenu sa hádať lebo sme si povedali že hlavné stretka ak to bude možné zostanú -Baldovec a Manín a krajové a jiné sa predca môžu robiť hoci kde a hoci kedy :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

-peha- píše:Ono Baldovec si ako miesta stretka vyberajú aj iné kluby a fakt nemá cenu sa hádať lebo sme si povedali že hlavné stretka ak to bude možné zostanú -Baldovec a Manín a krajové a jiné sa predca môžu robiť hoci kde a hoci kedy :lol: :lol: :lol:
Peháčku já myslím,že i kdyby to bylo v Čierné pri Čope :lol: tak záleží vždy na domluvě. No a pokud se tady dohodneme,že většina z nás tady chce nechat vše při starém,tak to tak bude. Pokud se zde dohodne jinak,tak proč ne. Hanzy tohle probíral s Ivanem v Poličce a na ten popud to vzniklo,akorát se to Hanzymu vymklo z rukou.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Pokud vim tak prestal chodit jeden ktery tohle vse vyvolal a s temi sz je to stejne a je podpora hodne clenu sz kteri se tady nevyjadrujou nic jsem ja nikomu neudelal a mam ciste svedomi takze pohoda klidek.
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Petre nic se mi nevymklo z rukou,vse bylo v pohode nez se to jednomu prestalo libit a je to kamarad Milose tod cele taky je videt co smazal a co nechal ze si nekdo zalozi tema ve kterem si ze me vystreluje a urazi to je v poradku a to nechal takze je jasne odkud vitr vane... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Hanzy píše:Petre nic se mi nevymklo z rukou,vse bylo v pohode nez se to jednomu prestalo libit a je to kamarad Milose tod cele taky je videt co smazal a co nechal ze si nekdo zalozi tema ve kterem si ze me vystreluje a urazi to je v poradku a to nechal takze je jasne odkud vitr vane... ;)
Kua chlapi,už toho nechte. Zapomente na vše,založte nové témata,ale hlavně se nehádat,nevyčítat a neurážet!Přeci nebudeme jak fora o koktáfkách. :( Hanzy co jsem tě poznal,tak jsi fajn chlapík,ale ruku na srdce,někdy je toho fakt moc. :lol: Hanzyku lidi tady se dohodnou a vymyslí srázek. No a jak jsem koukal na hlasování,tak většina byla stejně pro Baldovec. Nějak už to dopadne,ale hlavně už se tady nehádejte,pleas!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jasne v klidu a hlasovani zadne nebylo to byl pokus radne hlasovani bude a pokud vyhraje Baldovec tak vyhraje a pojedem tam a nic se nedeje a vse v poho... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tady se nikdy nedebatovalo o tom kde sraz bude, Ivan to zaridil a jelo se, ale obcas se najdou naky chytraci co chtej menit stary zavedeny akce !!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Já si myslím že to Hanzyho hlasování tady bylo vystavený dost dlouho na to , aby se ukázalo, jaká je vůle členů a kam chtějí jet. Když jsem na to koukal naposled, tak Baldovec měl asi 69% , tak si myslím že je jasno a už bych to asi nijak neřešil. Jen ať Ivan dohodne termín a je to -i
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „Srazy“