DIODOVÉ ZADNÍ SVĚTLA

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
SPEEDY
Příspěvky: 25
Registrován: ned zář 19, 2004 15:48
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

DIODOVÉ ZADNÍ SVĚTLA

Příspěvek od SPEEDY »

zdar DAEWOO šílenci možná znate taky ten problem ale porad mi praskala žarovka v levem zadnim svetle :( tak co stim proste jsem do toho zabudoval diody :idea: a je to vcelku i takove modernejsi a vzhled je taky super blinkr vsice zustal original ale taky dobry takze kazda stana obsahuje 20ks diod je to obrisovka a zaroven zari jako brzdovky a hlavne to vyresilo muj problem s castou vymenou zarovek :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

tiež nad tým uvažujem nejako v troch radoch po 10 led ale nemam odvahu narezať svoje svetlá a za lacný peniaz na šrotovisku nemaju na skušku nič inak teoria: stabilizator na 5V odpor pred každu LED zapojenie paralelne . Asi tak . Chrom z bubna starej pračky/priemer dier 5mm/
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Nahoď foto, chci to vidět. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: DIODOVÉ ZADNÍ SVĚTLA

Příspěvek od peco »

SPEEDY píše: a hlavne to vyresilo muj problem s castou vymenou zarovek :lol:

definuj slovicko "casto" ja mam lanosa treti rok, a zadne som nemenil vobec, a predne kazdu stranu co si pamatam tak 2x. pri com prvy krat hned ked som kupil. akurat teraz mi nesvieti parkovacka ale to sa mi nexce menit
wysawac
Příspěvky: 27
Registrován: čtv bře 15, 2007 22:53
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od wysawac »

casto :shock: ,....ja mam lanosa pomaly 10 rokov a okrem prednych svetiel a osvetlenia spz som nemenil nic :D ,...asi nejaky podareny kus...,..ale nemoze to byt zle stymi diodami ....skus fakt prihodit aj nejake foto ;)
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

:roll: Asi před rokem za mnou příšel jeden hoch a chtěl "udělat světla " z diod LED. Ani přes moje varování, si nedal říct a přinesl odněkud světla a do nich jsem mu to zabudoval. Světelný efekt byl vynikající. Pak přišlo na technickou kontrolu a bylo vymalováno. Musel tam dát stará homologovaná světla, prošel a zase to měnil. :roll: :roll: ;) Bacha na to!
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

hmmm, ja teda menim predne svetla pomerne pravidelne :-) par krat do roka odidu, netusim ci tam je nejaky zly kontakt alebo co...
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

no pokial by mi niekto dal na skušobne učely material/svetla / hoc aj z predu poškodene ale s celou parabolou tak ostatne neni velký problem .... :?: ale svoje originalne nemam odvahu napokus zničiť :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FoXo »

Hynek píše::roll: Asi před rokem za mnou příšel jeden hoch a chtěl "udělat světla " z diod LED. Ani přes moje varování, si nedal říct a přinesl odněkud světla a do nich jsem mu to zabudoval. Světelný efekt byl vynikající. Pak přišlo na technickou kontrolu a bylo vymalováno. Musel tam dát stará homologovaná světla, prošel a zase to měnil. :roll: :roll: ;) Bacha na to!
A foto asi nemas ako si mu to spravil vsak ? :)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Odpovědět

Zpět na „LANOS“