ako vyzera vasa pracovna plocha ?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

kaper
Příspěvky: 113
Registrován: stř srp 30, 2006 13:13
Bydliště: NR, SR
Kontaktovat uživatele:

ako vyzera vasa pracovna plocha ?

Příspěvek od kaper »

nenasiel som tu podobnu temu, tak ma napadlo ... ako vyzera pracovna plocha na vasom pc?

...tak totok je plocha na mojom notasi... :)

http://www.4reklama.sk/images/plocha1.jpg
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No vetšinou takhle ale občas mením podla doby a potom sa vždy vrátim k tomuto :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Já mám plochu takto: Obrázek
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Moje vypadá takto...odpusťte vozy "špatné" značky na tapetě... :lol:

Obrázek
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Momentálne tam mám tento obrázok,asi týždeň,ale ja to mením,zväčsa je to nejaké vozidlo :D :D :D

Obrázek

na mobile mám zas túto ako pozadie

Obrázek

To je na môj vkus najkrajšie vozidlo so vsetínskou ŠPZ,teda hneď po Ivetinej Nessi :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) alvin dne čtv led 17, 2008 17:11, celkem upraveno 1 x.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Já si nemůžu pomoct, ale já mám rád ženy, takže toto ;)

Obrázek
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
PEZ
Příspěvky: 105
Registrován: stř lis 14, 2007 19:01

Příspěvek od PEZ »

Svou plochu sem zatím nedám ;) když ji viděl kamarád tak si povzdechl " a to jsi profesionál" pravda mám na ní bordel, prostě nestíhám.
Š120; Felicie combi 2x; Renault 19; Renault Thalia; Kia Shuma; Daewoo Evanda
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Kessler píše:Moje vypadá takto...odpusťte vozy "špatné" značky na tapetě... :lol:

Obrázek
Koukam,ze rad Mafii...tu mam na plose taky...hraju ji moc rad...a moc se tesim az vyjde konecne dvojka...uz jsem videl fotky a videa a je to nadhera...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Mafia je věčná...jen sakra pořád nemůžu najít ty tajný dveře do levelů z Extrémní jízdy ;) Měly by být někde v tunelu mezi Little Italy a Central Island......ALe dvojky se nemůžu dočkat úplně mega....hlavně tam budou auťáky, který se mi strašně líběj....no a pak samosebou looking forward na GTA 4:-))))
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Takto to mám ja: Obrázek
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ivoš píše:Mafia je věčná...jen sakra pořád nemůžu najít ty tajný dveře do levelů z Extrémní jízdy ;) Měly by být někde v tunelu mezi Little Italy a Central Island......ALe dvojky se nemůžu dočkat úplně mega....hlavně tam budou auťáky, který se mi strašně líběj....no a pak samosebou looking forward na GTA 4:-))))
Ivosku hec a ja uz byl v ty jeskyni...je to bomba...ale nejde tam nic delat...jen tam odtud muzu cumet...pokud chces napisu ti navod jak se tam dostat... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jasně, že chci...teda teď zrovna pařím GTA: San Andreas (teda včera jsem dopařil, takže si už jen jezdím po městě a střílím a chodím do posilovny, lítám letadlama a helikoptérama a....a.....a....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Takze,posilam obrazek kde najdes dvre kterymi otevres ty v tunelu...oranzovy puntik znaci bar hned za parkovistem v Hobokenu...k tem dverim prijdi,objevi se ti vykricnik,zmackni akcni tlacitko a jed k tunelu,to je cerny puntik...je tam drevena zabrana...ale tou normalne projdes...po tve prave strane budou dvre...nejsou vide ale jsou videt jejich obrysy...tudy se dostanes do te jeskyne...asi jsem to napsal dost jednoduse a kdyby si to nemohl najit tak ja ti to nakreslim lepe a popisu...
Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Goose píše:Koukam,ze rad Mafii...tu mam na plose taky...hraju ji moc rad...a moc se tesim az vyjde konecne dvojka...uz jsem videl fotky a videa a je to nadhera...
Áno, ta patří ke strašným žroutům času... :twisted:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Jen skoda,ze je tak kratka...mam ji dohranou vetsinou tak za 2 az 3 dny...dle nalady hrat...ale porad me to bavi...hlavne mise kde je vice moznosti... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Odpovědět

Zpět na „POKEC“