Snížení Leganzy-sportovní pružiny

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Snížení Leganzy-sportovní pružiny

Příspěvek od Hanzy »

Celou dobu me trapi a hyzdi to vzhled jelikoz nevim proc ale udelali to tak ze Lega ma niz zadek nez predek a u me obvzlast nebot mam v kufru bombu na plyn a pak jeste hafo kg hudby takze dlouho o tom badam a kdyz uz jsem se rozhodl ze si ji jeste nejakou dobu necham tak to chci resit a nasel jsem jen jediny web kde se daji sehnat a to tady sada za 2800kc tak jestli jeste vite nekdo o necem nebo bratri na Slovensku tak dejte vedet prose pana dama... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Snížení Leganzy-sportovní pružiny

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Celou dobu me trapi a hyzdi to vzhled jelikoz nevim proc ale udelali to tak ze Lega ma niz zadek nez predek
Sorry, ale mluv jen za sebe, resp. svou Leganzu, a neocernuj tu mou.. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Maximalne rovnou pokud nic nevozis v kufru nebo nekdo nesedne dozadu,vetsina aut to ma naopak kdyz se divas dobre to jde videt podle bocni ochranne listy jak smeruje dolu dopredu kdezto u Leganz a ne jen u nich i Nubiry a nevim u kterych jeste je max rovne nebo naopak... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hanziku ja vim jen o tomto...ale asi je to to o cem pises za tech 2800...jen o nejaky to kilco stahli cenu... http://www.tuning-centrum.cz/index.php? ... cted=27622
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Maximalne rovnou pokud nic nevozis v kufru nebo nekdo nesedne dozadu,vetsina aut to ma naopak kdyz se divas dobre to jde videt podle bocni ochranne listy jak smeruje dolu dopredu kdezto u Leganz a ne jen u nich i Nubiry a nevim u kterych jeste je max rovne nebo naopak... ;)
Mozna je to jenom subjetivni nazor, ale ja mel vzdy pocit, ze cumak mam niz nez zadek. Alespon podle fotek nize se mi zda, ze se mi to jen nezda. :P Navic koukal jsem ted pro jistotu i do prospektu a je to tak, Leganza by mela byt mirne predklonena. Takze jestli je to u Tebe obracene, je to problem, ale jen Tvuj a ne vsech, takze jak uz jsem psal - prosim nezevseobecnovat. 8) Tady mas pro nazornost fotky my Leganzy z ruznych casovych obdobi, kde je to myslim celkem dobre videt uz podle skviry mezi kolem a lemem blatniku:

Obrázek

Obrázek

V kufru vozim jen to, co je treba, tj. vedle nahradniho kola povinnou vybavu a nejake serepeticky na beznou udrzbu auta. Pokud Ty tam vozis navic 2 pytle cementu, pak zjevne nebude problem v tlumicich... ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Je videt ze mas zadek vys nez temer vsechny ostatni tudiz spis vyjimka nebo si byl bez benzinu... :D
Jelikoz ja mam dve nadrze a temer porad v hornim stavu plneni pak dost vazi hudba a pak mimo jine temer stale kufrik s naradim a nejaky matros notas atd...
Jinak tlumice nemaji vliv na vysku ale pera jen pro upresneni... ;)
Resim ty sporovni nejsou drahe a bude to vypadat o dost lip,jsem v jednani s prodejcem tak uvidime...
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja jsem teda nikdy nezkoumal jestli je auto naklonene na cumak nebo na zadek ale je fakt,ze mam cumak hodne vysokej...kouknu na to a kdyztak vyfotim... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Je videt ze mas zadek vys nez temer vsechny ostatni tudiz spis vyjimka nebo si byl bez benzinu... :D
Jelikoz ja mam dve nadrze a temer porad v hornim stavu plneni pak dost vazi hudba a pak mimo jine temer stale kufrik s naradim a nejaky matros notas atd...
Vymluvy a okecavani, to Ti slo vzdycky dobre. :lol: Takze do tretice - priste prosim nezevseobecnovat. 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Nafotit se to da jakkoli ale skutecnost je jasna..napriklad tady vypada ze to je taky hezky cumakem dolu ale jen vypada.... :D Obrázek
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já som teraz pozrel asi všetky krásky čo tu máme ale tak zdvihnutý zadoček má len Slamkova no a já som to na mojej už aj meral a keď je prázdná teda benzin a LPG tam je tak mám na prahu vpredu aj vzadu rovnaké čiže stojí rovno ale ako náhle dám dačo do kufra tak sa navalí na zadok a tlmiče sú nové jo ale zasa mi to nevadí lebo aj pri plnom náklade teda plne bsadená a naložená tak ide v pohode a nič nebúcha ani nešúchá takže som spokojný :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Nafotit se to da jakkoli ale skutecnost je jasna..napriklad tady vypada ze to je taky hezky cumakem dolu ale jen vypada.... :D Obrázek
No, jestli mas potize se zrakem, tak moje na obou fotkach stoji vsema 4 na dokonale rovine a ne prednima v prikope nekde v poli, jak jsi to pracne naaranzoval u Vas doma! :mrgreen: Ja nic aranzovat nemusel, prvni fotka je cca tyden po koupi auta (jeste bez potahu), dalsi asi pul roku po tom (tj. jednou na zimnich kolech a podruhe na letnich).

A jak jsme si uz rekli, i kdyby fotka byla nakrivo, jak je auto naklonene poznas podle mezery mezi kolem a hranou blatniku a u Tebe je to jasny, ze Ti sedi poslusne jako pejsek (mozna je pro ni jen fyzicky i psychicky neunosne to poutove kridlo na zadku nebo jestli rikas prirucni naradi napr. kovadline, pak je i to mozny zdroj nepekneho posezu Tvyho auticka). Jo a taky uz si sezen konecne poklice namisto ruznych plastovych nalepovatek, kdo se ma divat na ty obnazene rezate vnitrky kol. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Jen jestli si nemel zatahlou rucku to pak si zadek zvednes jakkoli... :D
Jo staci jedno klubko medeneho kabelu nejaka vrtacka a par dalsich kravin plne nadrze a to se nazbira... ;)
Jo a ty krytky na sroby lezi doma a u tech hybridnich origo me to tolik nestve na tu chvili na zimu kdezto ty z hybrydama jezdis cely rok asi opet nezbylo na poradne kola kdyz sis koupil drahy mobil za 16000kc samo bez dph na tu tvou hlasku dlouho nezapomenu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Pokud auto nemá zarezatělý , unavený tlumiče a pružiny,má zadeček hezky nahoru.Teď jsem se díval na foto v prospektu, kde jich stojí asi sedum vedle sebe :lol: :lol: :lol: .
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Asi by si sa mal pozrieť pod moju a skúsiť nájsť dáku hrdzu já ju tam nenašel no a pružiny sú tam 2 roky a tlmiče asi pol roka no a zadoček mám v rovine a nie hore tak čo Ty na to :lol: :lol: :lol:

Kuk- Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Jo a ty krytky na sroby lezi doma a u tech hybridnich origo me to tolik nestve na tu chvili na zimu kdezto ty z hybrydama jezdis cely rok
No ja zadne poklice na orig. litakach nemam, abych si musel kvuli jejich odpadnuti ci ztrate kupovat nahradni kola na leto. 8)


-peha- píše:pružiny sú tam 2 roky a tlmiče asi pol roka no a zadoček mám v rovine a nie hore tak čo Ty na to :lol: :lol: :lol:
Ze by predcasna unava materialu? ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“