Spínací skříňka-závada

Moderátor: Blue Lanos

kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Spínací skříňka-závada

Příspěvek od kolomajzna »

Zdravím!Otazka:Mam zavadu na spinaci skrince-po vlozeni klicku do vlozky jakoby nemel zadnou polohu.Na stesti-poloha cislo1 zustala stale sepla-a startuji dratkem(jako zlodej vlastniho).Da se sehnat jen ten spinaci orech-a je to vubec jim-nebo musim koupit komplet i s mechanikou zamku volantu?????Dekuji. Obrázek[/img]
Daewoo Racer 1994
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no bude to nejspis jen ten orisek elektricky ale neni to jiste chce ho vyndat a pak zjistit rozssah zavady.orisek spinacky se da v poho koupit a navic mam urcite nejakej doma i s klicem bez immo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

.........dalsi rozborka a mereni ukazalo-ze spinaci jednotka(orech) je v poradku-zrada je v te hridelce od spinaci vlozky-tazi se tedy protoze jsem to nikdy nerozebiral-JAK se vytahuje jiz zminovana spinaci vlozka-a ta hridel je soucasti toho mechanizmu zamku volantu ci nalezi k vlozce-a da se nejak nahradit????Diiiiiiik.Peta
Daewoo Racer 1994
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no ted si to uplne nepamatuju ale na 90 procent je soucasti orechu a vcera jsem se chtel podivat v garazi ale zapomel jsem na to.urcite ho nekde mam.
no jak se vyndava.opet to neni jiste ale mel by tam byt maly cudlik ze strany ktery se musi zmacknout v dobe kdy je klicek v 1 poloze pokud tam neni musi se navrtavat dirka a zmacknout jehlou.chtelo by to videt.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

......taaaaaaaaaak az ted byl cas-vytazeno-vyfoceno.Hridel nahradit nejde-je pevnou soucasti te vlozky(nejaka slitina).Tak co-naslo se neco v garazi ci mam objednat novy kus-v autodilech.Jinak prijemne svatky-Peta. Obrázek Obrázek
PS:Pokud se nepletu-bude to znamenat-jeden klicek od dveri+druhy od zapalovani-ze.Hezky deeeeen.
Daewoo Racer 1994
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no tak zatim se moc omlouvam ale nedokazal jsem to se do garaze dostat.ja tam urcite neco mam ale musim se tam dostat.
a samozrejme nemusi byt rozdilne klicky dokazu zamky prestavet na 1 klic.pokud muzes jeste vydrzet do soboty tak prosim vydrz.pokud ne objednej novou.mam toho hodne a nemuzu se vzdalovat od domova moje zena ma termin porodu za 5 dnu.ale v sobotu budu mit chvili cas a bude svetlo
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

Zdravim!
Tak drzim pesti s miminem-at vse dopadne dobre-budes u porodu?Ja to mam nedavno za sebou a byl jsem u toho.Je to pro rodicku lepsi-dokonce jsem poslal jednoho anesteziologa do urcitych mist-no nebudu to tady rozvadet-tak hodne stesti.Ja urco vydrzim-taky ted nemam toho casu....Udelal jsem si do toho spinaciho orechu spec.klic a startuji tak v klidu mimo mechanizmus zamku volantu-tak je to snesitelne.PS:Mam tomu rozumet tak-ze dverni zamky se daji predelat???Nebo i spinaci vlozka???Mej se zatim-a dik.Peta
Daewoo Racer 1994
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak hledal jsem ale zatim nenasel.mam jeste jednu moznost ale to proverim snad zitra.klic a zamek mam ale spinacku ne.
pokud to dokazu zitra prohledam jeste to druhe misto a napisu definitivne jak to dopadlo.
a samo se daji dverni zamky prestavet a spinacka taky.

diky urcite to dopadne uz mame 1 za sebou tak snad druhe bude taky v poho.u porodu jsem byl a chci byt zase.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

Fajn.....diky a at se dari v Novem roce-Peta.
Daewoo Racer 1994
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ahoj tak po prohledani uplne vseho cojsem jen mohl jsem nasel spoustu klicu a zamku ale ani jednu spinacku.nechapu to ale je to tak
je mi tedy lito ze jsem mylne informoval ze se mi nejaka vali doma.bohuzel nemam ji.
Promin budes muset pro novou ale pokud bys chtel muzu se zeptat ve skladu co by stala.

Edit koukal jsem do cenniku a tam je to slozite nevim presne jak to nazvat ale spinaci skrinka je v cenach od 800 do 1500.musim zjistit co presne vlastne hledam.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

Cao-to neva-nic se nedeje-hlavne diky za rady ohledne rozborky...atd.Myslim klicovym slovem je spinaci vlozka-alespon tak jsem to nekde nasel-ale musim to zkusit znovu-neulozil jsem si to.
Tak zatim ahoj a dik za vse-Peta.
Daewoo Racer 1994
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jasne mas pravdu je to vlozka a jelikoz mas racera tak nemas immobilizer a tak stoji maximalne 800bez dane a ja to za tech 800 muzu mit.(mam tady vic cen a jelikoz nemam presne objednaci cislo tak jsem vzal tu nejvyssi variantu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od kolomajzna »

......uz to mam objednano-cz drafel-autodily.469,-+postovne+2klice.cauky a jeste jednou diky za rady.
Daewoo Racer 1994
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Čaves, tiež mám problém zo spínačkou. Od vtedy ako som menil páčku blinkrov mi ide len velmi ťažko otáčať klúčom. Pomôže len keď po nej od spodu trochu pobúcham. Čím to môže byť? Orech, spínačka, zámok? A ako ich poprípade opraviť (vymeniť)? Dík za rady.
kolomajzna
Příspěvky: 9
Registrován: stř pro 19, 2007 18:54
Bydliště: Otrokovice

RE

Příspěvek od kolomajzna »

........rozpoj spinacku s orechem-resp.vysun orech ze spinacky a uvidis-pujdeli ztuha mechanika-i bez orechu je to v niiiii.As je spatne ulozena-ci je potreba promazat-je tam docela velke stoupani-a na sucho se tomu vubec nechce.....cao.Na promazani pouzit postup-viz.nahore-demontaz mechaniky spinaci skrinky-pote mazat stycn.plochy-vazelinou.
Daewoo Racer 1994
Odpovědět

Zpět na „RACER“