Klíče k autu

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Klíče k autu

Příspěvek od Hynek »

Když jsem koupil Nexii, dostal jsem k ní jen jeden klíč. Snažil jsem se nechat udělat jeden do rezervy, člověk nikdy neví , ale nikde jsem nepořídil. Kam se obrátit! Máte někdo zkušenosti? Nemám žádné cedulky ani číslo klíče. Je to ten typ s imobilizérem. Nejlépe Praha a okolí. Díky . :cry:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele zitra se ti zeptam az budu v praci...hned vedle je malinkej obchudek kde delaji klice...tak se zeptam co by to tobe pripadne chteli... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Tak to zkus a ozvi se ! Velký dík!!! :?
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Re: Klíče k autu

Příspěvek od ferino28 »

Hynek píše:Když jsem koupil Nexii, dostal jsem k ní jen jeden klíč. Snažil jsem se nechat udělat jeden do rezervy, člověk nikdy neví , ale nikde jsem nepořídil. Kam se obrátit! Máte někdo zkušenosti? Nemám žádné cedulky ani číslo klíče. Je to ten typ s imobilizérem. Nejlépe Praha a okolí. Díky . :cry:
Ja mam imobilizer solo, ten zastrkavaci, druhy kus nemam a tak ma skor trapi, co bude az ho stratim a ci sa da niekde zohnat druhy. S vyrobou kluca ako takeho som nemal problem. Pokial viem tak v Prahe v Tescu Zlicin robili autokluce aj s cipmi a rozne ine blbosti, takze by to tam asi nemal byt problem.
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

No právě! Tam chtějí kulatý štítek s číslem a číslo k imobilizeru, ani nevím jaké. No a to právě nemám. :(
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
ferino28
Příspěvky: 811
Registrován: čtv čer 21, 2007 22:23
Bydliště: Cadca

Příspěvek od ferino28 »

Ale ved ten kod sa da nacitat, alebo nie?
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

No to by snad měli umět oni ! Ne? To jsou podnikatelé za všechny prachy. :roll: :roll: :roll:
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

V Nitre to robia tiež,ale keby som ti aj napísal,kde,asi veľmi Ti to nepomôže. :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

No ak uz je tu tema o klucoch tak nemusim zkaladat new topic a napisem to sem...no central mi nezamyka pravidelne raz zamkne vsetky styri dvere inokedy pretocim klucom a nezamkne ani jedny...ked idem pretocit klucom tak sa i zasekava klucik niekedy a zamkne mi dvere raz zo styroch pokusov aj to musim pouzit silu a ten klucik poriadne otocit..a zamok mi aj dost lieta je volny tak neviem do coho sa pustit skor...inak zimou to nebude!mame tu teplo a central zasekavat sa nebude pretoze ide lahucko ako ma...tak neviem len vynechava dost..kluce mam nove aj original v klucoch to nebude
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíče k autu

Příspěvek od Petr S. »

Hynek píše:Když jsem koupil Nexii, dostal jsem k ní jen jeden klíč. Snažil jsem se nechat udělat jeden do rezervy, člověk nikdy neví , ale nikde jsem nepořídil. Kam se obrátit! Máte někdo zkušenosti? Nemám žádné cedulky ani číslo klíče. Je to ten typ s imobilizérem. Nejlépe Praha a okolí. Díky . :cry:
Praha Zličín v Tescu. Přímo u posledního vchodu dělají klíče. Stojí to 1000kč a imobilizér ti nahrají z tvého klíčku.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
newnexia
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 07, 2007 23:11

Příspěvek od newnexia »

mam rovnaky problem k auto 1 kluc a 1 imobilizer .... kluc som si dal spravit ale imobiliser akurat nemam ten kus kde je stitok tak ma z jednej firmy v BA odbili ze bez tooho to nevedia...pls viete kde mi spravia aj bez toho kopiu imobilizeru ?
stefan
Příspěvky: 640
Registrován: čtv črc 28, 2005 09:21
Bydliště: Žilina

Příspěvek od stefan »

Dark69 píše:No ak uz je tu tema o klucoch tak nemusim zkaladat new topic a napisem to sem...no central mi nezamyka pravidelne raz zamkne vsetky styri dvere inokedy pretocim klucom a nezamkne ani jedny...ked idem pretocit klucom tak sa i zasekava klucik niekedy a zamkne mi dvere raz zo styroch pokusov aj to musim pouzit silu a ten klucik poriadne otocit..a zamok mi aj dost lieta je volny tak neviem do coho sa pustit skor...inak zimou to nebude!mame tu teplo a central zasekavat sa nebude pretoze ide lahucko ako ma...tak neviem len vynechava dost..kluce mam nove aj original v klucoch to nebude
Podľa toho čo píšeš to bude uvoľnený motorček centrálu (tiahla)
vo dverách vodiča, ten ovláda centrál.
ex - Espero, 11/96, 1,5 DOHC, 66 kW,strieborná metalíza, 107000km, plná výbava.
Renault Scenic, 12/2000, 1,9 dti, 72 kW, bordová metalíza, 150 000 km, ešte lepšia výbava.
Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Příspěvek od Dark69 »

stefan píše:
Dark69 píše:No ak uz je tu tema o klucoch tak nemusim zkaladat new topic a napisem to sem...no central mi nezamyka pravidelne raz zamkne vsetky styri dvere inokedy pretocim klucom a nezamkne ani jedny...ked idem pretocit klucom tak sa i zasekava klucik niekedy a zamkne mi dvere raz zo styroch pokusov aj to musim pouzit silu a ten klucik poriadne otocit..a zamok mi aj dost lieta je volny tak neviem do coho sa pustit skor...inak zimou to nebude!mame tu teplo a central zasekavat sa nebude pretoze ide lahucko ako ma...tak neviem len vynechava dost..kluce mam nove aj original v klucoch to nebude
Podľa toho čo píšeš to bude uvoľnený motorček centrálu (tiahla)
vo dverách vodiča, ten ovláda centrál.
mal som to rozobrate a ten motorcek fakt je volny ne vela ale je!a dotiahnut ho tou srubou nejde uz viac je uplne dotiahnuta tak neviem co to je za blbost zas :D
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

A co to "vymezit" , myslím tu vůli,vhodnou podložkou? ;)
NEXIA DOHC 16V GTX 3dveř. ,Klíma, NAVIGON TS 7000T,
KALOS 1,2.,Klíma.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Koukni se do zrcátek jestli tam nemáš druhý :lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“