budiky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

budiky

Příspěvek od Pajin »

ahoj lidi potřeboval bych vyndat cely panel s budiky celou tu bilou pro sklenou karbicku nevite nekdo jak nato????? děkuji moc vypadla mi totiz kontrolka rozunuti svetel děkuji za odpovědi avzacné rady předem
Reklama
 

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: budiky

Příspěvek od aumirek »

paja truhlik píše:ahoj lidi potřeboval bych vyndat cely panel s budiky celou tu bilou pro sklenou karbicku nevite nekdo jak nato????? děkuji moc vypadla mi totiz kontrolka rozunuti svetel děkuji za odpovědi avzacné rady předem
poradim ti asi blbě ale jde to dobře práce asi max 15 minut.Bohužel z hlavy si to nepamatuji.Ale přibližne sundáš kryt pod volantem sundáš kryt těch budiku potom asi 4 šrouby co drží budík odpojíš tachometr povytáhneš a sundáš 2 konektory s káblama to je tak vše ale nejsem jistej přesně jestli jsem na něco nezapoměl
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aha ajak odpojim ten tachometr??? a ty kable kdyz se tam neumim dostat?? prosim??
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

paja truhlik píše:aha ajak odpojim ten tachometr??? a ty kable kdyz se tam neumim dostat?? prosim??
no když to vše odpojíš ten budík kousek potáhneš ven a odpojíš náhon tachometru je tam nastrčenej není přišroubovanej pak už to vytáhneš ven hodně a odpojíš ty konektory vzpoměl jsem si že jsou asi 3 ale to poznáš
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aha ale ja to umim popotahnout jen trosek nestrcim tam a ani ruku da se tam dostt spodem???? nebo jak?????? prosim??
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

paja truhlik píše:aha ale ja to umim popotahnout jen trosek nestrcim tam a ani ruku da se tam dostt spodem???? nebo jak?????? prosim??
možná i spodem dokonce i když potáhneš kolmo za budík mělo by to jít ven samo horší to pak potom nasadit to musíš zatlačit rukou je to horor ale jde to
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aha no ja to teda nejak skusim uz sem skousel dneska a le vazne neslo mito ale kdyz rikas ze to jde celkem snadno tak to snad pude
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

jeste malickost nevis kde bych sehnal nake pekne poklice??na tico?? mel sem krasne ale jedna se mi roztristila blbe drzela koza jedna dik
Odpovědět

Zpět na „TICO“