nove autoradio a antena.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
ajofo
Příspěvky: 133
Registrován: sob pro 08, 2007 16:45
Bydliště: Moravský Svatý Ján

nove autoradio a antena.

Příspěvek od ajofo »

Dnes som menil original autoradio za nove Daewoo DCA-8200DV celkom slusne radio.No mam taky problem vsetko som zapojil tak ako som mal vsetko funguje len s antenou je problem.Ten bieli kablik co mi zostal som zapojil do autoradia na zosilovac na antenu a antena sa pri zapnuti radia vysunula ale po vypnuti uz sa nezasunula fungovalo to len ked som to odpajal rucne cize spajal ten biely kablik na vysuvanie anteni odblankovany z modrym kablikom pri zapnutom radiu len som ich ksebe prikladal.Neviete ako nato za rady dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Tažko poradiť ak sa to nevidí :( ten káblik /spínacie napätie prepušta cez rele v autoradiu cca5V ak je zapnute je tam ak sa vypne radio tak aj to. Ak ti vysubnie tak spína /predpokladam že zapne aj zosilovač. / A ak sa nestiahne podla mna je problem v antene ale čo???
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

Tažko poradiť ak sa to nevidí :( ten káblik /spínacie napätie prepušta cez rele v autoradiu cca5V ak je zapnute je tam ak sa vypne radio tak aj to. Ak ti vysubnie tak spína /predpokladam že zapne aj zosilovač. / A ak sa nestiahne podla mna je problem v antene ale čo???
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
ros
Příspěvky: 292
Registrován: pát kvě 26, 2006 14:08
Bydliště: Havířov

Re: nove autoradio a antena.

Příspěvek od ros »

ajofo píše:Dnes som menil original autoradio za nove Daewoo DCA-8200DV celkom slusne radio.No mam taky problem vsetko som zapojil tak ako som mal vsetko funguje len s antenou je problem.Ten bieli kablik co mi zostal som zapojil do autoradia na zosilovac na antenu a antena sa pri zapnuti radia vysunula ale po vypnuti uz sa nezasunula fungovalo to len ked som to odpajal rucne cize spajal ten biely kablik na vysuvanie anteni odblankovany z modrym kablikom pri zapnutom radiu len som ich ksebe prikladal.Neviete ako nato za rady dakujem.
Zkus projet znovu zapojení, většinou na anténu byl oranžový, ale nemusí to být pravda.
Leganza 2,2 LPG automat rok 2000, dříve Espero
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ten modrý by mal byť signál na vysúvanie-čiže ak zapneš rádio tak tam ide prúd a vysúva anténu.Ten druhý by mal byť stály prúd.Pracuje to tak,že ked do modrého dostane prúd tak vysunie a ked prúd vypne tak zasunie pomocou toho stáleho prúdu.Obrázek
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“