Prodám bouračku Daewoo Espero 2,0 nebo díly

Moderátor: Blue Lanos

paajiik
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2007 12:24
Bydliště: Praha

Prodám bouračku Daewoo Espero 2,0 nebo díly

Příspěvek od paajiik »

Ahojte jsem tu prvne a to z duvodu prodeje teto bouracky ci dilu. kdyby mel tedy nekdo zajem o espero asi z 97 nabouraneho viz nize fotky snad pujdou nejak vlozit nebo o dily tak muze napsat mail ci sms nebo zavolat na 720 282 333 a dohodneme se na detailech. jinak je to bourane na predek. neni to nejak moc, ale zase malo to taky neni. proste akorat blbe + levy predni blatnik a zrcatko. jinak zbytek auta OK. Auto je kousek od Prahy. pripadne kontaktujte jestli nekoho znate s esperem zda by nemel zajem o nejakej ten dil. ceny po dohode ke spokojenosti obou samozrejme. kdyby nesly fotky vlozit tak jsou viz tento link:

http://www.autohificlub.cz/forum/11/745425

pavel
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Za kolik to chceš prodat? A copak se stalo?

Btw. Tohle není Esperoclub ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

A kdo rika,ze je??? ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Paaik to píše pod těma fotkama....a jeho přístup k potencionálním kupcům se mi ani trochu nelíbí....
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Uz to vidim...souhlasim s tebou,ze nepise zrovna moc slusne a rozumne...myslim,ze tady se s podobnym chovanim nechytne uz vubec... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no vzhledem k tomu ze je pretek total a vecinou zadek je neprodejny tak nabizim cenu motoru a to 3tisice
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
paajiik
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2007 12:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od paajiik »

zdravicko ivosi :D

no co k tomu dodat. jak jsi si precetl sam tak jsem psal, ze to davam na esperoclub. samo, ze to neni tak uplne pravda, kdyz na esperoclubu neni pro inzerci prostor. takze oprava. dal jsem to na daewoo club a forum, ktere beru jako, ze k daewoom a esperum ma nejblize viz odkaz z esperoclubu. pokud se pletu opet tak mi to promin, kdyz jsem tu prvne coz jsem myslim taky psal, ale to je ti asi jedno ze.... asi taky evidentne neni zajem pomoci. ad tva dalsi otazka co se stalo??? kdyz vidim jaky jsi puntickar viz "esperoclub" tak je to tam taky myslim dostatecne vysvetleny a pokud te zajimaji dalsi detaily jako v jake rychlosti, proc, kdo do koho apod.... tak to myslim je uplne jedno ne? fotky jsou vypovidajici myslim. nerikam, ze jsou nejlepsi, ale jsou.

no zkusil jsem pomoci, ale nikdo nema zajem o dily a kazdy resi moje chovani tak ho reste dal a dnes volam na vrakace a pujde sesrotovat. teda nepujde nejspis. asi spis pujde na dily, ale to me je jedno. pak si kupte dil za 500 nebo 2000, kdyz jste mohli koupit trebas za par stovek... je mi to fuk.

ad cena. pozadovana byla 20, ale myslim, ze je nerealna. realnou vidim tak na 12-15 viz je to na papirech. nove pneu, v nadrzi asi za 1000 benzin. pokud bude zajem jsem na tel. 720 282 333.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Pajiiku, jsi drsňák, tvůj styl se mi líbí :lol: Ale člověk, kterej do Esper dost dělá ti tu napsal, že to bere za 3 000 Kč. Věř tomu, že to nejžádanější z auta je zrušený a motor s dveřma víc nestojí...zbytek je na vrakáči za pár drobných ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
paajiik
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2007 12:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od paajiik »

ivos.

fakt. to me tesi. ale ja se jen snazim prodat ne diskutovat tak proto me ty reci kdo co kam do koho proste vadi. to je lidska zvedavost. bud chci auto a tak mam zajem nebo nemam naladu a nemam zajem to je vse, ale myslim, ze kdyby jsi me znal tak jsem uplne v pohode a snazim se jen pomoci. tak dik za radu, ze to je seriozni nabidka. jelikoz nechci podporovat ty kurwy na vrakacich bazarniky apod tak jsem chtel pomoci nekomu kdo by mel zajem tot vse tak to jeste zvazim. je to sice mene nez bych chtel, ale nez to dat na vrakac nekomu kdo to vykoupi za malo tak radeji nekomu "normalnejsimu" kdo nema trebas penez na kupovani dilu na vrakaci a radeji si poridi druhe auto pro sve potreby a kamaradu nez na nehoraznej zisk. predpokladam, ze vis o cem mluvim a ver, ze chovani vrakovist oproti memu je uplne jinde pokud mas zkusenosti... tak cus a zitra to asi doresim.
paajiik
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2007 12:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od paajiik »

slavku pokud mas tedy zajem tak mi muzes dnes kolem osme zavolat. budu uz doma a muzeme se trebas predbezne domluvit na cene. 3000 se mi zda trochu malo, ale uvidime. cenu ja nerozhoduji jen zprostredkovavam. zjistim detaily a budu snad moudrejsi a trebas se dohodneme. pavel tel. 720 282 333

jinak papiry na espero taky nemaji zadnou cenu?
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Zvědavost to je, to máš pravdu...ale to je pokaždý pokud se jedná o mou nejoblíbenější značku aut....s tím už nic neudělám...s vrakovištěm zkušenost nemám, proto nehodnotím ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

zajem o motor nemam, pises v tom linku jestli poradi nekdo za kolik co pradat nebo jako celek, tak odeme prisla nabidka pouze s cenou, tot kolik se da prodat motor z espera ted v danou chvili,(spatne sem to napsal, moje chyba) do aut delam uz nekolik let a trochu se v tom vyznam, dvere z espera budou chyceny na spodnim lemu a to bez vyjimky, je to konstrukcni vada, takze ty za moc nepordas, kdyz se tu podivas do sekce "prodam", tak zjistis ze sem prodaval espero za 20t pojizdne bez vecich zavad, ostatni dily (neberu v dotaz predek) jsou temner neprodejne, aby rozprodat espero je treba misto a maraton na dlouhou trat, nejdriv se proda vsechno ze predku a pak postupne nikdy nekdo zavola ze potrebuje to a to, a ja nepotrebuju aby mi to stalo nekde a pripadavalo prachem, beru jen to kde vidim realni sanci zysku a toceni a vraceni investyc pomerne brzo, pro dalsi vklad, kdyz vidim ze se to moc neda du do jiny znacky, proto sem prestal delat espero a sel sem do volva, pred tim sem delal jen fordy. Papiry na espero nemaji zadnou cenu jen z duvodu ze sem behem 2 let prodal 3 espera a po kazdy sem to bez problemu prihlasil stoji to 2800, a prestavba stoji 2000 + prepis 800, tak uz sam vidis ze ty papiry jsou tak akorat na pamatku, doma mi v supliku lezej papiry na 3fordy a taky sou neprodejny, toto zkurvili tim novym zakonem o dovozu ze zahranici, driv sem delaval prestavby dalo se na aute vydelat ted uz si to muze dovizt i uplny laik, tak si to prober jak chces.
Naposledy upravil(a) Slavek dne pát lis 23, 2007 10:34, celkem upraveno 1 x.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Slavek píše:zajem o motor nemam, pises v tom linku jestli poradi nekdo za kolik co pradat nebo jako celek, tak odeme prisla nabidka pouze s cenou, tot kolik se da prodat motor z espera ted v danou chvili,(spatne sem to napsal, moje chyba) do aut delam uz nekolik let a trochu se v tom vyznam, dvere z espera budou chyceny na spodnim lemu a to bez vyjimky, je to konstrukcni vada, takze ty za moc nepordas, kdyz se tu podivas do sekce "prodam", tak zjistis ze sem prodaval espero za 20t pojizdne bez vecich zavad, ostatni dily (neberu v dotaz predek) jsou temner neprodejne, aby rozprodat espero je treba misto a maraton na dlouhou trat, nejdriv se proda vsechno ze predku a pak postupne někdy někdo zavola ze potrebuje to a to, a ja nepotrebuju aby mi to stalo nekde a pripadavalo prachem, beru jen to kde vidim realni sanci zysku a toceni a vraceni investyc pomerne brzo, pro dalsi vklad, kdyz vidim ze se to moc neda do do jiny znacky, proto sem prestal delat espero a sel sem do volva, pred tim sem delal jen fordy. Papiry na espero nemaji zadnou cenu jen z duvodu ze sem behem 2 let prodal 3 espera a po kazdy sem to bez problemu prihlasil stoji to 2800, a prestavba stoji 2000 + prepis 800, tak uz sam vidis ze ty papiry jsou tak akorat na pamatku, doma mi v supliku lezej papiry na 3fordy a taky sou neprodejny, toto zkurvili tim novym zakonem o dovozu ze zahranici, driv sem delaval prestavby dalo se na aute vydelat ted uz si to muze dovizt i uplny laik, tak si to prober jak chces.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
paajiik
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 21, 2007 12:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od paajiik »

ok slavku. kdyby jsi teda vedel komu to nabidnout???
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

od nas neznam nikoho kumu by se hodily dily, bohuzel
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“