blbne motor na ticu,nepoznate dobry,lacny servis v presove?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
petbab
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 12, 2006 17:35

blbne motor na ticu,nepoznate dobry,lacny servis v presove?

Příspěvek od petbab »

v autach sa nevyznam , ale ze daco nie je v poriadku som zistil. Akoby neslo na vsetky 4 valce. vynechava motor, nema to vykon, prosto daco neni ok....
nepoznate dobry servis v presove? co nieje velmi drahy a s dlhymi cakacimi lehotami?

pripadne poradte, na co sa najprv pozriet, ci to nie je len nejaka banalna chyba, aby som neplatil servisu za vymenu sviecky

dik vsetkym za rady

petero

ica 332879650
Reklama
 

aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: blbne motor na ticu,nepoznate dobry,lacny servis v preso

Příspěvek od aumirek »

petbab píše:v autach sa nevyznam , ale ze daco nie je v poriadku som zistil. Akoby neslo na vsetky 4 valce. vynechava motor, nema to vykon, prosto daco neni ok....
nepoznate dobry servis v presove? co nieje velmi drahy a s dlhymi cakacimi lehotami?

pripadne poradte, na co sa najprv pozriet, ci to nie je len nejaka banalna chyba, aby som neplatil servisu za vymenu sviecky

dik vsetkym za rady

petero

ica 332879650
nechci rejpat jistě to je překlep ale tico má takovou vlastnost že opravdu málokdy jde na 4 válce ale jinak sundej za chodu fajfku a poznáš jestli válec jde nebo ne a možná bude stačit vyměnit svíčku
petbab
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 12, 2006 17:35

ups chyba

Příspěvek od petbab »

jasne ze som mal napisat 3 valce....:-(
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

aaa

Příspěvek od simone »

skus v prešove kontaktovať RC MICHALA
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

Re: blbne motor na ticu,nepoznate dobry,lacny servis v preso

Příspěvek od marianH »

No, celkom si to tu odľahčil. Aké milé, Tico na 4 valce...

Ale vážne. Tico, podobne ako škodovky 1,2HTP, má 3 valce. A čuduj sa svete, majú celkom slušný výkon. Také poriane naložené (aj box na streche) Tico v Buchlovských kopcoch, plný plyn a 3-ka, na tacháči 100km/hod, tak to ide naša rodina. Ideme v ľavom pruhu a nechávame za sebou dosť iných osobných áut. Ale samozrejme, dosť iných nás tiež predbehne. Pohodlné to nie je, ide to. ale len na tej trojke. Štvorka je podľa mňa príliš posunutá k päťke a tak je do kopcov slabá.

Chová sa to takto: Klasika, kopec, klesajú otáčky, radím 4-ku. Chvíľu to drží, ale po čase zase klesajú otáčky. Keď to ide k 80 km/hod., podradím trojku. Motor hneď nereaguje. Podrží rýchlosť a po cca 3 sekundách to začne. Zo 60-70 stúpa a citeľne zrýchľuje. Okolo 80-90 tam ešte stále je vôľa, ale uberiem plyn a nenechávam to ísť nad 100. Predsa je to nebezpečné, otáčky motora sú zrejme dosť vysoké. Že vtip? Pre tých, čo sú zvyknutí na pohodlie svojej luxusnejšej kovovej pevnosti je to dokonalý adrenalín. Čítam im strach v očiach, to oni sa držia madiel nad dverami a majú stiahnuté kolená.

tak takto to nejako je.

Ahoj.

Marián
petbab píše:v autach sa nevyznam , ale ze daco nie je v poriadku som zistil. Akoby neslo na vsetky 4 valce. vynechava motor, nema to vykon, prosto daco neni ok....
nepoznate dobry servis v presove? co nieje velmi drahy a s dlhymi cakacimi lehotami?

pripadne poradte, na co sa najprv pozriet, ci to nie je len nejaka banalna chyba, aby som neplatil servisu za vymenu sviecky

dik vsetkym za rady

petero

ica 332879650
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

To marianH - no nevim jak tvuj prispevek o tom jak se řadi v jakych kopcich pomohl v odstraneni zavady na pedbabovym ticu. :? :?
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
marianH
Příspěvky: 78
Registrován: pát lis 12, 2004 08:34

to mu určite nepomohol a ani nemal

Příspěvek od marianH »

Otázka znie inak.

Bol jeho príspevok dotaz na riešenie skutočného problému, alebo len taká malá provokácia? Je možné aby majiteľ auta nevedel koľko má jeho auto valcov? Nebola to skôr narážka na to, že Tico má oproti iným autám slabší motor?

Nech si to každý vysvetlí ako vie.

Slavek píše:To marianH - no nevim jak tvuj prispevek o tom jak se řadi v jakych kopcich pomohl v odstraneni zavady na pedbabovym ticu. :? :?
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Re: to mu určite nepomohol a ani nemal

Příspěvek od aumirek »

marianH píše:Otázka znie inak.

Bol jeho príspevok dotaz na riešenie skutočného problému, alebo len taká malá provokácia? Je možné aby majiteľ auta nevedel koľko má jeho auto valcov? Nebola to skôr narážka na to, že Tico má oproti iným autám slabší motor?

Nech si to každý vysvetlí ako vie.

Slavek píše:To marianH - no nevim jak tvuj prispevek o tom jak se řadi v jakych kopcich pomohl v odstraneni zavady na pedbabovym ticu. :? :?
myslím že to bal jen přebrept ono je zažité že auto má 4 válce a u nás to donedávna bylo i pravidlo takže jen tak automaticky napsal asi mi nejde na 4 válce i když věděl že má 3 ale neuvědomil si to
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

v tom pripade si musis zrychlit psani na klavesnici, protoze oprava ze 4 na 3 valce od petbaba prisla v 11:13 a tvuj roman prisel v 21:58 tak z toho usuzuju ze si to musel videt ale omlouva te to ze si reagoval na jeho prvni prispevek, jinak mam asi pravdu že ;)
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „TICO“