Poradi mi nekdo?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
tenpeny
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 17, 2007 14:17
Bydliště: Most

Poradi mi nekdo?

Příspěvek od tenpeny »

ahoj všem,mam problem....jedu si to takhle v klidku,mam pustenou auto.klimu a najednou mi prestala fachat...nejde vubec nic...vetraky,vyhrivani oken...proste nejde.Muze mi nekdo prosim poradit co s tim?Moc se v elektru nevyznam.Predem dekuji za odpoved.
Ps:Mam Leganzu 2.0 CDX 16.v rok vyrobi 2000.
Daewoo Leganza 2.0 CDX 16v.
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Poistka
tenpeny
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 17, 2007 14:17
Bydliště: Most

Příspěvek od tenpeny »

jenze me nejde ani ten ovladaci panel,vubec nesviti....ktera je to pojistka...
Daewoo Leganza 2.0 CDX 16v.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Pojistka je v interiéri označená ako F 6 a je v tej rade kde je náhradná pojistka čiže sú tam dve rady v jednej je na spodku vytahovač pojistek a v druhej je náhrada no a tam od hora je to 6 pojistka :DJoj ale to je len na klímu takže teraz som pozrel a je to pojistka v motorovom priestore ale to ti ťažko popíšem len tak že je tam jedna samostatná pojistka v rohu ta je na húkačku a vedla nej sú dve no a je to ta bližšie ku kraji 10A jo pri nich je len jedno relé :DTeraz som to našel je to.... ef 33 ...A/C 10A
https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=1490
tenpeny
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 17, 2007 14:17
Bydliště: Most

Příspěvek od tenpeny »

-peha- píše:Pojistka je v interiéri označená ako F 6 a je v tej rade kde je náhradná pojistka čiže sú tam dve rady v jednej je na spodku vytahovač pojistek a v druhej je náhrada no a tam od hora je to 6 pojistka :DJoj ale to je len na klímu takže teraz som pozrel a je to pojistka v motorovom priestore ale to ti ťažko popíšem len tak že je tam jedna samostatná pojistka v rohu ta je na húkačku a vedla nej sú dve no a je to ta bližšie ku kraji 10A jo pri nich je len jedno relé :DTeraz som to našel je to.... ef 33 ...A/C 10A
https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=1490
tak jsem to zkusil a porad to nejde....asi to bude neco jinyho,nejdou mi ani hodiny co jsou na palubovce....celej stred je nefunkčni,nic nejde....
Daewoo Leganza 2.0 CDX 16v.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Tak toasi bude odpadnutý konektor ale to Ti neviem povedať ako nato lebo to som dole ješte nemal ajkeddole súplasty a tie keď sundáš tedy pri nohách na stredovom paneli tak sa možno dostaneš za ovladač no skús možno to tam objavíš alemôj názor je že už je to asi len taká chyba proste a jasne odpojený konektor :idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no zacal bych tim ze ti nejdou ani hodiny .tak to bude opravdu asi nejspis pojistka.ale nemusi byt spatna! stava se ze proste nastane studeny spoj tim ze se kontakty vyhraly zkorodovaly a pod.doporucuju vsecky pojistky vyndat jednu po druhe vyzkouset (merakem nebo pres zarovku)a ocistit kontakty a vlozit zpet.pokud nenajdes nejakou spatnou a po ocisteni se to nerozbehne je to trosku problem.chce to schema a nejspis servis daewoo nebo sikovneho elektrikare.
pojistka hodin je v aute uplne prvni vlevo nahore.
pojistka na klima je v motoru taky vlevo nahore druha z leva
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Poistky sa dajú niektoré merať skúšačkou a tak premeráš či tam máš vôbec prúd a či je aj na druhej strane poistky.A ináč ako píše kolega z Prahy
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No hej ale on pojistky skúšal a s tým odpadnutým konektorom mám osobné skúsenosti proste mi prestala svietiť palubka a bolo to v tom :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ked tak rozmýšlam tak môže byť upadnutá kostra a to som tu už riešil pre niekoho z cudziny v angličtine.Je to tam nakreslené a tá kostra je na pravo od nôh v strede vozidla pri stredovom panely.
Tu je tá rada https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=10123
Naposledy upravil(a) dedo.miki dne úte lis 20, 2007 15:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
tenpeny
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 17, 2007 14:17
Bydliště: Most

Příspěvek od tenpeny »

tak to jdu dneska vyzkouset vsechny vase rady a doufam ze ma nekdo z vas pravdu,jestli ne tak zacnu spořit na novou klimu...venku je pekna zima tak snad nezmrznu...jdu na to!!!
Daewoo Leganza 2.0 CDX 16v.
tenpeny
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 17, 2007 14:17
Bydliště: Most

Příspěvek od tenpeny »

zdravim vsechny,tak jsem se vrhnul na tu zavadu a ..............pravdu meli ty,kteri tipovali upadlou kostru.Ted vsechno maka jak má.
Dik vsem kteri se podileli radami a preji mnoho kilometru bez závad.
Daewoo Leganza 2.0 CDX 16v.
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Chcem sa opýtať či už mal niekdo taký problém. Na vrchnej časti prístrojovej dosky sa odlepilo to plato ako je výduch vzduchu na predné okno.Už to trčí asi 5 cm hore po celej dlžke toho otvoru- asi 80 cm.
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“