Porucha

Moderátor: Blue Lanos

KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Porucha

Příspěvek od KE »

caute vsetci
mam teraz je den velky problem, ktory nevedia odstranit ani v servise.....prejavuje sa to tak ze motor po nastartovani zdochne a potom uz nejde zas nastartovat alebo ked zdochol pocas jazdy tak svietila len kontrolka motora, otackomer sa vypol a musel som ist na rychlosti so zdochnutym motorom kym nenaskocil.
Auto je uz viac ako tyzden v servise a len hladaju chybu a menia suciastky za nove a nic nepomaha.
- vymenili uz: palivove cerpadlo (lebo zevraj najcastejsie odchadza na daewach), cievku zapalovania, cely rozdelovac, sviecky a odpojili mi aj poplasne
cena s robotou je zatial 10 tisic. :cry: a zavada este stale neodstranena :cry:
nemate nahodou niekto s podobnym problemom skusenosti?
Reklama
 

KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KE »

zabudol som dodat ze motor je 1.5 8V TBi (jedno bodove vstriekovanie)
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já měl kdysi Pontiaka Le Mans, což byl vlastně Recer pro Ameriku. Kamarád, co jsem mu ho prodal asi po 2 letech řešil něco podobného a musel vyměnit celou řídící jednotku :cry: :cry:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Jestli tam máš imobilizér, tak ten by mohl provádět podobné skopičiny...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

pokud vymenili vse co pises(rozdelovac vcetne modulu a civky)tak jedine nejaky spojky kabelaze a nebo kostra nebo jednotka motoru,pripadne zapomenuty tajny vypinac
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KE »

s tou RJ nestraste lebo kamarat mal podobne problemy s kadettom a stym istym motorom a naozaj mu odisla RJ. Imobilizer nemam. V rozdelovaci boli menene vsetky cievky a moduly a neviem co este vsetko za nove a robi to dalej.Najviac ma serie to palivove cerpadlo lebo len to stalo 4700 sk :cry: . Ked cena opravy presiahne 15 tisic tak sa to ani neplatilo davat opravovat :(
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ked vyberieš riadiacu jednotku tak daj skontrolovať niekomu čo robí rádia, alebo televízory , budeš tam mať studený spoj a to sa musí hladať zväčovacím sklom.Ak nájde zlý spoj tak preletovať mikropájkou.
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

taketo opravy mam najradsej, vymenia ti tam co im napadne a ty to zaplatis a pritom to poruchu neodstrani.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ja som nepísal ,že treba niečo meniť! A bolo to myslené tak ,že ked má známeho čo robí podobné veci.Ak potrebuješ profíka čo také robí zavolaj ma do práce a tam mám číslo .Robí tu v Humennom.
KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KE »

mrk píše:taketo opravy mam najradsej, vymenia ti tam co im napadne a ty to zaplatis a pritom to poruchu neodstrani.
keby len to, babrali sa mi v poplasnom a zistili ze mam opalene kontakty a to som vedel uz davno lebo poplasne zapajali dajaky odbornici a vyskratovali ho pricom zacolo im horiet ale to bolo este pre 8 rokmi - keby sa opytali tak nemuseli volat elektrikara aby opravil poplasne resp v mojom pripade ho zapojil tak ze poplasne mozem zapnut ale hukat uz nebude a nikdy sa nespusti zevraj sa to vola - zapojenie na kratko
k tej oprave poviem ti tak ze som rad ze mi auto zobrali do toho servisu lebo som volal aj do ineho (vola sa Castrol je pod furcou, kosicania mozno budu vediet) a tam mi povedali ze taku starinu nezoberu opravit lebo je to stare auto s noname striekovanim a dajakou starou RJ ktoru nikto nepozna. :cry: :cry: Takze som rad ze to niekto zobral opravit a samozrejme daewoo servis najst ......
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Velká chyba byla hned na začátku, Daewooforum tady máme od toho aby jsi byl schopen si alespoň vyblikat paměť závad. :!: Možná ta závada bude prkotina za pár stovek, ale tobě už vyměnili půl motoru zaplatils 10 tisíc a pořád ti to nejede.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tak vyvedu par lidi z omylu daewoo racer z jednobodovym vstrikem nema ridici jednotku takze ani zadne chyby se nedaj vyblikat, proc nectete prispevky od palikxe :evil: ma to jen elektromodul motoru. Nejsem si jist ale vede do nej takova tenka hadicka, podivej jestli prez ni ti do modulu neprosakuje olej. A jeste rychle seber auto protze zustanes bez penez, kazdy slusny servis kdyz nevi pricinu nebude menit v aute vsechno naporad, nebo si snad dal souhlas???
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Jestli má lambdu , tak bude mít RJ . Já měl Opla 1,6i jednobod , ten Racer by měl být úplně stejnej.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
fouss
Příspěvky: 10
Registrován: čtv bře 09, 2006 18:24
Bydliště: Praha

to Slavek

Příspěvek od fouss »

Musím naopak Tebe vyvést z omylu : Racer s jednobodovým vstřikem ma řídící jednotku. Je umístěna na stejném místě jako u Nexie, to je napravo ve směru jízdy u nohou spolujezdce, pod plastovým krytem.
Racer mi stojí před domem a řídící jednotka v něm je.
Řídící jednotku neměly karburátorové Racery z konce 80 tých let.

Daewoo Racer 1.5 8V sedan R.V. 1993
KE
Příspěvky: 183
Registrován: pát lis 09, 2007 10:14
Kontaktovat uživatele:

Re: to Slavek

Příspěvek od KE »

fouss píše:Musím naopak Tebe vyvést z omylu : Racer s jednobodovým vstřikem ma řídící jednotku. Je umístěna na stejném místě jako u Nexie, to je napravo ve směru jízdy u nohou spolujezdce, pod plastovým krytem.
Racer mi stojí před domem a řídící jednotka v něm je.
Řídící jednotku neměly karburátorové Racery z konce 80 tých let.

Daewoo Racer 1.5 8V sedan R.V. 1993
presne tak moj racer ma RJ a aj lambdu, konektor je pri pravej nohe spolujazdca.Bola robena aj diagnostika a nic neukazala, lebo v servise maturuju pri tom ale nech sa ucia lebo boli si velmi isty tym ze je vadne palivove cerpadlo kedze je to daewoo.
Zajtra alebo pozajtra idem po auto ale este ich musim skrstit za ten alarm lebo tym ma fakt nahnevali tak sa to moze predlzit este o jeden den.
Zajtra povie cenu tak som zvedavy ale urcite to bude nad 10 tisic :cry:
Odpovědět

Zpět na „RACER“