Krokovy motorcek.

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Krokovy motorcek.

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Nexiu mam v servise s tou prasknutou hlavou. Napadla ma este vec,porucha ktora ma obcas trapila. Mierne nerovnomerne otacky pri volnobehu a niekedy nadmerne zvysene otacky na volnobehu az na 2000 ot./min. Volal som rano do servisu,aby mi to uz popri jednom spravili a povedali,ze je to opotrebovany,resp. zakarbonovany krokovy motorcek v sani. Bud ho mozu vycistit (zivotnost cca 1 rok) alebo vymenit za novy (cca 1.500,- Sk). Nechal som ho teda vymenit za novy. Take velke otacky pri teplom motore ake som niekedy mal je riadna hanba...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Tak na tohle moje Nexie netrpí. Jen za studena otáčky kolísají...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

pri prvom nastartovani otazky spadnu a vybehnu a potom uz len tichy a pravidelny chod - a to som motorcek nikdy nemenil. Viac ma hneva ze ked idem plynulou jazdou a mierne pustim plynovy pedal, tak motor akoby trochu trhne a potom uz ide normalne. Robi to aj kamaratovi na KIA Sepia. Vraj je to riadiacou jednotkou.
fischerpeter

otacky ma vytacaju

Příspěvek od fischerpeter »

s otackami resp chodom motora u mojej krasavici je to tiez tak ze ked uberim citim sa ako na gondole doteraz som si myslel ze to je moja chyba ze na nej este bneviem jazdit ale ako vas tu sledujem tak je to zrejme problem auta
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“