CZECH TEKK

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Krtek píše:jo a ještě drobnost pro ty co v tom viděj politiku: samozřejmě že za to může Paroubek. Ví to málo kdo ale už tsunami byl jeho počin. Chtěl demonstrovat svojí sílu před nástupem do funkce a kdo ví, jestli nemoh už za záplavy před léty u nás.
Nebudtě směšní, policie konečně dělá pořádek a holt některejm se to nelíbí. Pokud někdo dělá bordel, nezaslouží si ani aby ho ty zákony chránily, když je sám porušuje. Argumentuje tu každej civilizovanou zemí... zkuste si vlézt v americe na cizí pozemek bez povolení. Majitel má právo použít střelnou zbraň a je v právu. Škoda že to neplatí i u nás.
To je právě ten problém. Nežijeme v USA. A vy co si myslíte, že je pravda jenom vaše nezapomeňte na to, že momentálně je ČR rozdělená na dvě půlky. Takže co je to vlastně ta demokracie??? A hlavně mi neříkejte, že ti druzí to nemají v hlavě v pořádku......

PS: a s tou Tsunami to máš naprostou pravdu :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Re: bezmozci

Příspěvek od Tompetr »

Mareman píše:
Tompetr píše:bez urážky:

Pro mne jsou bezmozci všichni, kteří si myslí, že násilí něco vyřeší. V diskuzi mi nešlo o technaře jako takové, ale o princip. Snaha o konflikt byla od počátku na obou stranách. Ale způsob boje, který zvolili naši vládní nevyvolení byl a je hodně diskutabilní.
No super........a někdo kdo děsí lidi v okolní vesnici, háže kamení,ničí auta a dělá bordel není násilník........no ty seš fakt frajer :lol: Sice jsem říkal že už se nebudu vyjadřovat, ale na toto sem fakt musel, to se nedalo :twisted:

P.S. Nejsem si jistej jestli někdo kdo má v zájmech v profilu: Hudba, Hudba, Hudba může zaujmount jinej postoj, než se slepě zastávat "účastníku akce" ;)
Konec diskuze. Opravdu jsem nepředpokládal, že se bude útočit osobně. Pokud je tomu tak. Tak se ti fakt omlouvám, že využívám svého práva na vlastní názor ;)

PS: jsem aktivní muzikant, tak proto ta hudba ....
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: bezmozci

Příspěvek od Mareman »

Tompetr píše:
Mareman píše:
Tompetr píše:bez urážky:

Pro mne jsou bezmozci všichni, kteří si myslí, že násilí něco vyřeší. V diskuzi mi nešlo o technaře jako takové, ale o princip. Snaha o konflikt byla od počátku na obou stranách. Ale způsob boje, který zvolili naši vládní nevyvolení byl a je hodně diskutabilní.
No super........a někdo kdo děsí lidi v okolní vesnici, háže kamení,ničí auta a dělá bordel není násilník........no ty seš fakt frajer :lol: Sice jsem říkal že už se nebudu vyjadřovat, ale na toto sem fakt musel, to se nedalo :twisted:

P.S. Nejsem si jistej jestli někdo kdo má v zájmech v profilu: Hudba, Hudba, Hudba může zaujmount jinej postoj, než se slepě zastávat "účastníku akce" ;)
Konec diskuze. Opravdu jsem nepředpokládal, že se bude útočit osobně. Pokud je tomu tak. Tak se ti fakt omlouvám, že využívám sveho práva na vlastní názor ;)
Ano, myslím, že ukončit diskuzi je jediný rozumný řešení ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: bezmozci

Příspěvek od PavelZ »

Tompetr píše:bez urážky:

Pro mne jsou bezmozci všichni, kteří si myslí, že násilí něco vyřeší. V diskuzi mi nešlo o technaře jako takové, ale o princip. Snaha o konflikt byla od počátku na obou stranách. Ale způsob boje, který zvolili naši vládní nevyvolení byl a je hodně diskutabilní.
Tady nejde o to, ze by nasili neco melo resit. Tady jde o to, ze pokud nekdo poskozuje cizi majetek (coz je z katastralnich map videt, ze party byla z velke casti na protipravne zabranych pozemcich, nebylo to nejkych 10-20%, takze argumentace, ze tam technare vytlacila policie nemuze obstat), tak chci, aby mu v tom policie zabranila a to pokud mozno co nejdrive. A pokud slovni vyzva policie nefunguje, tak uz jim nic jineho nezbylo.

Navic moc neverim (nerikam, ze to neni mozne, uvidime), ze technari uvedou pozemky do puvodniho stavu. Mozna neco uklidi, ale uklidi i exkrementy? Vymeni i pudu, do ktere pripadne vytekl olej nebo palivo z parkujicich aut? Pokud toto neudelaji, pak jejich prohlaseni o uvedeni do puvodniho stavu je jen dalsi lez.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Nejsem obhajce ani jednech ani druhych ale prijde mi smutne ze si tu cast lidi dela zavery z naservirovanych informaci nasich " nezavislych" medii. Ja se bavil z holkou ( sekretarka v slusne pocitacove firme) ktera se toho zucastnila a mela ssebou kameru, takze jsem mel moznost to videt i z druhe strany a musim rict ze to odtamtud to vypadalo uplne jinak.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Na jednu stranu pri soucasnem stavu vypocetni techniky si troufam rict, ze jakykoliv video/audio/foto zaznam neni pro laika nijak prukazny. Clovek uz musi byt hodne dobry odbornik, aby poznal, co je prave a co je falsum. A osobne mam dojem, ze se hodne blizi doba, kdyz uz to ani odbornik nebude mit sanci poznat.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

PavelZ píše:Na jednu stranu pri soucasnem stavu vypocetni techniky si troufam rict, ze jakykoliv video/audio/foto zaznam neni pro laika nijak prukazny. Clovek uz musi byt hodne dobry odbornik, aby poznal, co je prave a co je falsum. A osobne mam dojem, ze se hodne blizi doba, kdyz uz to ani odbornik nebude mit sanci poznat.
Jasne, v jejim pripade bych ale nebyl tak konspirativni protoze jsem do te kamery, ve ktery to bylo nahrany, koukal :)
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

No jasne, v soucasnoti uz je uplne stejne dulezite to, kdo Ti danou vec ukazuje, jako to, co Ti ukazuje. Zmenit se da skoro cokoliv, jde jen o to, nakolik muzes danemu cloveku duverovat, ze Ti ukazuje to, co se opravdu stalo, nebo to, co Ti chce ukazat, aby podporil svoje tvrzeni.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

PavelZ píše:No jasne, v soucasnoti uz je uplne stejne dulezite to, kdo Ti danou vec ukazuje, jako to, co Ti ukazuje. Zmenit se da skoro cokoliv, jde jen o to, nakolik muzes danemu cloveku duverovat, ze Ti ukazuje to, co se opravdu stalo, nebo to, co Ti chce ukazat, aby podporil svoje tvrzeni.
Aby nam nekdo nenaznacoval ze odbocujem od daneho tematu, tak muj nazor je takovy, ze kazda plocha (at vodni, lesni, lucni, horska) nekomu patri a teoreticky by si na ni nemel vstupovat bez jeho povoleni. Ale nikomu nevadi ze kdyz rostou houby tak majitelum lesu chodi po jejich majetcich tisice a tisice houbaru a jeste jim (taky nadsazene) kradou houby a nebo boruvky ( a ty pak jeste prodavaji) To je v poradku? nebo ne?.

Totiz v prvopocatku toho konfliktu nebylo nejake hazeni kamenu a podobne, tam bylo to ze nejaka skupina lidi se chtela dostat na nejaky pozemek ( pronajaty na zaklade smlouvy) a POLICICIE jim v tom zabranila jeste driv nez si mohli nejaci vlastnici okolnich pozemku neceho vsimnout.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Brainman píše: Aby nam nekdo nenaznacoval ze odbocujem od daneho tematu, tak muj nazor je takovy, ze kazda plocha (at vodni, lesni, lucni, horska) nekomu patri a teoreticky by si na ni nemel vstupovat bez jeho povoleni. Ale nikomu nevadi ze kdyz rostou houby tak majitelum lesu chodi po jejich majetcich tisice a tisice houbaru a jeste jim (taky nadsazene) kradou houby a nebo boruvky ( a ty pak jeste prodavaji) To je v poradku? nebo ne?.
Lesy jsou podle zakona vyjimkou, sber lesnich plodu pro osobni spotrebu je povolen i bez souhlasu majitele. Takze ano, to je OK. Pokud je tam ale clovek s hrebenem, kterym sbira boruvky a ty pak prodava u silnice, to uz OK neni.
Návštěvník

?

Příspěvek od Návštěvník »

Brainman píše:
PavelZ píše:No jasne, v soucasnoti uz je uplne stejne dulezite to, kdo Ti danou vec ukazuje, jako to, co Ti ukazuje. Zmenit se da skoro cokoliv, jde jen o to, nakolik muzes danemu cloveku duverovat, ze Ti ukazuje to, co se opravdu stalo, nebo to, co Ti chce ukazat, aby podporil svoje tvrzeni.
Aby nam nekdo nenaznacoval ze odbocujem od daneho tematu, tak muj nazor je takovy, ze kazda plocha (at vodni, lesni, lucni, horska) nekomu patri a teoreticky by si na ni nemel vstupovat bez jeho povoleni. Ale nikomu nevadi ze kdyz rostou houby tak majitelum lesu chodi po jejich majetcich tisice a tisice houbaru a jeste jim (taky nadsazene) kradou houby a nebo boruvky ( a ty pak jeste prodavaji) To je v poradku? nebo ne?.

Totiz v prvopocatku toho konfliktu nebylo nejake hazeni kamenu a podobne, tam bylo to ze nejaka skupina lidi se chtela dostat na nejaky pozemek ( pronajaty na zaklade smlouvy) a POLICICIE jim v tom zabranila jeste driv nez si mohli nejaci vlastnici okolnich pozemku neceho vsimnout.
Kašli na to. Příznivce zásahu nezajímá, že to celé vyprovokovali policajti. Tvůj (i můj) názor nikoho nezajímá. Jenom někoho leda naštveš a budeš nazván "slepým zastáncem" účastníků akce. ;)
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

...

Příspěvek od Tompetr »

reakce je moje (pro pořádek), nevšiml jsem si, že jsem odhlášen :cry:
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

PavelZ píše:Lesy jsou podle zakona vyjimkou, sber lesnich plodu pro osobni spotrebu je povolen i bez souhlasu majitele. Takze ano, to je OK. Pokud je tam ale clovek s hrebenem, kterym sbira boruvky a ty pak prodava u silnice, to uz OK neni.
mimochodem sběr borůvek hřebenem je omezen pouze v CHKO a rezervacích, pokud vím, a prodej borůvek je také legální, pokud dodržíš pravidla prodeje jako např. metrologicky ověřené měrky a váhy a t.p.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tompetr píše:
PavelZ píše:Lesy jsou podle zakona vyjimkou, sber lesnich plodu pro osobni spotrebu je povolen i bez souhlasu majitele. Takze ano, to je OK. Pokud je tam ale clovek s hrebenem, kterym sbira boruvky a ty pak prodava u silnice, to uz OK neni.
mimochodem sběr borůvek hřebenem je omezen pouze v CHKO a rezervacích, pokud vím, a prodej borůvek je také legální, pokud dodržíš pravidla prodeje jako např. metrologicky ověřené měrky a váhy a t.p.
Jiste, v CHKO nesmis hreben pouzivat vubec, ale sber lesnich plodu bez souhlasu majitele je povolen pouze pro osobni potrebu, jakmile je chces prodavat, musis mit smlouvu s majitelem. Upravuje to lesni zakon 289/1995 Sb., paragraf 19, odst. 1.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Brainman píše: Totiz v prvopocatku toho konfliktu nebylo nejake hazeni kamenu a podobne, tam bylo to ze nejaka skupina lidi se chtela dostat na nejaky pozemek ( pronajaty na zaklade smlouvy) a POLICICIE jim v tom zabranila jeste driv nez si mohli nejaci vlastnici okolnich pozemku neceho vsimnout.
Problem je v tom, ze podle katastralnich map prijezdova cesta k pozemku nelezi cela na pronajatem pozemku, jak tvrdi technari, ale vede prez pozemky jinych majitelu. A to ze vede nejaka cesta prez soukromy pozemek neznamena automaticky zapis hmotneho bremene k tomuto pozemku. Takze muze byt pravda, ze pro prujezd byl nutny souhlas majitelu okolnich pozemku.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“