Sytič asi nevypíná

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

U mě bude jiná příčina, protože když jsme to přivezli, tak jsme si to nechali tady zkontrolovat a kluci mi tam vyměňovali čelisti a přední i zadní brzdy promazali. Přední byly nové a zadní udělali, takže tím to být nemůže. Spíš to bude opravdu tím podtlakem, že tam není, ale díky za tip
Reklama
 

Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

Tak jakpak jsi dopadla?
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No jak se to vezme. Mám opravený blinkr, nové autorádio namontované, guma co byla před chladičem tak prý spadla, tak tam přidělali před to něco jinýho, ale prý nemůžeme čekat, že když ujedem 6 km, tak budeme mít ohřátej motor. A co se týče brzd, tak tam prý žádný podlakový ventil nebo hadice není, prý to bylo tím, že tam byla špatná brzdová kapalina a byla děsně zavzdušněná. Ale je fakt, že už mi to brzdí úplně jinak, tak jsem spokojená. Jo a ještě mi řekli, že prý mám chladič v posledním tažení a mám si už sehnat jinej, tak to mě nepotěšili
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

no tak ta hadice tam je za to dám ruku do ohně, a chladič v posledním tažení pokud je jen vysypaný žebrování tak to ničemu nevadí na jednom autě už to mám od začátku co jsem ho koupil a drží stále takže bych to moc neřešil...
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

To máš pravdu, že tam ta hadice, páč jsme jí tam našli podle tvýho popisu. Buď tam nenahmatali ten ventil nebo nevím, co s tím dělali, ale to je jedno. Hlavní je, že brzdy fungujou líp než před tím a chladič zatím taky neřešíme, protože teď musíme řešit druhý autí, kde umřela autobaterie
Odpovědět

Zpět na „TICO“