Co tankujete do AVEA

Moderátoři: Blue Lanos, Scorpion.11, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od KakosWRC »

iste... :D ..rovno kukricu tam nasypem a na vyfuk vrecko a mam cerstve pukance priamo zo chevroleta... :lol: :lol: :lol:
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Reklama
 

Uživatelský avatar
mato8876
Příspěvky: 408
Registrován: úte kvě 19, 2009 22:42

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od mato8876 »

KakosWRC píše:iste... :D ..rovno kukricu tam nasypem a na vyfuk vrecko a mam cerstve pukance priamo zo chevroleta... :lol: :lol: :lol:
:D -i -i -i :PP: :PP: :PP: :PP: :lol:
Aveo sedan 1.4 16V 74kw 100k
Čierna metalíza
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Lucaso1 »

a ani olej nepotrebujete :-ň
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
snap
Příspěvky: 34
Registrován: stř říj 28, 2009 10:42

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od snap »

ja zas vedsinov ked idem tankovat tak su akurat kuzele nad nadrzami ze cakaju kamion tak to len tak tak stiham vzdy :)
Uživatelský avatar
avinko
Příspěvky: 89
Registrován: pát črc 02, 2010 07:39
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od avinko »

no ja som najprv tankoval 95 staale na SHELLke a teraz tankujem V- POWER kazdu nedelu aby som mal 4nasobok bodov a som aj spokojny s potrebou .. asi
:) a aj dobre autiicko ide ..

skusal som raaz dat ten V POWER RACING ci ako sa vola a poviem vam bolo to o niecom inom .. auto islo ako draaaak do prudkeeho kopca na 5tke v pohode 100 a este zrychlovaloo ale aj spotreba peekne isla hore :) :) .. da sa povedat ze spotreba bola cca 9Litrov co je sakra dost .. mozno keby som siel pomaly tak by bola aj spotreba ina ,,ale nechodte rychlo ked auticko si to ziada ;)

no a teraz uz jazdim len a len na panensky moc :)))
Chevrolet AVEO SEDAN 1,4 16V, 74kw 2009, 101koni ( vraj :) ) grafitova metaliza
Zakladom kazdeho bezproblemovo fungujuceho spolocenstva ludi je krystalicky cista demokracia, samozrejme riedena tvrdou diktaturou. hackers@hackers.sk
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Lucaso1 »

hm tak w-pover racing ti zvýši otáčky na volnobehu aaaa hm kebyže ho netočíš nieje to ono :-) asi začo sa to volá racing :-)
hm moje auto už nechce na iný než w-pover jazdiť hm na shell to ešte ide ale nepáči sa mu ták dávam pover a točí viacej to bude tými čistiacimi prísadami v benzíne
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od ladinek »

Takže najeto 12 000km,natankoval jsem na benzině 100 VERVA a rozdíl je cítit.Auto má živější rozjezd ,žádné pocukávání i ty otáčky mi připadnou že padají u rozjezdu líp.Jen nevím nemůže ten stooktanový benzín autu ublížit???
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od lomngi »

ladinek píše:Takže najeto 12 000km,natankoval jsem na benzině 100 VERVA a rozdíl je cítit.Auto má živější rozjezd ,žádné pocukávání i ty otáčky mi připadnou že padají u rozjezdu líp.Jen nevím nemůže ten stooktanový benzín autu ublížit???
jasné že môže!!!!! ale jedine že si na to zvykne lebo ho rozmaznávaš!!!!!! :D :lol: :D -i :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Lucaso1 »

ladinek píše:Takže najeto 12 000km,natankoval jsem na benzině 100 VERVA a rozdíl je cítit.Auto má živější rozjezd ,žádné pocukávání i ty otáčky mi připadnou že padají u rozjezdu líp.Jen nevím nemůže ten stooktanový benzín autu ublížit???

hm tak čip tam je na to aby si to reguloval !!! takže nie aj ked teda môj maznáčik si už ozaj navykol na 95 w-pover :lol:
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
KakosWRC
Příspěvky: 497
Registrován: pon srp 10, 2009 22:56
Bydliště: Zlate Moravce Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od KakosWRC »

nemoze sa autu ublizit v ziadnom pripade..je to kvalitne palivo pre kvalitne auta napr subaru mitshubishi ferrari a ine vozi pod 98 nepojdu maju predpisane palivo 100oktanov..takze akurat ako pisal lomngi je to rozmaznavanie ale v dobrom slova zmysle... -i ;)
DAEWOO KALOS 1.2 8V..5dr-80PS -195/50 R15 BF Goodrich, podvozok Weitec -35mm, priame sanie v hmlovke, hole zvody od katalizatora, koncovy tlmic ULter Sport, 2x cipnuty + vymena riad.jednotky
CHEVROLET KALOS 1.4 16V..3dr-95PS - to iste okrem cipu
CHEVROLET KALOS 1.2 8V..3dr-72PS - na rodine ucely
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Scorpion.11 »

Já se jen zeptám na takovou drobnost ;) Teť na benzinkách je k dostání Natural 95 a Ultra 95 .Tak by mě zajímalo zdali se může vzájemně míchat Natural 95 s Ultra 95, nebo se může stále používat či jen občas tankovat do Avea :?: Je v tom nějaký velký rozdíl jak v jízdních vlastnostech, spotřebě atd..... :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Lucaso1 »

Scorpion.11 píše:Já se jen zeptám na takovou drobnost ;) Teť na benzinkách je k dostání Natural 95 a Ultra 95 .Tak by mě zajímalo zdali se může vzájemně míchat Natural 95 s Ultra 95, nebo se může stále používat či jen občas tankovat do Avea :?: Je v tom nějaký velký rozdíl jak v jízdních vlastnostech, spotřebě atd..... :PP:

ak budeš miešať nepocítiš znatelný rozdiel :-) aaale skus raz ten a raz ten a uvidíš :-)
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
avinko
Příspěvky: 89
Registrován: pát črc 02, 2010 07:39
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od avinko »

Lucaso1 píše:
Scorpion.11 píše:Já se jen zeptám na takovou drobnost ;) Teť na benzinkách je k dostání Natural 95 a Ultra 95 .Tak by mě zajímalo zdali se může vzájemně míchat Natural 95 s Ultra 95, nebo se může stále používat či jen občas tankovat do Avea :?: Je v tom nějaký velký rozdíl jak v jízdních vlastnostech, spotřebě atd..... :PP:

ak budeš miešať nepocítiš znatelný rozdiel :-) aaale skus raz ten a raz ten a uvidíš :-)

presne tak. skus raz ten a neskor ten druhy, ale aspon plnuu naadzr aby sa pocitil rozdiel , aby sa ti furt nemiesal .. ..
Chevrolet AVEO SEDAN 1,4 16V, 74kw 2009, 101koni ( vraj :) ) grafitova metaliza
Zakladom kazdeho bezproblemovo fungujuceho spolocenstva ludi je krystalicky cista demokracia, samozrejme riedena tvrdou diktaturou. hackers@hackers.sk
Uživatelský avatar
Honzacz
Příspěvky: 41
Registrován: ned dub 17, 2011 12:58
Bydliště: Fýdecko-Bruntalsko

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Honzacz »

Zdar já tankuji jenom na Agipu natural 95 a zatím jsem spokojeni a mám i dobrou spotřebu okolo 6l :PP: :D
1.2 DOHC 16V 62kw Komfort 5dv sport blue +Metalicky lak
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Co tankujete do AVEA

Příspěvek od Lucaso1 »

chalani ja som začal čerpať gulf a fakt to auto fakčí na spotrebu 4.5 -5 litra po trase čo jazdím
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Aveo - Motory“