Náš Matiz sraz

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jand píše:Já se regnu , ale Fotky chci na svém Webu kde mam 1,1GB :)
jenom? :lol: Ja mam neomezene :?:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Jand

Příspěvek od Jand »

Já jsem nechtěl víc , pro mně jeto akorát :D
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Jand píše:Fotky stáhnu a nechám je zmenšit a dat na Web o Srazu :D

Akorát nevím jakou doménu mam regnout 

Mate někdo návrh ???

Doména bude ZDARMA např. „ www.matizsraz.tk
eh, to uz spis matizmeeting.com / cz, proc setrit na domene, ktera by mela fungovat i dalsi roky - kdyz nas bude v klubu deset, tak da kazdej kilo-padesat
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pokud mate zajem si udelat svuj matiz-club, vcetne domeny atd... vim o moc vyhodnem hostingu 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Příjde mi dost zbytečný dělat celý nový stránky jen pro Matiz klub, možná za nějaký čas, ale tady je to vyhovující a můžeme sem volně i vkládat fotky... ? Tak proč něco dělat znovu? Hynek
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

web

Příspěvek od jakub »

milosh píše:Pokud mate zajem si udelat svuj matiz-club, vcetne domeny atd... vim o moc vyhodnem hostingu 8)
neber to jako nevdek, ale myslim, ze hosting je dneska ten uuuplne posledni problem - osobne bych radsi spolehlivy nez vyhodny, ale tusim, ze jsi to tak i myslel ...

prvne bych vybral redakcni system, pak nejakou uchazejici grafiku - trebas ten madar, co zde nedavno daval link ma hezky stranky, at to nase nadseni nevyzni to nejakyho zpatlanyho vysledku a naopak vyzdvihne usili, ktery do toho tuneri davaj 8)

nechci z toho delat komplikovanou zalezitost typu start raketoplanu, ale preci jen radsi s rozvahou ;)
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

shaman píše:Příjde mi dost zbytečný dělat celý nový stránky jen pro Matiz klub, možná za nějaký čas, ale tady je to vyhovující a můžeme sem volně i vkládat fotky... ? Tak proč něco dělat znovu? Hynek
tak tak, odstartoval bych to tesne pred/po srazu v ostrave pristi rok, kdyz nic, tak je to udalost, ktera by si urcite nejakou prezentaci zaslouzila 8)
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

jojo 8) Taky bych s hostingem pockal :lol:
Jand

Příspěvek od Jand »

OK 8) počkáme na další Sraz , ale nechám udělat Web na skoušku :D

Pokud mate někdo Nápad ohledně webu , tak sem sním
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Jand píše:OK 8) počkáme na další Sraz , ale nechám udělat Web na skoušku :D

Pokud mate někdo Nápad ohledně webu , tak sem sním
mám nápad: chci zůstat na tomto fóru,protože jsme přece majiteli vozů Daewoo,né jenom Matízů.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Václav Brousek píše:mám nápad: chci zůstat na tomto fóru,protože jsme přece majiteli vozů Daewoo,né jenom Matízů.
Myslím, že se jedná o web klubový. Forum by zůstalo tady. Nemá smysl se zase stěhovat, už proto, co říkáš ty - je to forum všech majitelů Daewoo (bez Kalose) a navzájem se můžeme obohatit zkušenostmi...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Re: sraz

Příspěvek od zabijec »

jakub píše:to all: takze cesta pohodova, zahratej matiz jede jako vinko :lol:

mmchdm nejaky cerveny bratr jel za mnou par km, na kolejich jsem vymekl ;) na to mam kolecka i drobka moc rad :lol:
Červený bratr, to já, trošku jsem chvátal, měl jsem doma něco naplánováno. Udělal jsem za cestu domů průměrnou rychlost rovných 100 km/h :P a to jsem nejel ani km po dálnici. Dvakrát byla maximálka :) Jinak mates byl doma zahřátej tak že by se na něm dalo grilovat :D
Už bez Matesa
Jand

Příspěvek od Jand »

Souhlas , Forum bych na ten web nedával když je to tu tak hezky rozjeté 8)

Ale dal bych tam rad Chat , pro rychlejší dohodu třeba o srazech atd.

Váš názor ??
Jand

Příspěvek od Jand »

Bobik
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 19, 2004 20:00
Bydliště: Klasterec nad Ohri

Příspěvek od Bobik »

Tu samou sobotu byl sraz maluchu v Klasterci, chci pripojit foto, ale nevim jak , poradte prosim ;)
Matyzek bila nakupni taska r.v.98
42.000 km
Odpovědět

Zpět na „Srazy“