Hlavní vady Leganza- Dealer by měl odstranit!U nás taky?

Moderátor: Blue Lanos

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To Slamko já som ho len natrel a hotovo ta farba sa dobre nanáša a keď že sa používá na komínové rúry tak vydrží vysokú teplotu a vyzerá to dobre lebo ta hrdza ma tam štvala :lol: :lol: :lol:
[img][img]http://klasika.ukazto.com/img_small/2632568,EGRpoGO2.jpg[/img][/img]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:To Slamko já som ho len natrel a hotovo ta farba sa dobre nanáša a keď že sa používá na komínové rúry tak vydrží vysokú teplotu a vyzerá to dobre lebo ta hrdza ma tam štvala :lol: :lol: :lol:
Me ta rez zrovna a jen na tomhle miste taky stve, ale jeste vic me stve moje vlastni lenost... :twisted: Nevezmes tu plechovcicku a stetecek na sraz? ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Dobrý nápadík vezmu to sebou lebo aj tak mi je to už na nič takže beriem farbičku aj štetec a pomalujem všetky EGR ventili :lol: :lol: :lol: To bol dobrý nápad a Slamko si prvý na rade :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Dobrý nápadík vezmu to sebou lebo aj tak mi je to už na nič takže beriem farbičku aj štetec a pomalujem všetky EGR ventili :lol: :lol: :lol: To bol dobrý nápad a Slamko si prvý na rade :lol: :lol: :lol:
Takze jeste si sezen nejake siticko na vyspraveni tepecirunku kapoty a kazdy Leganzak Te bude milovat. :PP:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Teda já nevim ale tohle je dovezené z Polska
V tom pripade Polaci vyvazeji i do Ameriky, nebot tohle cidlo se stejnym ID jsem nasel treba tadyhle: :P

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... 0233999851

Je tam uvedeno dalsi info o tomhle cidle:
new daewoo cam sensor 10456506 (96418393 new number)
Fits 1999-2003 Daewoo Leganza & Nuburia 2.0 & 2.2 motors
also fits 1998-2003 Isuzu Amigo, Rodeo, with 2.2 motors
sells for over $110.00 at the dealer


...a je za prakticky stejnou cenu jako u CZ Drafel... Zajimave je, ze stejne cidlo je i v tomhle sympatickem SUVcku:

Obrázek


Auto mam v servisu, zitra by melo byt hotovy (tj. vymenene cidlo). Servisak me jeste informoval ohledne toho ohne diky tomuhle cidlu, ze uz dohledal ten dokument ohledne svolavacky kvuli te zavade na tomto cidle, ale muj VIN nebyl uveden v rozsahu VINu ohrozenych vzplanutim, tudiz mi to nemuzou udelat na zaruku...
Naposledy upravil(a) Slam dne úte dub 08, 2008 18:32, celkem upraveno 2 x.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

S toho si nelám hlavu lebo vela mototechní a dokonca aj origoč servisi používajú obchody v PL na nákup súčiastok a je fakt zarážajúcé že je to originál alebo značkový výrobca len ceny sú ovela dole :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:S toho si nelám hlavu lebo vela mototechní a dokonca aj origoč servisi používajú obchody v PL na nákup súčiastok a je fakt zarážajúcé že je to originál alebo značkový výrobca len ceny sú ovela dole :lol: :lol: :lol:
A DUVOD :?: :!: :?: Jsou snad v Polsku lidumilove anebo u nas je to spis samy zlodej? :( Vzdyt centralni EU sklad GM je v Madarsku (to je do Polska dal nez na Slovensko nebo do Ceska) nebo to Polaci berou jinde? V kazdem pripade jsem vsichni v EU, tak by mel Chevrolet ceny dilu trochu sjednotit, jinak to vypada dost blbe... :roll:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Ale nie my nakupujeme diely u firmy APM a tam je pultová cena -cena pre dealerou -cena pre servis no a každá je iná teda samo že ta prvá je najvetšia no treba teraz som objednával filtre a vzduchový me vyjde takto
V servise Daewoo minulý rok filter HERTH+BUSS JAKOPARTS
vyšiel na 650 sk
No a teraz za ten istý -maloobchodná 540 sk
- dealer 345 sk
- náš servis 266 sk

No a tady vydíš ten rozdiel keby som ho kupoval v salóne tak zasa
650 sk a takto ho mám za 266 sk a to je rozdiel lebo za nižšiu cenu budem mať aj pelový a to nehovorým o brzdových platničkách tie budem kupovať značkové ATE a tiež za polovičnú cenu ako v mototechne :lol: :lol: :lol:
Toť je asi to tajomstvo lacných dielou lebo pokud mne ho vedia ten filter predať za 266 sk aká je jeho nákupná cena :?:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Slam píše:
-peha- píše:S toho si nelám hlavu lebo vela mototechní a dokonca aj origoč servisi používajú obchody v PL na nákup súčiastok a je fakt zarážajúcé že je to originál alebo značkový výrobca len ceny sú ovela dole :lol: :lol: :lol:
A DUVOD :?: :!: :?: Jsou snad v Polsku lidumilove anebo u nas je to spis samy zlodej? :( Vzdyt centralni EU sklad GM je v Madarsku (to je do Polska dal nez na Slovensko nebo do Ceska) nebo to Polaci berou jinde? V kazdem pripade jsem vsichni v EU, tak by mel Chevrolet ceny dilu trochu sjednotit, jinak to vypada dost blbe... :roll:
Hlavni duvody jsou dva,Polaku je 4 x vic to je jedna vec ze nakupujou od vyrobcu za jine ceny kdyz berou zbozi 4 x vic nez my a dalsi vec jedou za daleko mensi rabaty nez nasi obchodnici,u nas se na tom chce kazdy nabalit a pak je ta cena takova jaka je... :?
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Jj to je pravda...navíc když člověk napočítá, co jezdí Daew v Polsku a tady u nás, tak je to rozdíl jak hrom....žádnej obchodník nedá malej rabat na zboží, u kterýho si není jistej, jestli ho prodá.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“