Hlavní vady Leganza- Dealer by měl odstranit!U nás taky?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Hlavní vady Leganza- Dealer by měl odstranit!U nás taky?

Příspěvek od MiSedl »

Venku měli tyto problémy a možnosti víte někdo jestli to platí i pro ČR?

Dealer Daewoo může přemístit senzor polohy vačkového hřídele a doplnit o tepelnou pojistku vlastníci by měli kontaktovat DAEWOO PUERTO RICO AT 1-877-362-1234 OPTION 6. Dochází ke vzplanutí a roztavení senzoru.
nebo lokálního Dealera na WWW.DAEWOOUS.COM.
Odvolávky již od září 2004
Od června 2001 je možno poptávat doplnění vycpávky (výstuhu sloupu) proti negativnímu efektu při nárazu.Vlastníci kteří nedostanou volnou nápravu v rozumném čase měli by kontaktovat Daewoo na 1-877-463-2396. Proti negativním výsledkům crash testu.

Výstuha až u 58 691 automobilů.
Přehřátí a vzplanutí u 11576 kusů

Klikni na get details až budeš na odkazu

http://www.internetautoguide.com/auto-r ... index.html Obrázek
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Reklama
 

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Zaujímavé tak sa spítam tady u nás lebo to je môj model 99 CDX a nerád by som dačo prošvihol aj keď som o ntomto počul až teraz tady od teba ale aj tak sa spítam lebo čím viacej človek vie tým je to lepšie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

No právě,že venku asi v USA a tak právě nevím zda-li je to potíž i obecně pro všechny vozy nebo jen serie pro USA. To z toho článku nevyplívá.Já jen ,že jestli to musí zdarma udělat amíkům tak proč né nám pokud to je problém všech vozů.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Moc zajimavy... ;) To jsem opravdu nevedel...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Možná se to týká pouze obsahu 2,2 ten je součástí článku.

Jo našel jsem tuto barvu a tak nevím jestli to je Poly silver .
Dle vzorkovníku kolegy Slama.

Ale prodávající ji popisuje jako Blue Silver: Obrázek
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

takchlapci muzu vam rict ze to s tim cidlem je naprosta pravda.stalo se to jednomu z vas a asi vsichni ho znate.jen to nebyla leganza ale nubira model 2001 a to zilmaril s tou natunenou modrou nubirou shorel mu senzor a viko ventilu.mel stesti ze to nechytlo cele.
takze vsecky motory 2,0l a 2,2l s cidlem vackove hridele.tusim od konce roku 2000 muzou mit tento problem.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Dyž neco nevím tak se zeptám......To Palikx prosim ťa ja len že asi to vyzerá blbo ale neviem že čo to je ten senzor a či ho vôbec mám lebo ročník mám 99 a 2,0 no a tak pre istotu kde že sa to čudo nachádza a či ho mám....hasičák vozím ale nerad by sem zdunel :D :D :D :D
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

cidlo je u rozvodu.pri pohledu zepredu auta je na levo zezhora motoru presne mezi koly vacek.kdyz sendas ten vrvhni kryt kabelu a svicek (2 imbus sroubky na 5 imbus)je tam videt.ale myslim ze ty ho tam jeste nemas.mam takovy dojem ze se to jeste da identifikovat elektrickym egr ventilem.kdo ho ma ma i cidlo.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

palikx píše:mam takovy dojem ze se to jeste da identifikovat elektrickym egr ventilem.kdo ho ma ma i cidlo.
"Skvely!" :shock: A co s tim muzu tedka delat, v servisech v CR o tom vedi? Nebo mam radsi cekat, az vyhorim, nebot ta pravdepodobnost pozaru je relativne mala? :?: :(
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

MiSedl:Toto je moc krasna barva...asi je ta jak si posilal ty...ale tu je lepe videt... ;)

Obrázek Obrázek Obrázek
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Kdybych neměl černou metlu tak rád tak jdu do ní a nebo jestli se jí nabažim dám to nastříkat takhle.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No ja uz premyslel o zmene laku...ta stribrna je takova okoukana...mit treba oranzovou...tak jsem asi jedinej...nebo zlutou...nebo cervenou ferrari...jejej to byla nadhera... :lol: :lol: :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Oranž? Né. Prosím Goose né.To maj kluci na honičku jako že pussywagon,ale Lega?Ta Ferari jo jo to zas jóóó. :o)
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Oranz byla sranda...jinak mam oranzovou moc rad...jo jo snu mam v hlave spoustu...jako treba svetla modra barva a na strese cerno bila sachovnice... :lol: Ta cervena by byla bomba...dost by to auto vyniklo... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
MiSedl
Příspěvky: 442
Registrován: ned kvě 13, 2007 12:54
Bydliště: Most

Příspěvek od MiSedl »

Kolik pak to dneska hodí takovej novej lak v metalíze,ví někdo? Bo mám škrábance ještě po předchozím majiteli a toho sousedi fakt asi neměli v lásce.
Daewoo Leganza 2,0 CDX full,kůže,Sencor SCD 5455 MR, rv.98 + Ford KA 1,3 , rv.98,červený mazlík pro manželku.
http://s8.gladiatus.cz/game/c.php?uid=35270
Klikni a uvidíš kdo jsem
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“