Přední repro NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

Vyndavat se mi ho nechtělo! a se šuplerou se tam vzhledek k čelnímu oknu moc dobře dostat nejde, tak sem to měřil tim udělátkem na měření vzorku pneu :D a výška je +-10mm, ale jestli je chceš dávat dozadu? Tak bych tam já osobně dal Magnat Bull Power 1630!!!! -i Stojí necelejch 14 stovek a to se vyplatí!!! Musíš tam mít ňáký basy a to od 1020 moc nečekej!
Naposledy upravil(a) Kolopo dne úte bře 28, 2006 17:40, celkem upraveno 1 x.
Kolopo
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

no celkove od 10cm prumeru vubec :D nejak to do srazu vysasim :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak uz je tam chvili mam, nakonec tyto, skoda ze sem si na to nevzpomel na srazu, bych vam ty fesaky ukazal :lol:
Ten stred je nataceci, no mazec :D

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

milosh píše:Tak uz je tam chvili mam, nakonec tyto, skoda ze sem si na to nevzpomel na srazu, bych vam ty fesaky ukazal :lol:
Ten stred je nataceci, no mazec :D

Obrázek

tos moh a možná by si vyhrál pohár---- :lol:
já stejně řikám že takový malý repro prostě nezahraje-víš co jsem měl v nesíí a hrálo to na rádio jak kdyby to šlo přes zesík--DRAGSTER-16 cm :lol: :lol:
ŘEZNÍK
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jo vim, ale ja si hifi udelam az v novy kare, ale cece, nak uz me to nebere :roll: asi stari prislo do Usti :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“