Chyba - CODE 95

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Kjub »

A u nas nic? Keby odstranili tuto chybu a spinac na kufry na dobro, to uz by sme mali az moc dokonale auta! :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

No prave, nemuzou prece delat nejdokonalesi auta, to by jim nikdo neveril, musi tam nejakou zavadu nechat. I kdyz uz asi zacinam zjistovat, co je zac to vrzani sedacek. Vcera jsem jel a jak brzdim na hrbolu, tak to pekne kvicelo, jen jsem nezjistil co. Muzu se zeptat tech, co zavadu meli, jeslti jim sedacka vrze i kdyz s ni lomcuji, kdyz stoji? Nebo se to ozyva jen za jizdy? Dik
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Kjub »

Pisalo sa, ze na tych sedackach popritahovali sroby a bolo to OK. Ale radsej s nimi moc nelomcuj! :D

Inak uz tych Cruzov beha po uliciach nejak moc vela! Na to ze je to novy objav je ich dost! Kua, sa mi to nepaci! Dokonca aj tu v BA, v meste bavorakov a medakov vidim biele, cierne, modre, sukromne, taxiky... Krista, ludia serte na to prosim vas, kupte si radsej BMW!
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

A tak je to klasika, kdyz se ti urcite auto libi nebo ho vlastnis, logicky si jich vsimas vice nez ostatnich. Ale jezdi jich hodne, to je pravda, nicmene se prodava v asi ctvrtinovych poctech co Fluence, takze az tolik jich neni. No ale jen na nasi ulici parkuji obcas az 4 (!!), ulice ma 100 metru a sejde se tam muj vinovy, bily, modry a cerveny, mazec :) a kousek od prace parkuje zlaty, ma ho nejaky deda a lesti ho snad 2 x tydne, uz me s tim stve :) Onehda jsem zastavil vedle neho, cerstve z mycky, tak h oto rozhodilo, ze ho mel druhy den zas vypucovaneho...hergot ja ty temata nejak kazim, vzdycky odbocim :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Pivson »

CHYBA CODE 95 je opravdu závada kabeláže airbagu - zajeďte do servisu a nechte si to opravit. Je to v rámci záruky.
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Jj, taky se tam chystam, tim padem tuhle zavadu muzeme vyskrtnout, jedna z mala detskych nemoci vyresena :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Chrudoš z toho si nič nerob my sme neni moc prísny a takéto krátkodobé odbočenie od témy nám nevadí :) aspoň mne nie ale poradím ti do kufra si zober kýbel a do neho naber kopec suchej prašnej hliny a vždy keď ho vypucuje počkaj kým zaleze, a šup mu zo dve hrste na auto :D predsa dôchodca sa doma nudí tak nech má čo robiť :D :D :D :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Tak to je jasne, vzdycky cestou z obeda mu to pekne ochlustam :) Uz jsem se mu chystal na poklice, protoze mi vsechny odletely a jemu jsou naprd, kdyz s tim nejezdi a jen to lesti, ale ma je prichycene, dedek jeden! :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Luskni mu to na tehličky :D :D :D No na čo sú mu kolesá ? :D
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

Presne tak, aspon toho bude muset lestit mene. Vzdyt ja mu tim vlastne prokazu laskavost :) Ale dedek vi, ze ja parkuju za rohem, takze asi by si pro me prisel :) No me i ta zlata prijde o fous hezci nez ta moje vinova, musim se ho zeptat, jestli nevymeni :) A jestli ne, asi mu naznacim, ze se mu pak ztrati poklice no, to ho presvedci :twisted:
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

To je bordová velvet či nei ?
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od chrudoš »

JJ, "cervena velvet" nebo "Mica", je to to same, proste vinova. Tu jsem chtel, zlata me ani nenapadla, az pak, kdyz jsem ji videl na ulici
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
Dimco Nubira 97
Příspěvky: 903
Registrován: pon úno 08, 2010 14:49
Bydliště: Trnava

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Dimco Nubira 97 »

Hmm ja som ju videl v salóne a zase musím povedať že tá bordová je krajšia ako tá zlatá...každopádne ja budem voliť čiernu. Bielu metalízu nemajú :( keby mali berem bielu
Daewoo Nubira 1.6 SX 106hp :)
Otieckova Epica 2.0 VCDI 110kW v mojom užívaní aby ste ma toľko nehanili :D
Seat LEON 1.4 TSI
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od Kjub »

Pri mne tiez parkuje jeden cierny a este som ho nevidel spinaveho! Musim s tym nieco urobit! :lol:
Chrudosi, co keby si si prichytil puklice eska paskou na dvoch miestach a nikdy ich nestratis? :idea: Tak to mam ja.
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
lluubboo
Příspěvky: 78
Registrován: pát črc 09, 2010 23:25

Re: Chyba - CODE 95

Příspěvek od lluubboo »

Akou paskou si prichytil tie puklice?
Videl som, ze niektori to mali prichytene takym plastovym zvazovacom kablov ale predavaju to po minimalne 100 ks.
Cruze 1.8 LT, r.v. 2010
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“