Sytič asi nevypíná

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Jj, to máš pravdu. Určitě to povyměňujeme, taky bůh ví jak jsou tam ty svíčky dlouho. Teď se musíme zaměřit spíš na manželovo auto, protože bude mít za chvíli technickou a já se zaměřím na shánění disků na bobše, abych nemusela letní a zimní gumy přehazovat na ty samý disky. Jinak pro dnešek se loučím. Děkuju a přeji krásný zbytek večera a sladkou dobrou noc
tak chceš 4 disky???? jinak dobrou a zase někdy ;-)
Reklama
 

luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Jde o to za kolik, ale určitě je budu potřebovat. Ovšem nemohla bych si je vzít hned
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

nevadí já bych pro ně stejně musel zajet.... taky je doma už nemám, ale to není problém ;-) zjistím cenu a dám ti vědět.... tak zatím dobrou tedy a krásné sny
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Ok, děkuju, tobě taky sladký sníky, ahojky a brou dobou
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Woyta »

Fitty píše: prej jediná elektronika je radio vtipe řekl bych že nic nevíš kdyby jsi neznal moje auto :D
Tvoje vozidlo neni tipicky predstavitel teto modelove rady. :)
Ale je fak, ze kdyz jedu na moding sraz tak mam v aute vic elektroniky nez ty :)
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Ahoj kluci, doufám, že se nechcete hádat. Mám s autíčkem další problémy. Dnes mi tam automechanik prostříkal tu škrtící klapku, ale prý je v pořádku, zřejmě správně nepracují na sytiči nějaký 2 plastový kolečka. Nicméně mi to poštělovali a jelo mi to krásně. Ovšem asi jen 2km a pak se mi to najednou začalo dusit, chcíplo mi to a prostě to nechtělo jet za žádnou cenu. Jest-li je to rozštelovaný, nevím. Prostě mi to pro změnu nechce vůbec jezdit.
A druhý problém mám s brzdami, vždycky sednu do auta a vyjedu a zapomenu prošlapat brzdový pedál, takže se mi vždycky stane, že přijedu k zatáčce, šlápnu na brzdu a ono nic. Jede to pořád stejně rychle a moc mi nepomůže, ani když to rychle našlapu. Až po několika dalších stech metrech mi ten pedál sám povolí a pak už to funguje normálně. Nevíte někdo, čím to může být? Brzdy jsou tam nový, tak jest-li je to zavzdušněný nebo kde mám hledat problém? Brzdové kapaliny je tam dost, takhle se brzy někde přizabiju. Mám to hodit ze skály?
soooc
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 04, 2006 20:55

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od soooc »

Ze skaly to nehazej, ty brzdy jsou divne, me to nebrzdi jen v zime hned po nastartovani, nez se udela podtlak pro posilovac.

A kdybys to chtela hodit ze skaly, tak to beru na dily, taky shanim darce organu (momentalne LP a PZ dvere), vicko od nadrze.
Daewoo Tico r.v. 96 najeto 151000km, přezdívka Vražda, byla ve Švédsku za 63. rovnoběžkou!
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Ahoj kluci, doufám, že se nechcete hádat. Mám s autíčkem další problémy. Dnes mi tam automechanik prostříkal tu škrtící klapku, ale prý je v pořádku, zřejmě správně nepracují na sytiči nějaký 2 plastový kolečka. Nicméně mi to poštělovali a jelo mi to krásně. Ovšem asi jen 2km a pak se mi to najednou začalo dusit, chcíplo mi to a prostě to nechtělo jet za žádnou cenu. Jest-li je to rozštelovaný, nevím. Prostě mi to pro změnu nechce vůbec jezdit.
A druhý problém mám s brzdami, vždycky sednu do auta a vyjedu a zapomenu prošlapat brzdový pedál, takže se mi vždycky stane, že přijedu k zatáčce, šlápnu na brzdu a ono nic. Jede to pořád stejně rychle a moc mi nepomůže, ani když to rychle našlapu. Až po několika dalších stech metrech mi ten pedál sám povolí a pak už to funguje normálně. Nevíte někdo, čím to může být? Brzdy jsou tam nový, tak jest-li je to zavzdušněný nebo kde mám hledat problém? Brzdové kapaliny je tam dost, takhle se brzy někde přizabiju. Mám to hodit ze skály?
hele s tím že to nechce jet to nevím co ti s tím udělal, ale s těma brzdama je to podlakovou hadicí on je v ní totiž ventilek který není vidět a ten se zacpe a je ámen a řeší to tu pomalu kde kdo :o) bohužel se mi nepovedlo sehnat obrázek té hadice ani foto na motoru ... při pohledu na motor je na levé straně nad alternátorem černá cca 2cm ( průměr ) ohnutá hadička ve které je uprostřed ten ventilek ( nedá se v tom místě zmáčknout)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Aha, takže asi raději vyměnit celou hadičku. Zítra se pokusíme dojet zpátky k tomu mechanikovi, aby se podíval, co s tím provedl. Doufám, že bude na mobilu, aby mě tam když tak odtáhl, protože to 3km asi nedojede. On to nastartoval a pak šteloval otáčky a bohatost směsi a holt se mu povedlo snížit otáčky, ale pak to nastartovalo až na 10. pokus. Jenže on přišel a jemu to chytlo pak už hned. Myslela jsem si, že je závada ve mně, ale sedl si za to manžel, který je profík a ujistil mě, že chyba je v autě. Díky za radu
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Aha, takže asi raději vyměnit celou hadičku. Zítra se pokusíme dojet zpátky k tomu mechanikovi, aby se podíval, co s tím provedl. Doufám, že bude na mobilu, aby mě tam když tak odtáhl, protože to 3km asi nedojede. On to nastartoval a pak šteloval otáčky a bohatost směsi a holt se mu povedlo snížit otáčky, ale pak to nastartovalo až na 10. pokus. Jenže on přišel a jemu to chytlo pak už hned. Myslela jsem si, že je závada ve mně, ale sedl si za to manžel, který je profík a ujistil mě, že chyba je v autě. Díky za radu
jj celou hadičku.... nemáš zač co bych pro dámu neudělal že? :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

No s tou dámou nevím, jsem pěkný dáreček :D Ale já si s auty vůbec nevím rady a tyhle bobíšky ani moc lidí jako autí neuznává, takže bychom museli jet někam do servisu Daewoo a to se mi moc nechce, páč tam asi budou stejní odborníci jako u Forda. Lepší se jim vyhnout obloukem
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:No s tou dámou nevím, jsem pěkný dáreček :D Ale já si s auty vůbec nevím rady a tyhle bobíšky ani moc lidí jako autí neuznává, takže bychom museli jet někam do servisu Daewoo a to se mi moc nechce, páč tam asi budou stejní odborníci jako u Forda. Lepší se jim vyhnout obloukem
jj to určitě..... dáreček to máš jednou každej je svým způsobem dáreček..... já se například snažím lidem z hk a okolí co už si neví s ticem rady co nejlépe pomoct protože až na pár věcí co se občas vy.... je to velice spolehlivé autíčko... jen se o to starat :o)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

My s manželem patříme k lidem, kteří se o auta starají. Jen aby už bylo teplo, v zimě se toho moc dělat nedá. Máme jedny známé, kteří do auta nevrazí ani korunu, když jim skořápka doslouží, tak si koupí jinej střep za pár kaček a takhle to dělají každý asi 3 roky. Tohle my nedokážeme pochopit. Jak nemrzne, tak si to jdeme aspoň umýt, vyluxovat, přes léto to vždycky pěkně naleštíme a jak někde něco zaskřípe, tak hned hledáme, kde je co nutné nechat opravit. Holt ze začátku je toho vždycky víc, než to člověk všechno vychytá, aby to bylo všechno ok
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:My s manželem patříme k lidem, kteří se o auta starají. Jen aby už bylo teplo, v zimě se toho moc dělat nedá. Máme jedny známé, kteří do auta nevrazí ani korunu, když jim skořápka doslouží, tak si koupí jinej střep za pár kaček a takhle to dělají každý asi 3 roky. Tohle my nedokážeme pochopit. Jak nemrzne, tak si to jdeme aspoň umýt, vyluxovat, přes léto to vždycky pěkně naleštíme a jak někde něco zaskřípe, tak hned hledáme, kde je co nutné nechat opravit. Holt ze začátku je toho vždycky víc, než to člověk všechno vychytá, aby to bylo všechno ok
jj přesně tak.... ale tak když to tak vemu když vychytáte tohle tak už budeš mít klid páč víc se toho ani snad už nesere :D no etě pak klouby na poloosách ale tím tě zatím nebudu strašit :) škoda že jste tak daleko aspoň bych měl další tico do domácích oprav :D
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Mě taky mrzí, že jsi tak daleko, protože jsi jeden z mála, který těmhle autíčkům opravdu rozumí. My jsme se ještě nedostali ani na ten blinkr, protože jsme dnes celý den jezdili všude možně a nakonec jsme se zastavili v tý dílničce, kde nám to rozštelovali. Ale když už to tam zítra půjde zpátky, tak se mi tam na to snad taky hned mrknou. Stejně to blbne od tý doby, co tam přidělali DO, i když oni ho na blinkry nezapojovali, takže od toho to být nemůže
Odpovědět

Zpět na „TICO“