OSRAM Night Breaker (až 90 % viac svetla).

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Ahoj.

Chcem sa opýtať ,či tie žiarovky čo tu spomínate,môžem dať aj do Tica ?
Vdaka moc. :D
Daewoo Tico , r.v. 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Ak sa dobre pamatam tak do Tica idu H4 takze mozes...
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Uživatelský avatar
Mikeš
Příspěvky: 329
Registrován: stř srp 29, 2007 08:37
Bydliště: B.n.P.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikeš »

Zdravim,uz dobrych pet let pouzivam NARVA H4 Super Blue +30%.Rozdil oproti bezne H4 dost velky.Ovsem 180 Kc za kus je taky dost :cry: a zda se ze maji i kratsi zivotnost :-( ,ale v mlze se s nima da jet i na dalkovy :lol: :lol:
Matýsek z roku 99", odjeto 160 tkm, zrecyklováno :-(
Land Rover Discovery 3 2.7 - vé šestka v dechtu :-)
2x Land Rover Freelander Td4
Fábia HTP
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

A môžem dať aj 100w,alebo je to nejako obmedzené ?
Zdá sa mi totiž,že ked svietim,tak len akoby sviečkou :D ,až ked zapnem dialkove + pridavne,tak to vyzera z dialky ako auto :D
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
lubinob
Příspěvky: 216
Registrován: pon zář 10, 2007 10:48
Bydliště: Senica

Příspěvek od lubinob »

Zalezi na tom ake kable (resp. kabliky podla skusenosti z nubi) su tam tahane ku svetlam, 100W Ti bude svietit mozno este horsie ako obycajna...
Ak je v Ticu podobny system ako v Nubire tak by to asi chcelo upravit na ten sposob ako to niekto sikovny vyriesil v nubi:
https://www.chevroletclub.cz/////viewtopic.php?t=8275
Nubi 1,6 SX combi, r.v. 97, LPG Lovato, klima - PREDANÉ
ŠKoda Octavia II 1,9 TDi Elegance Plus 2008
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

ok,vdaka skusim to pozrieť podla toho navodu na Nubiru.
Daewoo Tico , r.v. 1996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Fúha hoši včera som v KE pozeral na tie Long Life a cena 900 sk což je podla mojho premrštené a keď že to človek nevie ani odskúšať tak počkám na odvážného čo to skúsí a potom uvidíme tak zatial Osram silvestar vedú tie sa mi najviac osvedčili :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To ji mas opravdu premrstenou tu cenu,jsou opravdu drahsi ale prave je mam objednane nebo v obchode za LONG LIFE H1 chtel 550kc a tak jsme je ted objednali za 382kc pres net a dnes nebo zitra budou a to H1,H4 a H7 pro dva kolegy.Sviti super uz jsem tady o nich nekolikrat psal dal jsem je v lednu mlade do Fobie nebo tam porad chcipaji zarovky a od ledna pokoj a sviti skvele i za mokra nebo ted jsem v tom jezdil... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

No neviem lebo teraz tam mám tie xenonové od Automobile ale žiadna sláva lebo som to včera skúsil tak že do jednej som dal xenáky a druhá Osram no a osramky o 100% lepšie :D Je pravda že tie druhé svietia ako xenóny takým bielim svetlom ale čo s toho keď nevidíš nič no a vlastne preto sa mi do toho nechce lebo teraz to stálo 150 sk tak to je nič ale dať bezmála 2000 sk a bude to také isté to by ma porazilo tak že radši zostanem u toho osvečeného-Osram Silve Star-to je pohoda a hlavne dobre vidím :lol: Jo ale uvidím až sa stretnem s PALIm ako mu to šajní a možno to skúsim aj ja lenže najprv olejík a iné dôležité vecičky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

U LONG LIFE je to cena vzdy za par... ;) Dam pak vedet ci vidim ci nevidim nebo co vidim... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Peha ak si v Košiciach tak zájdi na túto adresu a to je velkoobchod na Osram. Tam je dobrý výber a naj ceny. Ak by ti nechceli predať tak povedz ,že som ta poslal ja-moju firmu vieš. A tu máš tú firmu na žiarovky.
ZUČEK s.r.o. batérie
Košice Žatevná 7, 04001
tel. : +421 55 6785526
Uživatelský avatar
andyjj
Příspěvky: 51
Registrován: úte dub 24, 2007 22:13

Night breaker

Příspěvek od andyjj »

Dnes som kupil Osram Night Breaker H1 sadu do mojho esperka a snad zajtra sa podelím o zážitky.
Cena v PD 400SK za pár.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Miki tie moje Osramky som tam kupoval ale Long Life mali len v Hypernove v tom tuningovom butiku a tak tam sú ceny ako ďas ale ako náhle pojedo zasa do Ke tak skočím do osramu a uvidíme :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

-peha- píše:No neviem lebo teraz tam mám tie xenonové od Automobile ale žiadna sláva lebo som to včera skúsil tak že do jednej som dal xenáky a druhá Osram no a osramky o 100% lepšie :D Je pravda že tie druhé svietia ako xenóny takým bielim svetlom ale čo s toho keď nevidíš nič no a vlastne preto sa mi do toho nechce lebo teraz to stálo 150 sk tak to je nič ale dať bezmála 2000 sk a bude to také isté to by ma porazilo tak že radši zostanem u toho osvečeného-Osram Silve Star-to je pohoda a hlavne dobre vidím :lol: Jo ale uvidím až sa stretnem s PALIm ako mu to šajní a možno to skúsim aj ja lenže najprv olejík a iné dôležité vecičky :lol: :lol: :lol:
Úplně stejný názor na ty jakoby xenony. Světlo bílé, na dálnici ti uhýbají, ale vidíš prd :roll: :roll: :roll: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:
Jinak po posílení přívodů ke světlům svítí mé Tungsramy +60% jako obyčejné H4 100/90 W. Vyzkoušeno pocitově a pohledově v jednom světle ty a v druhém ty druhé. Každopádně ty 100W už svítí a nezkomírají. Ty kabely a celý rozvod je jak na zvonek v baráku :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To mas pravdu Korejci a Japonci maji rozvody hodne na hrane dimenzovane a dratky tenoucke a bez posileni vubec neni dobre tam neco s vetsim odberem davat a taky je potreba brat v potaz parametry svetel nebot uz ne jedny se pokroutily... ;)
Jinak dnes nam dosly LONG LIFE a potesili nebo se sekli v cene nebo me staly H1 344kc a napsano meli 382kc ale reklamovat to nebudu... :D
Zitra je tam snad narvu nebot dnes jsem to nedal casove a navic tam pekne fuja.... :D
http://www.automaxhk.cz/index.php?nid=1 ... &epc=13261
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“