Hlavní vady Leganza- Dealer by měl odstranit!U nás taky?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

To teda pekne dusis ten motor to bude borok pekne zakrnely a liny!
Jaka pulka nozoveho stavu motorunouzovy stav je nad 6500ot/min a od toho je tam omezovac at nejdou otacky dal do omezovace je to normalni prubeh otacek a obcas by se melo kazde auto do omezovace protahnout jinak se vse zasira a usazuje a prd to jede a nicemu to neprozpiva... ;)
Jinak pojistka nevim ale jelikoz mam auto ne pro vychodni trh a celou dobu servisovane ve znackovem servisu tak je urcite vse v poradku.. :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:To teda pekne dusis ten motor to bude borok pekne zakrnely a liny!
No, jestli Ty pri prychlosti 50-60km/h tam mas 6500ot/min, tak je spis me lito Tveho motoru... :cry:
Hanzy píše: Jaka pulka nozoveho stavu motorunouzovy stav je nad 6500ot/min a od toho je tam omezovac at nejdou otacky dal do omezovace
Koukam, zes ten link s popisem ohledne nouzevoho stavu pri svitici kontrolce CHECK ani nevidel... Mluvime o nouzovem stavu motoru a ne o omezovaci...
Hanzy píše:jelikoz mam auto ne pro vychodni trh
Z dalneho vychodu mame auta vsichni a nekteri hold maji pasovane kousky pochybneho puvodu. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Pozor pozor ale otacky vetsinou s´do maxima tocim prave pri 2 stupni a motor ti pokazdy rekne dekuli tesilo me za provetrani... :D
Jinak nouzak Slamiku sory nevim nevsim sem si....
Jinak sory ale prave diky vymozenostem ktere byly pouze pro zapadni trh a do vozu pro vychod se nedavaly si tady hodne dlouho a zbytecne nevedeli z autem rady i v znackovem servisu a sami to uznali... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Hanzy píše:Pozor pozor ale otacky vetsinou s´do maxima tocim prave pri 2 stupni a motor ti pokazdy rekne dekuli tesilo me za provetrani... :D
No ja mysim, ze vseho moc skodi a tudiz za jezdeni neustale ve vysokych otackach ten motor zas tak vdecny nebude...

Hanzy píše:Jinak sory ale prave diky vymozenostem ktere byly pouze pro zapadni trh a do vozu pro vychod se nedavaly si tady hodne dlouho a zbytecne nevedeli z autem rady i v znackovem servisu a sami to uznali... ;)
Jako napr. stavitelne tlumice? :mrgreen:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Tak dneska mi prislo to cidlo a zitra mi ho tam snad v servisu namontuji:

Obrázek

...potesilo, ze se jedna o original (tj. zadna polstina) a pritom cena byla skoro 3x nizsi, nez kolik si rekli (bez prace) v servisu. :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Teda já nevim ale tohle je dovezené z Polska a mám dojem že Ti to Hanzi zachvílu tiež ukáže ono totiž z PL sú všetky veci made in Korea :lol: :lol: :lol:
Hele
Obrázek
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Teda já nevim ale tohle je dovezené z Polska a mám dojem že Ti to Hanzi zachvílu tiež ukáže ono totiž z PL sú všetky veci made in Korea :lol: :lol: :lol:
Hele
Obrázek
Takze jimymi slovy rikas, ze z Polska se originalni dil dovezt neda? :P Prece se nebudou/nesmi repliky oznacovat jako originalni dil vyrobeny v Koreji nebo Nemecku, ne? :shock:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Nie v PL je predajca DARMA a tam predávajú len originálné diely lenže aj pre Slovákou je to tam ovela lacnejšie :lol: :lol: :lol: Treba svetlo na Legu sa ako retrofit nevyrába je len Korejské až na to že u nás stojí 5800 sk a v PL ma vyjde na 1800 sk a to je sakramenský rozdiel aj kladky INA ktoré sú jediné do Legy tak cena v PL je štvrtinová :lol: :lol: :lol: Jo ale hlavne vieš čo som urobil ten EGR ventil já mám ješte ten starší typ ale aj tam je to hrdzavé tak som to asi pred mesiacom natrel takou striebrenkou čo ide na rúry od komína pro kamnách no a ono je to vypalovacie teplotou a tak to vyzerá ako nové zajtra Ti to nafotím jo a hlavne plechovička tej farby stojí pár korún a dobre sa s tím robí :D To na ten tvôj aby tak nevyzeral :idea:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Jo ale hlavne vieš čo som urobil ten EGR ventil já mám ješte ten starší typ ale aj tam je to hrdzavé tak som to asi pred mesiacom natrel takou striebrenkou čo ide na rúry od komína pro kamnách no a ono je to vypalovacie teplotou a tak to vyzerá ako nové
A jenom jsi natiral nebo i smirgloval? Nerad bych tomu prostou upravou vzhledu nejak ublizil, proto jsem se k tomu zatim neodhodlal...
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Ja si porad nedokazu zapamatovat k cemu,ze je ten EGR ventil...nebo spis co ma za nasledky kdyz je spatny atd... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Cuká ti auto ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No me treba kdyz jedu na trojku v nizsich otackach a pustim plyn tak jako lehce skube...a na dvojku to dela taky... :cry:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak to je ono ;) Nám to dělalo u Sedana (což jak víš je v podstatě skoro stejnej motor) a když jsem pustil plyn tak mě to natřásalo okolo 2 000 ot. ;) Takže to zaslep a bude klid...popis tady máš na fóru asi tisíckrát ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

No pokud nema zadnej vyznam tak ho teda asi zaslepim...ale jestli to neudela pak nejakej brajgl...no jdu hledat... ;)
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Každej kdo zaslepil si nestěžuje, takže to bude ok ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“