Sklenice sraz Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

když už existují sklenice ze srazu na Slovensku v té první verzi , tak bych to asi neměnil....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

Mě je to celkem jedno, jak to bude. Hlavně, že budou.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak já sem pro číslo 1 jelikož na Slovenských sklenicích není o Česko-Slovensku zmínka a od nynějška by se to mohlo číslovat takto jelikož ty první si to nějak neuvědomili že sme stále federální :lol: :lol: :lol: web podle mě by v tom byl trošku zmatek mě se alespoň podle zdejších ohlasů zdá že to bude největší jestli se nemýlím sraz ;) a znak se mi líbí ten první s nápisem a ještě k tomu cintorínu v Čmelicích to tak mají tam je srvis a na druhé straně příjezdové cesty je hřbitov já mu říkal že ty znaky tam má už dávno a ušetří za označení :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

petrm píše:...ještě k tomu cintorínu v Čmelicích to tak mají tam je srvis a na druhé straně příjezdové cesty je hřbitov já mu říkal že ty znaky tam má už dávno a ušetří za označení :lol: :lol:
Čimelice: http://beta.mapy.cz/?st=search&fr=Loc:4 ... omp=ophoto
Jednotkou je označený servis Im-Expo a oproti je spomínaný cintorín:-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak jsem zjišťoval, co by stály samolepky s tím emblémem, co bude na sklenici. Minimální množství 100ks, jeden kus vychází asi na 15,-Kč. Tak nevím.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

...jenom 15 kč , to je dobré , ale 100 ks neudáš . Já jsem nechal udělat ty Daewoo club ( jak máme ) 20ks stříbrnejch a 5 černejch , když má někdo stříbrný auto , tak je to blbě vidět. Jedna vychází na 18 kč. Mám v tom skoro pětikilo, tak víc investovat nemůžu....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Stovka určitě nebude a sponzorovat to jako nezaměstnaný nemůžu :( :(
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tomáš píše:...jenom 15 kč , to je dobré , ale 100 ks neudáš . Já jsem nechal udělat ty Daewoo club ( jak máme ) 20ks stříbrnejch a 5 černejch , když má někdo stříbrný auto , tak je to blbě vidět. Jedna vychází na 18 kč. Mám v tom skoro pětikilo, tak víc investovat nemůžu....
Hlásím se o tu černou a za stříbrnou jsem ti dlužnej, tak to budeš hned v balíku :lol: .
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

2 strieborne by som aj ja zobral (na ramiky od SPZ) -ak sa tam zmestia
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Vojta píše:Mě je to celkem jedno, jak to bude. Hlavně, že budou.
Dobré dopoledne :D Sraz za 31 +8 pod mrakem :cry:
Vážení je tady jedna možnost změny! Nedělat sitotisk ale obtisk.Zkoušel jsem ještě zajistit to provedení v OBTISKU.To znamená,že je to trvanlivá dekorace!/obtisk na sklo je vlastně skelný prach který se při vypálení spojí s podkladem/.To znamená,že by jste nemuseli mít obavy že to časem sleze.A ještě by mohly být znaky provedeny ve zlaté barvě.Došlo by pochopitelně ke změně ceny.Sklenička by nestála 40 kč jak jsem psal ale 50 kč! Takže jestli je souhlas tak to potřebuji vědět co nejdřív! Mohl by to někdo kdo to umí hodit na net v té změně kde by znaky byly zlaté?
Já si ale myslím,že se to vyplatí že se nebudete muset bát to používat.Právě proto mě ta změna napadla když si někteří objednali víc skleniček to znamená že to není jen do vitríny ale i na běžné použití!
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

ja to beriem.... už som písala, že akceptujem akúkolvek cenu .... ked bude zlatá, bude iná ako z PN...to je fajn
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Ja to tiez beriem. Aj tu cenu, aj tu farbu.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
Závůrka
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 29, 2005 19:44
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Příspěvek od Závůrka »

Já taky souhlasím.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Mě je to jednoooooooooooo........ ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Jasne, suhlasim i ja $gold$
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Zamčeno

Zpět na „Srazy“