Přední repro NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

já ti to řikal že ty sencory nikdo nemá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

Tak pánové, já vyměnil rádio TANK za Sony (origos radio z nissanu maxima - 4 x 22W) a je to jak nebe a dudy - hraje to teď mnohem, mnohem líp a to tam mám furt origoš repro!!! nečekal jsem, co dokážou ty zadní.. ty přední jsou fakt lůzry... takže mám 63 % na zadek :D
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

A ty sencory,to je dobrý značka?
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Marra píše:Tak pánové, já vyměnil rádio TANK za Sony (origos radio z nissanu maxima - 4 x 22W) a je to jak nebe a dudy - hraje to teď mnohem, mnohem líp a to tam mám furt origoš repro!!! nečekal jsem, co dokážou ty zadní.. ty přední jsou fakt lůzry... takže mám 63 % na zadek :D
Tos udelal az ted? :lol: :lol: Ja som tak ucinil este pred 7 rokmi :oops: :D :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Blue Lanos píše:
Marra píše:Tak pánové, já vyměnil rádio TANK za Sony (origos radio z nissanu maxima - 4 x 22W) a je to jak nebe a dudy - hraje to teď mnohem, mnohem líp a to tam mám furt origoš repro!!! nečekal jsem, co dokážou ty zadní.. ty přední jsou fakt lůzry... takže mám 63 % na zadek :D
Tos udelal az ted? :lol: :lol: Ja som tak ucinil este pred 7 rokmi :oops: :D :lol:
si mal tiez orig. daewoo radio ?
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

jasneee :D
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

No koupili jsme ji před dvěma roky... :oops:
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kolopo píše:Tak sem včera nakoupil: Magnat BP1020, stáli mě 890Kč, vzal sem je kvůli malé hloubce-41mm. U řidiče to byl opravdu ježek v kleci když sem ho tam cpal, ale u spolujezdce tam byl hned! Když si je budete měnit, zapamatujte si jak ste vyndali ty původní a máte to bez rozčilování. :x Jinak samozřejmě s těma papírovejma se to nedá moc srovnávat!!! Tady ještě foto: Obrázek
Nevis rozmery? jde mi hlavne o to jak sou vysoky, zda je dam i dozadu?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Hmm, dodavka magnatu pry vazne, tak vybiram jine, ty hertz se tam nevesly :(
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

milosh píše:Hmm, dodavka magnatu pry vazne, tak vybiram jine, ty hertz se tam nevesly :(
Kdyby Tě náhodou ještě zajímali ty rozměry tak se ozvy! ale dozadu mi připadaj 10cm docela smutný :) (celkovou vejšku repráku vidim na 50mm+-)
Kolopo
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kolopo píše:
milosh píše:Hmm, dodavka magnatu pry vazne, tak vybiram jine, ty hertz se tam nevesly :(
Kdyby Tě náhodou ještě zajímali ty rozměry tak se ozvy! ale dozadu mi připadaj 10cm docela smutný :) (celkovou vejšku repráku vidim na 50mm+-)
Ozyvam se, stale nemam vybrano :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jakej model odsud si mam vybrat?

www.ryves.cz
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

milosh píše:
Kolopo píše:
milosh píše:Hmm, dodavka magnatu pry vazne, tak vybiram jine, ty hertz se tam nevesly :(
Kdyby Tě náhodou ještě zajímali ty rozměry tak se ozvy! ale dozadu mi připadaj 10cm docela smutný :) (celkovou vejšku repráku vidim na 50mm+-)
Ozyvam se, stale nemam vybrano :roll:
No akorát koukám na krabici a jediný co tady píšou je rozměr montážní díry 93mm a montážní hloubku 41mm, vejšku sem před tim asi přehnal! je tam sice vejškáč a takovej sříbrnej ozdobnej nesmysl ale přes 5mm to přečuhovat asi nebude :? jestli chceš pujdu Ti to do auta změřit :?:
Kolopo
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

dik, zmer vse at uz to muzu objednat, jakou mas znacku? magnaty nejsou skladem :(
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

milosh píše:dik, zmer vse at uz to muzu objednat, jakou mas znacku? magnaty nejsou skladem :(
No Magnaty jestli sis nevšim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: jdu měřit.
Kolopo
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“