Tomy636 - CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

No to poznam ale to dietatko som ja :D tiez vzdy nieco musim chrumat za jazdy a vzdy sa sustredim ako to rozbalit potom mi to zacne ist do jarku tak schytim volant a vzdy mi nieco spadne a samozrejme na sedak :D
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Reklama
 

Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Boeing737 »

:lol:
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od smire666 »

Hlavné je, že nemusíš vysvetľovať lásku k jogurtom na sedadlách ;)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

Dosiahnuta hranica :) bezchybnych 77 777 km (ospravedlnujem sa za kvalitu na panelke v 100vke a za plnej premavky sa to lepsie odfotit nedalo :lol: )
Přílohy
IMAG0148.jpg
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
Boeing737
Příspěvky: 1883
Registrován: ned čer 10, 2012 02:27

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Boeing737 »

Kvôli tejto fotke si riskovať nemusel....
Chevrolet AVEO LT, 1.2 63kW,2012 Borocay Blue
...v koži od MAD, DRL, kamera ... a ešte nie je koniec :)
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

Vsetkym Vam prajem krasne a vesele Vianoce prezite s tymi najblizsimi a samozrejme kopu prislusenstva a doplnkov pod Vianocnym stromcekom pre nasich milacikov :) :PP:
Přílohy
IMAG0241_1 - kópia.jpg
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od JPS »

Tomy máš nádherné auto. Si presna moja krvná skupina-aj farbu máš ako ja.Takto nejak som si predstavoval svojho cruza-síce ho ešte namám ale snáď to o 2roky dopadne.Rozmyšľam aj o bielej farbe a s týmito doplnkami-predné svetlá ako máš Ty alebo tieto-ale Tvoje sú krajšie.A to tam boli Xenony alebo môžu ísť aj obyč.žiarovky?A čo sa týka poťahov ak bude červená Tak kombinácia červeno cierna ako mám teraz alebo k bielej farbe bielo-čierna. -i
Přílohy
predná optika.jpg
zadné svetlá.jpg
lexani.jpg
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

Diky moc :) som rad ze sa paci .....ja som mal tiez povodne v umysle biele len ma trosku uz odradilo ze skoro kazdy cruze ktory stretnem je biely ....a myslym ze tato visnova sa mu hodi velmi s ciernymi doplnkami preto sa aj uberam tym smerom ......xenony som dorabal ja idu do nich bezne H7 a H1 cize je len na tebe co si tam das ale so Xenonom to ma uz predsa iny efekt :)
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
JPS
Příspěvky: 182
Registrován: úte lis 24, 2009 12:20
Bydliště: Tisinec okr.Stropkov

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od JPS »

Ja len preto biele že som podobné disky videl na bielom wolsfagene ten z tých najnovších a tie disky na tom vyzerali super-tak elegantne. A kde si kupoval tie svetlá? Pýtam sa na tie žiarovky lebo ja mám vo svojom tie s modrým efektom a vyzerá to celkom fajn. A čo sa týka tých diskov-to je len moje zbožné prianie lebo sú velmi drahé- 1ks-400e ale keby som zohnal nejakú inú značku a za polovicu tak by to šlo. Tieto sú Lexany. Neviem ako by vyzerali na bordovom aute tak si to neviem predstaviť-lebo som videl iba bielom.
Chevrolet aveo 1.2 53kw 8ven.r.v 2008 bordo.metalíza
jirik2611
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 01, 2013 19:31

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od jirik2611 »

Ahoj Tomy, velmi se mi líbí tvoje přední světlomety, už se tady o nich napsalo dost, ale jedna věc mi stále vrtá hlavou. Jakým způsobem je přepínáš z denního svícení (LED) na tlumená světla (v tvém případě xenony)? Děje se to automaticky v režimu AUTO, např. při vjezdu do tunelu či při setmění a nebo je musíš zapínat ručně? Koupil jsi je na ebayi? Já rovněž po nějakých pokukuji, avšak cruzeho mám rok výroby 2009 a výrobci těchto a jim podobným světel uvádějí kompatibilitu až od ročníku 2011.
Chevrolet CRUZE r.v. 2009, 1.8 LT + LPG LandiRenzo
Chevrolet AVEO r.v. 2006, 1.4
Daewoo LANOS r.v. 1997, 1.6
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

No tie svetla nemaju svoju riadiacu jednotku na svetelny senzor cize tie LEDky alebo svetelne tunely funguju ako parkovacky .....da sa s tym svietit aj ako s dennym ale za jasneho dna su dost slabo viditelne tak mi uz viaceri blikali nech si zapnem svetla takze tie prepinam rucne normalne kolieskom .....ale denne som vyriesil tak ze som dal Ledziarovky H11ky do hmloviek a svietim tym lebo hmlovky velmi nepouzivam a xenon tiez nechcem nicit lebo som nekupoval tie najlacnejsie ale uz z tych drahsich cize denne svietenie mam kvazy hmlovky ale tiez ich musim sam zapnut .....a s tou kompatibilitou ja som to tiez pozeral ale to je hlupost videl som viac kruzov aj rozobratych a uchyty a vsetko ostatne pre svetlomety su uplne rovnake od 2009-2014 cize ja mam tiez 2010 a svetla boli 2011 vyssie a sedia ako uliate cize tam ziadny problem neni :)
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

JPS tak ti poviem to uz zalezi od vkusu kazdeho z nas co s cim kombinovat :) podla mojho nazoru chromy viac viniknu na tmavsich autach siva cierna mozno tato bordova tam by som problem neviedel ale ako vravim 100 ludi 100 chuti ja to napriklad ladim viac do cierna niesom az takym zastancom chromu ale zase niekto to vie skombinovat pekne a vyzera to fakt dobre -i
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

Tak cez Vianoce som sa trosku nudil a zapacilo sa mi typicke nocne osvetlenie BMW interierov cervenymi ledkami :) tak som to dorobil aj do Cruzika a vyzera to nadherne v noci svieti to stale pocas jazdy a bodovo to osvetluje vsetky ovladacie prvky na palubovke ...skusim to este cvaknut za tmy ale je to dost tmave svetlo tak nvm ci to bude vidiet tak aspon par foto :)
Přílohy
IMAG0275.jpg
IMAG0274.jpg
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od TIBI77 »

Tomy636 píše:No tie svetla nemaju svoju riadiacu jednotku na svetelny senzor cize tie LEDky alebo svetelne tunely funguju ako parkovacky .....da sa s tym svietit aj ako s dennym ale za jasneho dna su dost slabo viditelne tak mi uz viaceri blikali nech si zapnem svetla takze tie prepinam rucne normalne kolieskom .....ale denne som vyriesil tak ze som dal Ledziarovky H11ky do hmloviek a svietim tym lebo hmlovky velmi nepouzivam a xenon tiez nechcem nicit lebo som nekupoval tie najlacnejsie ale uz z tych drahsich cize denne svietenie mam kvazy hmlovky ale tiez ich musim sam zapnut .....a s tou kompatibilitou ja som to tiez pozeral ale to je hlupost videl som viac kruzov aj rozobratych a uchyty a vsetko ostatne pre svetlomety su uplne rovnake od 2009-2014 cize ja mam tiez 2010 a svetla boli 2011 vyssie a sedia ako uliate cize tam ziadny problem neni :)
Co ty na to :?: :?: :?:
Cruze.JPG
Cruze 1.JPG
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
Tomy636
Příspěvky: 114
Registrován: sob črc 20, 2013 13:36
Bydliště: Hnúšťa

Re: Tomy636 - CRUZE

Příspěvek od Tomy636 »

No vyzeraju dobre uz som nad tym uvazoval aj ja len skoda ze ten pasik neni z horenej strany hmlovky toto je dost nizko ale vyzera to super :)
Chevrolet CRUZE 1.8 , MAD interier ,KN sanie , GPS , Cuvacia kamera , BOSE ozvucenie , Xenon 5000K
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“