Kastle u orla

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

To bude tá daň za peknú bielu :(
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

Poky Ul píše:
Tsoenami píše:
golias píše:Jde o vzdušnou korozi, já když koupil 807ku v bazaru tak toho byla plná 100%tně pomúže tohle http://www.superoleje.cz/product/sonax- ... roze-500ml a je to super i na disky jenom trošku dražší, ale já to používám.
Dík kouknu po tom to je v p..... -P co vše ve vzduchu je :lol:
No a to taky dýcháš :lol:
Proto pro jistotu kouřím :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Kastle u orla

Příspěvek od dadif »

Nekvalitním lakem to není (i když si o kvalitě lakování u chevroletu velký iluze nedělám), je to kombinace bordelu ze vzduchu a ze zimních posypovejch materiálů, který obsahujou částečky kovů, asfaltu apod. To potom krásně ulpí na autě a člověk se nestačí divit... My to měly vždycky na všech autech v rodině, holt Vysočina... -P
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

Já si toho všiml až na tý bílé barvě předtím nikdy :roll:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Kastle u orla

Příspěvek od dadif »

Je pravda, že jsem si toho začal začal všímat v době, kdy moje mamka dostala v práci služební 206ku v bílý barvě a po první zimě to bylo samej "rezavej" flíček - to jsem si tenkrát říkal, že to snad není možný ani u tak levnýho auta a pořádně to prozkoumal - a ono to šlo docela dobře dolů! A když jsem zkontroloval i ostatní auta, bylo to na všech, jen to na některejch barvách tak nevynikne - v tý době třeba tmavě šedá metalíza na mým R21 a vínová na Cliu našich. Potom jsem to zase víc řešil na předešlým - stříbrný Mondeo - tam to bylo taky vidět dost a nejvíc právě exponovaný místa za kolama- spodek předních dveří a zadní nárazník...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

dadif píše:Nekvalitním lakem to není (i když si o kvalitě lakování u chevroletu velký iluze nedělám), je to kombinace bordelu ze vzduchu a ze zimních posypovejch materiálů, který obsahujou částečky kovů, asfaltu apod. To potom krásně ulpí na autě a člověk se nestačí divit... My to měly vždycky na všech autech v rodině, holt Vysočina... -P
Tak jsem se na to dnes ptal odborníku ;) a bohužel máš pravdu je to bordelem ze vzduchu a silnice a na bílé je to holt vidět -P pokud člověk bydlí ve spravné -P oblasti má puntíkaté auta :lol:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Kastle u orla

Příspěvek od tomask »

Dnes jsem obhlížel auto a nemám nic, kromě pár teček od kamínku.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

Co mi bylo řečeno hodně záleží na tom kde parkuješ jak často meješ atd prostě pokud nemeješ často a dobře a stáváš venku máš puntíky -P
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Kastle u orla

Příspěvek od dadif »

tomask: no jo, v Praze neznáte, co je to zimní posyp, to jsou pak auta pořád jako z cukrkandlu... :lol:

Ono to není jen tak ze vzduchu, ale hlavně z tý silnice, např. na střeše to v podstatě nemám, ale za předníma kolama (přední dveře) dost a ubývá to směrem k zadním dveřím...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

Za to na severu na nás padaj sračky a asi i lepší nevědět co vše člověk dýchá hlavně že se zakazuje kouření :((
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

Fotenie vo Fancare mám za sebou, tak čakám, čo na to povedia :?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

Nemužu najít :?: co máš za potíže s těmi dveřmi?
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

Ááále, umývam ti predminulý weekend auto a pozerám, že ten dlhý vonkajší obklad prahu je v zadnom rohu pri pravých dverách akýsi odretý. Kuknem na dvere a :shock: :shock: :shock: asi na 3 cm hrany dverí ošúchaný lak aj s KTL-kou ( nem. skratka pre Katalytische Tauch-Lackierung ) až na plech :twisted: Pozrel som hneď aj ľavú stranu a tam to už tiež začínalo. Tak to dnes nafotili aj s dvoma drobnosťami, ktoré som si pôvodne chystal na garančku v auguste ( maličká odierka laku na prednej hrane zadných dverí a ešte jeden tak polcentimetrový škrabanec takisto až na plech pri bolcni spolujazdcových dverí ). Bolo ale vidno, že ten bolceň niekto nastavoval ešte vo výrobe a nie celkom mal nasadenú račňu, lebo tie dva tisíchrany sú trošku "zbehnuté."
Hádam to bude nadlho jediný zádrheľ s autíčkom, na ktoré inak doteraz nemám jediné zlé slovo :D -i

PS: spomenul som, že som tu na fóre a že s tými dverami nie som jediný, tak uvidíme, čo s tým budú robiť, pozrite si to tam radšej všetci "orlíci."
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Tsoenami
Příspěvky: 707
Registrován: pát srp 05, 2011 08:30
Bydliště: Prostějov

Re: Kastle u orla

Příspěvek od Tsoenami »

smire666 píše:Ááále, umývam ti predminulý weekend auto a pozerám, že ten dlhý vonkajší obklad prahu je v zadnom rohu pri pravých dverách akýsi odretý. Kuknem na dvere a :shock: :shock: :shock: asi na 3 cm hrany dverí ošúchaný lak aj s KTL-kou ( nem. skratka pre Katalytische Tauch-Lackierung ) až na plech :twisted: Pozrel som hneď aj ľavú stranu a tam to už tiež začínalo. Tak to dnes nafotili aj s dvoma drobnosťami, ktoré som si pôvodne chystal na garančku v auguste ( maličká odierka laku na prednej hrane zadných dverí a ešte jeden tak polcentimetrový škrabanec takisto až na plech pri bolcni spolujazdcových dverí ). Bolo ale vidno, že ten bolceň niekto nastavoval ešte vo výrobe a nie celkom mal nasadenú račňu, lebo tie dva tisíchrany sú trošku "zbehnuté."
Hádam to bude nadlho jediný zádrheľ s autíčkom, na ktoré inak doteraz nemám jediné zlé slovo :D -i

PS: spomenul som, že som tu na fóre a že s tými dverami nie som jediný, tak uvidíme, čo s tým budú robiť, pozrite si to tam radšej všetci "orlíci."
Kouknu se mužeš pak dát nějaké foto?Hodně štěstí při jednání s Chevroletem a pojištovnou :PP:
renault 11.renault19
škoda octavia 1.9 tdi
škoda superb 1.9 pdi
seat alhambra 1.9pdi
chevrolet Orlando 2 vdci 163ps bílá
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kastle u orla

Příspěvek od smire666 »

Cez víkend nafotím a poisťovni sa hádam v rámci reklamácie vyhnem 8)
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“