Barri Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Barri Cruze

Příspěvek od 18lukin18 »

Scorpion.11 píše:Tak určitě přišroubovane přes pacičky vzadu -i Škoda, že taková sada i s nápisem není i na Aveo :(
ani přes ebay??
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
ruso65
Příspěvky: 69
Registrován: úte dub 26, 2011 11:08
Bydliště: Topoľčany

Re: Barri Cruze

Příspěvek od ruso65 »

Je to prišroubované , na plynovom pedály a bočnej lište sú samorezky, na brzde a spojke sú skrutky s maticami.
Cruze 2.0 120kW LT Čierna Carbon
Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

ObrázekObrázek
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Franta P. »

Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Barri Cruze

Příspěvek od klm121 »

Presne tie isté mám aj ja, lebo som nechcel také, ktoré treba skrutkovať :)
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Barri Cruze

Příspěvek od denny »

Ale zase ty na skrutkovani vypadají lépe ;-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

no tak som musel odlozit nakupovanie cez ebay (prestavkoval som totiz prachy na to odlozene :roll: :oops: , no po vcerajsku som na starom :) )

tie pedale su skvele ... o nieco viac sa mi pacia tie srobovacie, s nazvom
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Barri Cruze

Příspěvek od denny »

Já taky odložil nákup, chtěl jsem ty prahové lišty, pak chrom pedály, ale budu si dělat přístřešek pod autičko, tak nějaké prachy půjdou na matroš :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

tak sa mi zadarilo aj vcera - styri dni po sebe, slusna snura - 300E plus ... aby som to nezakrikol :evil:

zajtra idem do RK na trase Poprad - Mikulas - Ruzomberok (aspon co sa tyka relativne vacsich miest) ... nie ste niekto odtial? neviete poradit nejaky obchod s doplnkami? uz by som isiel pozriet tu koncovku na vyfuk ... tiez ma zaujima podla coho vyberat, pretoze ten povodny vyfuk Cruzu je nejako zvlastne zahnuty smerom dole ... snazil som sa vyhladat nejaku temu o koncovkach tu na fore, ale nezadarilo sa ... https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... ilit=vyfuk tu to Polgari niekam odkazal, ale topic bol zrejme zmazany

este som sa chcel opytat ... neviete z coho mam na karoserii take zlto-cierne tvrde skvrnky, resp hrbolceky? to je z asfaltu? nie je na to nejaky pripravok, ktory neposkodi lak ale rozpusti ten nanos?
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
mikkian
Příspěvky: 52
Registrován: pon dub 30, 2012 06:22
Bydliště: Boskovice

Re: Barri Cruze

Příspěvek od mikkian »

jojo, vypadá to na asfalt - dá se na to koupit přímo odstraňovač asfaltu, který je dělaný na auta. Já prodávám např. od firmy Coyote a ten můžu pochválit. Stojí cca 100,- Kč (asi 4Eura). Někdy se stane, že výrobky od jiných značek ten asfalt moc nesundají, nebo se s tím strašně nadřeš... :(

já měl ale vždycky nejradši klasický toluen - namočíš hadřík, přetřeš flek a je dole - paráda...nesmíš potom nechat uschnout, ale hned pak jen lak umeješ autošamponem (jinam jsou na něm vidět šmouhy) a je to :)
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Pajin »

ruso65 píše:Ako som sľúbil dnes dávam foto športových pedálov na CRUZA :D
Krása ty si taky beru.. jen si musím nápis přelakovat na modro ať mi to ladí.. se zbytkem... :)
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

mikkian píše:jojo, vypadá to na asfalt - dá se na to koupit přímo odstraňovač asfaltu, který je dělaný na auta. Já prodávám např. od firmy Coyote a ten můžu pochválit. Stojí cca 100,- Kč (asi 4Eura). Někdy se stane, že výrobky od jiných značek ten asfalt moc nesundají, nebo se s tím strašně nadřeš... :(

já měl ale vždycky nejradši klasický toluen - namočíš hadřík, přetřeš flek a je dole - paráda...nesmíš potom nechat uschnout, ale hned pak jen lak umeješ autošamponem (jinam jsou na něm vidět šmouhy) a je to :)
dik, vyskusam urcite, najprv teda s tym toluenom, neni mozne, ze ale poskodi lak? ani tieto pripravky? nie je to prilis agresivne? ... ale umyval som predvcerom, takze nejaky ten tyzden pockam :D zistil som vsak, ze najhorsie idu dole pozostatky hmyzu ... zlaty asfalt :D

kupoval som wapku teraz, ale len nejaky lacny karcher; na diskusiach som sa stretol s kritikou, no mne na tych par desiatok umyti do roka netreba nic specialneho

vo stvrtok sa chystam do Bystrice, tak opat otazocka, nevie niekto o obchode s autodoplnkami? ta koncovka na vyfuk ma zaujima

a este, co ma trocha znepokojuje, resp viac ako trocha; oslavil som 1800km, takze este stale v zabehu, no pri urcitych nerovnostiach na ceste pocujem na strane volantu take vibrovanie; neviem to pomenovat ... take "brnčanie", neznie to zvlast dobre :cry:
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
mikkian
Příspěvky: 52
Registrován: pon dub 30, 2012 06:22
Bydliště: Boskovice

Re: Barri Cruze

Příspěvek od mikkian »

já tím čistím už auta několik let a nikdy problém nebyl - samozřejmě to raději zkus nejdříve na místečku, které nebude potom vidět - třeba spodní strana nárazníku, na otevřených dveřích atd... ale jak říkám, já nikdy problém neměl....

jen si to pak hned umyj vodou s šamponem, ať ti to neudělá šmouhy :)
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

po dlhsom case opat zdravim ... to cistenie auta od hmyzu uz nie je problem :D

nieco sa ale objavilo; chcem do auta nahodit plyn a zaujima ma ako je to so zarukou; vo stvrtok sa cestou do KE zastavim v servise, no dovtedy by som uz chcel mat vybraty system a aj firmu na jeho instalovanie

a este ma zaujima ci niekto nemal skusenost s uvolnenim sedadlom vodica ... mam pocit, ze je "rozhegane" a dost vrzga; pojde to dotiahnut?
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Už se to tu řešilo (uvolněné sedadlo řidiče) a stále řeší (plyn versus záruka) :PP: . Stačí, když jsi tu delší dobu nebyl pročítat sekci Cruze a určitě to tu najdeš :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“