Barri Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

Zdravim zo stredneho Slovenska,
uz sa tu par dni pohybujem a snazim sa nacerpat co najviac informacii pretoze o autach toho vela neviem, no uz by som sa "konecne" chcel ukazat so svojim Cruzom (vlastnu temu som sa neodvazil zakladat)

Obrázek
Obrázek
Obrázek


Cruze je moje prve vlastne auto (doteraz sme mali doma ///// Puntyho 1,1ku ´95 + aktualne rodicovsky Ceed 1,4ka); do aut sa vobec nevyznam a nabehanych mam tiez len skromne, max 50K km, no Cruze mi ucaroval uz pred par rokmi, ked ho mali vystavene pri jednom podniku vo vedlajsej obci; z podcenovanej znacky som si velku hlavu nerobil ... zvlast kvoli skusenosti so znamym, ktory sa autam venuje, dokonca ich amatersky upravuje ... ten totiz pri jednej z nasich spolocnych ciest tazko kydal na vsetkych "francuzov", s ktorymi by nechcel nikdy nic mat, no o tyzden neskor mu uz stala v garazi nova C4ka (predposledny model), pricom sa z neho okamzite stalo fantasticke auticko :) (kludne moze byt, mne osobne sa vzdy pacilo)

precital som niekolko recenzii, porovnal ceny, to co ponuka konkurencia a nebolo o com ... hned po prvej navsteve predajne sa auto objednalo a uz o tyzden som si ho mohol vyzdvihnut; dlho som snival o ciernom aute no nakoniec som sa nechal sam sebou "presvedcit" na smokey grey (cierna nie aj kvoli udrzbe; tu sa mi ale najviac pacia prave cierne kusy, na moje prekvapenie uplne dokonalo vyzera biely + ta trocha extravagantna modra je tiez na zahryznutie ... pri nich mi pride ta moja smokey dost obycajna :/ ... toto auto by vsak vyzeralo dobre v akejkolvek farbe) ; na fotkach vsak nevyzera zdaleko tak krasne ako v skutocnosti; svetlo sa s tym vie skutocne krasne pohrat

prve dojmy boli a su fantasticke - clovek ma pocit, ze sedi v podstatne drahsom aute; vybava v LT+ uplne dostacujuca; ono by bola aj v tom zaklade vzhladom na to, na co som bol zvyknuty; jedine na co mmtalne myslim je poriadne zabehanie ... uz som si precital miestnu diskusiu a urcite sa budem riadit podla nej

ako som uz povedal vyssie, do aut sa vobec nerozumiem; rovnako tak nemam cit ani pre styling a tuning (niektore miestne kusky su nadherne), pretoze sam by som si to tak navrhnut nevedel; pocitam ale s par doplnkami ... mozno by som skusil take srandy ako chromove klucky a tie listy z vyssej triedy, no strasne sa bojim instalacie; mam obe ruky lave, spolieham sa vsak na to, ze mi tu nejaka dobra dusa poradi ako "vypacit" vsetky tie komponenty bez znehodnotenia :D ... nevyhnutne budu pre mna urcite prahy a gumena vanicka do kufra (jednoduchsie odstranenie krvi a inej DNA) ... a chcel by som folie na zadne okna; keby mal niekto nejake skusenosti s ich instalaciou v okoli Revucej, Roznavy alebo aj v Kosiciach ci Poprade kde som casto, samozrejme kvalitne a co najlacnejsie, budem rad za akukolvek radu

rad by som taktiez nalepil na zadne sklo toto:
http://www.ebay.com/itm/LIVERPOOL-CAR-W ... 1c220274f8

je to u nas povolene? mam pocit, ze na cestach som aut s reklamami vzadu videl milion, radsej sa ale spytam

co by som este povedal, resp na co sa spytal? mhm, mozem spomenut skusenost s roznavskou predajnou odkial som bral auto; auto som bral z predajne, nebolo tam dlho ... samozrejme, ze pred predajom muselo prejst kompletnou prehliadkou, na co som dostal aj papier; o to vacsie bolo moje prekvapenie, ked som doma zistil, ze vsetky styri kolesa su podhustene o 0,5baru ... mam par neprijemnych skusenosti aj so Ceedom a dokonca tato predajna so servisom stratila prednedavnom autorizaciu na servis pre Kia ... nemienim zistovat preco, viem len, ze na servisne chcem ist niekam inam ...

na uvod naozaj vsetko :)
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od tomask »

Ahoj, vítej tady.
Chci se zeptat co znamená ( ML ) ?
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Barri »

tomask píše:Ahoj, vítej tady.
Chci se zeptat co znamená ( ML ) ?
dik za privitanie ... to ti urcite nic nepovie :) ... je to skratka obce kde byvam - Mokra Luka, par km od Revucej; to je okresne mesto a musi nieco hovorit aspon niektorym Slovakom, kedze tu mame prve slovenske gymnazium :D a nic viac bohuzial :D
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od tomask »

ML je spz okresu Medzilaborce, východ Slovenska.
(nejmenší okres na Slovensku)
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od Pajin »

Ahoj vítam tě tu, Každý jsme byly nezkušení každý jsme měli první auto někdo začínal na horších někdo na méně horších třídách vozu. každý jsme pod rukama a zadkem měli něco jiného ale dnes máme na opratích Chevy. to z nás dělá rodinu a jsme tu od toho aby jsme si pomáhali a neboj i ty přídeš na to jak svého Cruze vyšperkovat k obrazu svému. Přeju ti hodně štastných kilometrů a ať se ti u nás líbí.
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Uživatelský avatar
HusarJan
Příspěvky: 1386
Registrován: čtv led 15, 2009 01:07
Bydliště: MARTIN

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od HusarJan »

Ahoj máš to pekné -i vela štastných km bez nehody a príd aj na zraz do Manína :PP:
Uživatelský avatar
klm121
Příspěvky: 395
Registrován: pon pro 28, 2009 20:04
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od klm121 »

Prajem veľa spokojných kilometrov :) K tej nálepke, kľudne si ju môžeš nalepiť, mám tiež na zadnom okne web adresu a nikto mi na to nič nepovedal (ani nemal prečo) ;)
Opel Insignia 2.0 CDTi Sport, 2010 (EX)
Chevrolet Cruze 1.8 16V LT(Z), 2011, Pewter (EX)
Chevrolet Aveo 1.2 8V, 2008, Poly (EX)
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Můj nový Cruze

Příspěvek od denny »

Ahoj a vítám tě. Přeji hodně šťastných kilometrů s novým autíčkem a hlavně bez nehod ;)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Barri Cruze

Příspěvek od milosh »

Oddeleno od tematu Franty -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Barri Cruze

Příspěvek od FoXo »

Taktiez ta tu vitam a sup sup sa registrovat na zraz ;)
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Barri Cruze

Příspěvek od SERGEJ_3 »

Ahoj, taky te vitam a rad ti odpovim na tvou otazku ohledne zadniho okna, na zadni okno si muzes nalepit vicemene cokoliv, i nepropustnou folii pre kterou nejde videt (u nas platil zakon 90% okna muze byt takto zatmaveno) . takze s touhle malinkou nalepkou bych si hlavu nelamal -i tak hodne najetych kilometru a jak pise foxo, uz se pripravuj na sraz
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Čauvec, taktéž tě tu pěkně přivítám, zajimavé čtení, mnoho rad i návodů a též tě rád přivítam na srazu :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Alex Crouze
Příspěvky: 328
Registrován: stř říj 05, 2011 22:55
Bydliště: Ostravský gang

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Alex Crouze »

Ciao, nejlepši barva na světě :PP: taky tak vypadalo mé auti na začátku :D
Chevrolet Cruze 1.6 :( SMOKE , GMP Buran 19" , přímé sání Simota racing , podvozek stavitelny JOM , zadní světla MB E class ,přední světla led VW
vestavěné DVD a GPS a interier v černo šedé kůži
--
prodávám
zadní svetla cruze 3000kč
origo pružiny 500kč
Uživatelský avatar
kulihracovi
Příspěvky: 139
Registrován: pát úno 03, 2012 19:54
Bydliště: Děčín

Re: Barri Cruze

Příspěvek od kulihracovi »

Ahoj a vítej :lol:
Uživatelský avatar
Barri
Příspěvky: 68
Registrován: ned dub 01, 2012 18:02
Bydliště: Revúca (ML)

Re: Barri Cruze

Příspěvek od Barri »

velmi pekne dakujem vsetkym za dodatocne privitanie, aj miloshovi za oddelenie temy; riesil som nejake veci, takze som tu par dni nebol ... opat sa ale vrhnem na preluskanie fora a robenia si poznamok :)

tomask, vidis, som geograf a to s tym najmensim okresom mi aj vyfucalo :) s Medzilaborcami to "ML" ale naozaj nic nema :D

dik klm121 a SERGEJ_3, takze nalepku objednavam, len co poriesim paypal

na zraz som zatial nemyslel, no urcite sa pozriem o co sa jedna :)
Chevrolet Cruze 1.8, LT+, smokey
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“