Alarm?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

kody26
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 18, 2013 22:43

Re: Alarm?

Příspěvek od kody26 »

Ahojte.
Kupil som pred par dnami Cruza a mam trosku problem s alarmom.... :( .
Bezne otvorenie ,nasadnutie,nastartovanie OK no problem...ale stali sa mi uz dve situacie,ked to zacalo hukat a neviem preco...
1.
auto zamknute dialkovym ovladacom, po navrate odomknutie vodicovych dveri,potom vsetkych dveri a nasledne rucne otvoreny kufor, nalozenie nakupu do kufra,zabuchnutie kufra,otvorenie dveri vodica alarm huci...vypnutie alarmu dialkacom,nastartovanie ..odjazd

2. auto zamknute dialkovym ovladacom,po navrate odomknutie vodicovych dveri,potom ostatnych dveri,otvorenie spolujazdcovych dveri,vlozenie kluca do spinacej skrinky,vlozenie nakupu do batoha,zatvorenie spolujazdcovych dveri, nasledne otvorenie vodicovych dveri...alarm huci...pokus o vypnutie dialkou,huci este viac....vybratie kluca zo zapalovania,znovu vlozenie kluca...nastartovanie..odjazd

Poradte,co som urobil zle,ze to spustilo alarm.....pripadam si ako zlodej vo vlastnom aute :oops:
Inak alarm je keetec TS 6000
Uz som pochopil,ze ak do nejakeho casu neotvorim nejake dvere tak sa to znovu zamkne...asi pripad 1,ale co ten druhy pripad?Dvere otvorene,dokonca aj kluc v zapalovani a aj tak alarm...nechapem..Inak dnes som ten interval od odomknutia po otvorenie prestavil na max. 45 sekund...
Auticko slape v pohode,mam z neho radost...len tie problemy s alarmom mi to kazia :x

Ak viete niekto co s tym je poradte... vopred dakujem za kazdu radu :)
Reklama
 

luneb
Příspěvky: 27
Registrován: stř kvě 01, 2013 23:54
Bydliště: t.č.Ostrava

Re: Alarm?

Příspěvek od luneb »

kody26 píše:Ahojte.
Kupil som pred par dnami Cruza a mam trosku problem s alarmom.... :( .
Bezne otvorenie ,nasadnutie,nastartovanie OK no problem...ale stali sa mi uz dve situacie,ked to zacalo hukat a neviem preco...
1.
auto zamknute dialkovym ovladacom, po navrate odomknutie vodicovych dveri,potom vsetkych dveri a nasledne rucne otvoreny kufor, nalozenie nakupu do kufra,zabuchnutie kufra,otvorenie dveri vodica alarm huci...vypnutie alarmu dialkacom,nastartovanie ..odjazd

2. auto zamknute dialkovym ovladacom,po navrate odomknutie vodicovych dveri,potom ostatnych dveri,otvorenie spolujazdcovych dveri,vlozenie kluca do spinacej skrinky,vlozenie nakupu do batoha,zatvorenie spolujazdcovych dveri, nasledne otvorenie vodicovych dveri...alarm huci...pokus o vypnutie dialkou,huci este viac....vybratie kluca zo zapalovania,znovu vlozenie kluca...nastartovanie..odjazd

Poradte,co som urobil zle,ze to spustilo alarm.....pripadam si ako zlodej vo vlastnom aute :oops:
Inak alarm je keetec TS 6000
Uz som pochopil,ze ak do nejakeho casu neotvorim nejake dvere tak sa to znovu zamkne...asi pripad 1,ale co ten druhy pripad?Dvere otvorene,dokonca aj kluc v zapalovani a aj tak alarm...nechapem..Inak dnes som ten interval od odomknutia po otvorenie prestavil na max. 45 sekund...
Auticko slape v pohode,mam z neho radost...len tie problemy s alarmom mi to kazia :x

Ak viete niekto co s tym je poradte... vopred dakujem za kazdu radu :)

Pokiaľ zamkneš auto diaľkovým ovládačom, mal by si ho potom aj diaľkovým ovládačom odomknúť, inač sa ti alarm bude spúšťať.
Chevrolet Orlando LT+ 2.0VCDi, 120kW, bežová daydream
+ Renault Clio 1,6 79kW
.............................................................................
ex. Škoda fabia 1,4 MPi, Opel Astra 1,7 CDTi
kody26
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 18, 2013 22:43

Re: Alarm?

Příspěvek od kody26 »

Ahoj,

ja som to asi dost podrobne nenapisal,ale auto samozrejme odomykam dialkovym ovladanim.... :)
Dnesna prihoda...
Vedla mna zastalo na parkovisku auto tak,ze som sa cez vodicove dvere nemohol donho dostat :twisted: , takze odomknutie auta dialkovym ovladacom, potom otvorenie dveri spolujazdca, zastrcenie kluca do spinacej skrinky,vystupil som z auta, zavrel dvere,potom som sa predsa len nejako nasukal do auta cez vodicove dvere,nastartoval som, normalne som sa pohol a asi po 5 sekundach jazdy sa spustil alarm.... -P -P -P musel som zastavit,znovu nastartovat a uz to bolo OK.

Podla mna tam nieco nie je OK,pretoze ak len pridem,odomknem ,nastupim a odchadzam vsetko je OK,ale ak sa trochu pomotam okolo auta bez toho aby som hned startoval,tak to blbne...mozno to je nejako tak nastavene,ale neviem ako to zmenit....skusim zavolat do tej firmy co tam alarm montovala,snad nieco poradia...
Uživatelský avatar
Pantaleon
Příspěvky: 81
Registrován: pát srp 12, 2011 21:38
Bydliště: Vranov nad Topľou, Slovensko

Re: Alarm?

Příspěvek od Pantaleon »

skúste vymeniť baterku
Chevy CRUZE 1.6 LS/LT+ 2011 Velvet red, K&N air filter
Uživatelský avatar
rastom1556
Příspěvky: 425
Registrován: sob zář 17, 2011 20:06
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Alarm?

Příspěvek od rastom1556 »

Zdravim.

Skontroloval by som cidlo kapoty, kufra, dveri. Alebo skusit deaktivovat protiunosovy rezim.
http://www.autoalarmy.sk/get_file.php?d ... download=0
Biele Aveo Sedan komfort 1.4 16V 69kW r.v.2009 , kúpené 5/2009
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Alarm?

Příspěvek od zavodak-1 »

A cruze nema system safe lock?? Vsak to mali vw uz v roku 1997 :) Tam ked zamknes Do z vnutra neotvoris auto.ani ked umres :)
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“