Výfuk

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Barow1
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 09, 2011 11:45

Re: Výfuk

Příspěvek od Barow1 »

Nevím zda to sem dávám správně jsem nový...nabízím Daewoo Racer-na ND: inzerát je na Bazosi ale...čtu tady Vaše stesky---je mi líto ho dát do šrotu auto bylo nenáročné a při troše starostlivosti spolehlivé......píšete tu o problémech s těsněním hlavy ap. Najezdil jsem 200000km je to 89rv. karburátor a při lehké noze není problém do 6l spotřeby....motoru je mi líto...i při těchto km. nežere olej-ceny dílů i nových jsou na velmi rozumné ůrovni a ještě jedna věc-mám na něm celonerezový výfuk který jsem si dělal sám,ale něco o tom vím-takže bezproblémový,neřve a spotřeba ok. ten bych nabídl za 2000kč-myslím že cena rozumná a hodí se i na Nexii-obyč,ale silnostěnný je asi 30cm kousek od motoru. mohu nabídnout i letní gumy se slušným vzorkem a zimní obuté taky slušné cena za všech 8 komplet kol je 2400---takže 300kč za gumu je rozumných.... tedy shrnuto mohu prodat ten výfuk a pneu ostatní do železa........ale auto vyvařené -nové prahy přední blatníky kapota........pouvažujte ...prodám ale odhlášené na N:D: ! stanoviště Vysoké Mýto kontakt 731847547...nabídku časově omezuji na týden-pak jde opravdu pryč
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“