-peha- a Bielá kráska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

No chcel dom to tam dať ale ten zámok potrebujem takže s toho odpadlo a hlavne ona by potom mala zlý záber,táto sa dá naklápať a tak ju viem nastavovať no ale do budúcna to nebude problém lebo ona je tam len nalepená 3M páskou a tak premiestnenie nieje problém bo aj kábel ide len cez tu lyštu :D :D :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

NO premyslaj premyslaj :D Lebo toto tam si vsimne aj slpey ako taka spona na opasok to tam vyzera :D
A nad brzdove svetlo tam ma tiez zly zaber?
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od ppp »

Som velmi zvedavy na fotky co bude vidno za obraz z kamery a aj v noci za tmy.
Ozaj a co sa tyka pruziny, tak zrezanim pracovneho zavitu menis aj celkovu tvrdost pruziny, takze to neklesne az o tolko kolko zrezes.
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Kamera má perfektný záber a pred chvýlou sme to skúsili v tme a je to pohoda dá sa rozoznať tak do 3m za autom :lol: :lol: :lol:

Pružiny tu upravuje jeden kamarád asi ho poznáš je to Mirkov kolega na elektriku má takú velmi zníženú tuning Dáciu a ten reže pružiny aj na Superbu a pokud by Ti to nepovedal tak nepoznáš rozdiel :D A hlavnme už som mal pod zadkom dosť aut a vlastne som skoro na všetkých sekol pružiny v predu a doposud som nemal problém takže nekonzulujem ale robím si čo chcem :D
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od tomask »

Ta kamera vypadá dobře, její umístění bych už neřešit.
Je to v bíle barvě, takže není až tolik napadná.
Jinak by to bylo v černé barvě, takže pěkný -i chvalím.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

V noci vidno aj tie infra LED svietit co :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Tomasku to vieš že naše autíčka sú v bielej farbičke sú aj tak najkrásnejšie aj keď mám rád aj čiernú no bielá je moja srdcovka a síce som jazdil v čiernom cruzi a insignii ale tie bielé boli vždy vystavené ako prvé lebo v tej farbe viacero aut sa ukáže v plnej kráse :lol: :lol: :lol:

Foxi jasne že v tme svietia tie ledky na šerveno no má to svetelný senzor takže cez den to je len vo farbe :lol: ale velmi sa mi páčí že keď som dneska ukazoval tu kameru kamošom tak ju všetci hladali a daktorý ju mali pred nosom a čumeli presne tam čo janko popísal - do diery na klúč a tak ono na fotkách ju vidno ale v skutočnosti tak meter od Krásky nevidno nič :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

No nahame sa prekvapit nazivo :) A sup sup dake tie fotecky a vide ako to snima :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

To treba vydržať lebo až v sobotu keď bude čas to zapojím na JVCčko zatial sme ju skúšali len cez exteriérový displeík :lol: :lol: :lol: Ale aby si nepovedal tak som kvôli tebe vybehol do tej zimy a odfotil Ti ako svietia nočné diódky no na fotu sú fialové ale v skutočnosti sú červené :lol: :lol: :lol:
Přílohy
IMGP0751.jpg
IMGP0751.jpg (24.69 KiB) Zobrazeno 2651 x
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od FoXo »

Ved to ja viem ako svietia :D
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od simone »

no asi si kamerku konečne namontujem aj ja...leži sama v garáži..ako mi zlikvidoval kamion zadok na Nubire...doteraz sa mi nejako nechcelo..ale ked to má Peha ...tak nezaostanem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Čé-če Já mám taký malý problémik tedy nič vážné ale ako som tak na netu listoval a pameť ma neklame tak asi mám na rádiu 2 vstupy na video no ale boli tam 2 káble jeden na blokant ručnej ten som ukostril a druhý by mal byť zapojený na spiatočku takže budem musieť natiahnuť ješte jeden káblik ale ten už dám z predu od konektoru čidla spiatočky bo ťahať ho zo zadu sa mi už nechcie,on totiš ten video káblik má 6m a to je na Legu málo takže miesto pod prahom som ho musel ťahať stredkom a tak musel koberec skoro celý vom ale až tak strašné to nebolo no káblik je tam síce akorát ale asi 10cm rezerva takže pohoda :lol: Jo a ješte mám na výber lebo mám vzadu v jednom svetle pípák na spiatočku a ten má dosť velký odber takže diódy ledva svietia a tak sú 2 možnosti a to vybrať pípáka alebo relátko lenže to zatial neriešim lebo aj s pípákom a tme vidno tak 1,5m za auto a to stačí :lol: Jo Peťane Ty máš vlastne len ten tubus čo takže čo Ty na to ju rafnúť do zámku :lol:
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od simone »

Pehačik..nemusiš to tahat z predu...tu istu funkciu spraví kablik od spiatočky..svetla spiatočky..Na Nubire som to mal natiahnute stamad,, a fungovalo to...


ale na radiu som musel ručne prepínat lebo kamera sa sice zapla od spiatočky ..ale zas v meste mi to vyhovovalo lebo aspon mi pri parkovaniach stale neprepínalo radio na kameru......

Ja kameru dam do naraznika..tam kde aj bola predtým
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od -peha- »

Ták už to fachčí a dokonca tak že aj keď hrá rádio či USB tak po zaradení spiatočky sa automaticky prepne na kameru :lol: :lol: :lol: Obraz je dobrý ale pri silnom slnku troška skresluje alôe inak paráda :lol: No fotenie nieje jednoduché lebo som mal len mobil takže kdo chce tak na Olšovci uvidí :lol: :lol: :lol:
Přílohy
DSC08542.jpg
DSC08542.jpg (35.52 KiB) Zobrazeno 2619 x
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: -peha- a Bielá kráska

Příspěvek od tomask »

-i
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“